Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dziewczynki przepraszam,ze tak zniklam. Jak poprasowałam i poskładałam ciuszki to M powiedział,ze jedziemy do rodzicow i nie dal mi juz na internet wejsc:P poszłam na klachy do pracy bo sa 2 babeczki,ktore widzialam ostatnio w lipcu. stwierdzili,ze ciaza mi sluzy bo super wygladam i sie ucieszyly,ze przyszlam. Jak przyszlam do tesciow to myslalam,ze jakis obiad bedzie a tu dupa... lecialam spowrotem do pracy po pizze. Pycha:) Patrze teraz na skoki i sie wkurzam:( Puszek ja bym sie cappucino napisala ale Tesciowa nie ma:P Szczesliwa dobrze,ze dzisiaj juz dobrze sie czujesz. Moj organizm dalej na niektore rzeczy zle reaguje... Ja pieluchy bede prasowac wieczorem bo juz mi sie nie chcialo:) podgrzewacz M mi kupil zebym nie musiala czekac az mi sie w garnku podgrzeje. Napewno nie bede tego zalozwala:) a pieluch tetrowych mam chyba 13 i 2 flanelowe:) sliniakow nie kupuje jak narazie Ja mam tak jak Suelen.. boje sie tego połogu. Czy sobie poradze na poczatku z dzieckiem i ze soba sama... Basilek widzisz jak mnie znasz:P ja po 16 wlecialam do tesciow na skoki bo sie zasiedzialam w pracy:P Andzia a Ty sobie odpoczniesz wkoncu?:) Szkoda,ze ja blizej Krakowa nie mieszkam bo bysmy sie gdzies mogly spotkac kiedys:) Do Katowic mam chyba ponad 30 kkm:P lece spowrotem na skoki! Kurna oby Adas dobrze skoczyl bo chce zeby byl na podium w turnieju 4 skoczni! a tesciowa dala mi kinder bueno-uwielbiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zjadłam spagetti bo Ł zrobił :) pychotka :D TUETHE ja czasem bywam w Katowicach, a mój Ł jedzie pod koniec stycznia do TG :P idę się zaraz wykąpać i umyć włosy... i się położę :) jutro ma wpaść do Mnie mama to może ją wyciągnę do Galerii i kupimy śpioszki, puki mam jeszcze jakiś grosz na koncie... bo Ł z mi prawie całe konto wyczyścił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe... Małysz dzisiaj coś nie jest w formie... Chyba nie będzie na podium :( szkoda :( Ja jak narazie to mam 7 szt pieluch tetrowych, muszę jeszcze dokupić...Planuję jeszcze zakup z 5 szt flanelowych. W sumie to mam jeszcze bardz dużo do kupienia i trochę mnie to juz przeraża... We wtorek idziemy z K do gina i później pojedziemy na duże zakupy...Czas zamówić łóżeczko, kupić materac, posciel itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem, masz rację po Gromnicznej czyli 2 lutego ale ja chyba też wcześniej ją złożę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA a gdzie będziesz robić zakupy? nie wolisz takich rzeczy jak napisałaś przez net zamówić... ja mam 5 pieluch tetrowych białych i 5 tetrowych kolorowych i 2 flanelowe. Chyba styknie :P a jak nie to Ł pojedzie i dokupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Małyszowi coś nie bardzo, zobaczymy kurcze , a ja cały czas nie mam wózka i fotelika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mojej choinki bym najchętniej nie rozbierała, bo tak mi się podoba... ale chyba 2 lutego ją rozbiorę i zawiozę do taty, albo do teściów, bo nawet nie mam jej gdzie trzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieluch mam tetrowych 11 a flanelowych 2. Jak braknie to sie dokupi;) W przyszlym tyg tez juz chce wszystko kupic...tzn wozek, lozeczko, kosmetyki ktorych brakuje, pieluchy....i w ogole wszystko juz skompletowac. Potem nie bede miec juz czasu bo jak wloze nos w ksiazki to dopiero w polowie lutego sie otrzepie a wtedy to z tego wszystkiego to moge w szpitalu wyladowac... My chinke rozbierzemy jak juz ksiadz sobie pojdzie:P...do 2-ch tyg powinien sie zajwic....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w GREENPOINT :) no nie dobrze z tymi rachunkamy... ;/ my mieszkamy w domy prywatnym z mamą i dziadkami wiec opał dzielimy na wszystkich no ale też czasem jak rachunek za wode przyjdzie to aż włosy dęba stają :( no niestety życie jest bardzo drogi a wypłaty małe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek a masz juz wozek wybrany? wiesz jaki chcesz? bo ja to zielona jestem.....raczej nastawiam sie albo na x landera xa albo implasta.....chyba ze jeszcze cos innego mi sie spodoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam rozmontowana choinke bo jutro remoncik tesc zaczyna i sie niestety choina sponiewieralaby a mała nie jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzie...u nas jest taki fajny nwy sklep z wszystkim dla dzidzi i mam juz tam rabacik...Widzę że tam się starają o klienta więc zobaczę tam... Basilek... Wózka i fotelika też jeszcze nie mam...Mam upatrzony ale znając mnie to może to jeszcze się zmienić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurzylam!!!!! Kurna mac!! i Małysz 4 jest:( musial sie jakis hilde jeszcze zaplatac...grrr. az nawpierniczalam sie slodyczy Andzia a co Twoj bedzie robil w moim miescie?:D mi szkoda wywalic choinke.. poczekam az bedzie mi wiednac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek jak wroce do domu to spojrze w kalendarz bo teraz nie pamietam:) zaraz jedziemy tylko M papierosa wykurzy:P takze zmykam i wracam za ok 15 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula ja niestety jeszcze nie chodzę do szkoły rodzenia...:( więc Ci nie powiem co polecają.. Mogę tylko powiedzieć, że my chyba będziemy używać kosmetyków z serii emolium lub oliatum...Mój K twierdzi że są bardzo dobre... chyba mu zaufam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×