Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja mam linomag i sudocrem.linomag jest do pupci do smarowania a sudocrem na odparzenia tak mi sie wydaje przybajmniej .u nas w szpitalu podobno wymagaja zeby go miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, jest lżej bo znika balon z przodu :) mozna sie schylać normalnie i znów siedzieć z kolanami pod brodą :) kilogramów jest mniej to lżej sie chodzi ale jazda przy dziecku jest, a przy dwojgu to już nie wiem - chyba podwójna :) po prostu dochodzą inne problemy :) pamiętam że tęskniłam za przespaniem nocy choćby 6 godzin bez budzenia, więc teraz dziewczyny śpijcie jak możecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen zaprosilam cie na nk tydzien temu i okazalo sie ze zaproszenia nie wyslano wrrr teraz tez nie potrafie wyslac... kto to jest IS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiałam gdzie jest tuethe , ale jak włączyłam prog 1 i zobaczyłam skoki to już wiem że siedzi pewnie przed tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj o 18.40 na TVP2 jest film komedia Polska z 1987 r "Cesarskie cięcie" Może być fajny :) no i o 20.45 jest MIŚ :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz akceptuje zaproszenia i niewiem kto jest kto wczoraj tez jakies dostałam;p hiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miś to już klasyka :) uwielbiam ten film a cesarskiego nie pamietam za dobrze chyba chodziło o to by urodzić milionowego obywatela , ale wiem że to komedia była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze garnki wymyc ale mi sie nie chce..........R poszedl do pracy.......Basilek czyli jednak bedzie lepiej - to mnie pocieszylas, jakby mialo byc gorzej to bym sie zalamala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuchatki, ja znowu od rana na nogach, najpierw przyszedł do nas znajomy, potem pojechaliśmy do teścia na chwilkę, przy okazji wzięłam sobie torbę z ciuszkami, którą mama Ł dostała od jakiejś znajomej, noi wróciliśmy bo miał przyjechać mąż kuzynki, który będzie nam sprowadzał samochód, może już w niedzielę go będziemy mięli. A jak wyszedł, to sobie przeglądnęłam te ciuszki, i okazało się, że na maluszka to tam jest z 6 sztuk takich na 62 body, sporo skarpeteczek, a reszta to na 68, 74, 80... i w górę... więc je spakowałam i dam teściowej, niech sobie to trzyma w domu. Ja nie mam miejsca. Noi się okazało, że ja praktycznie nie mam żadnych kaftaników, no może z 3 szt. i prawie żadnych śpiochów. Mam całą masę bodziaków, z dł. i kr. rękawkiem... Więc jutro idę na zakupy :) Nie mam innego wyjścia :P Z kosmetyków brakuje mi tylko oilatum, a z takich grubszych rzeczy to materac i pościel, rożek... a i czapeczka jakaś cieplejsza, taka na pole. MURZYNKU Ty jesteś z Jaworzna, to 30 km. od Krakowa, ja tam często jeżdżę do FASION HOUS . A gdzie zamierzasz rodzić??? PUSZEK ja nie wiem czy kupię podgrzewacz, bo jak będę karmić piersią to chyba nie ma takiej potrzeby... tylko nie wiem jak to będzie jak pójdę na uczelnię... zobaczymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia :) ja pracuje w fashion hause :) no teraz jestem oczywiście na l4 :P a rodzić planuje w katowicach na łubinowej ale nie wiem czy sie uda bo mam szyjke skróconą do zera i lekarz powiedział ze jak zaczne rodzić to prawdopodobnie szybko urodze i moge nie dojechać no zobaczymy jeszcze jak to bedzie i czy w ogole dostane od lekarza pozwolenie żeby tam rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYNEK pracujesz tam??? a w którym sklepie?? musiałyśmy się na pewno spotkać :P bo ja jak tam jadę to wszystkie sklepy odwiedzam :P Co do rodzenia to oznacza, że raczej szybko Ci pójdzie..., ja za to mam rozwarcie 1 cm... tzn takie było 2,5 tyg. temu, zobaczymy w środę po wizycie. Ja dziś mam jakieś dziwne uczucie... jakbym tam się "szersza" robiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, ale sie wkurzyłam , przyszło mi rozliczenie wody i ogrzewania , mam dopłatę wody 190zł i dopłatę ogrzewania 270zł i czynsz mi podnieśli , chce mi się płakać ......... :( wyliczyłam że braknie mi pensji na opłaty bo w tym miesiącyu był też prąd i gaz ... chyba nie zapłacę w tym miesiacu jakiegoś rachunku.... ale sie załamałam, powiedziałam mężowi że będzie jeszcze gorzej bo jak sie urodzi żabcia to będą 4 osoby zameldowane i czynsz znów podniosą , no i prania będzie więcej ... kurde ustale chyba limity - pranie tylko max 2 razy na tydzień (teraz robiłam praktycznie co drugi dzień ), prądu i kaloryferów już i tak pilnujemy .... ech życie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYNKU mnie już zaprosiłaś... bo skąd bym wiedziała, gdzie mieszkasz :P ja A Ż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynek, w którym sklepie ? ja tez tam jeżdżę , najczęściej do Samanty, gatty, gapa, solar, simple, triumpha, 6 zmysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek - łojjj to nie fanie....nas tez zaniedługo czeka rozliczenie prądu...i az sie boje bo juz teraz bardzo duzo płacimy.....700 zł co 2 miesiac na 2 rodziny czyli 350 zł a podejrzewam ze bedzie wiecej....za wode tez około 150 zł co miesiąc......a wode do spuszczania w kibelku mamy przez hydrofor wiec tez duzo odpada.......no i wiadomo wywóz smieci węgiel podatek....i sto innych róznych opłat....u nas tez moja wypłata plus mm 200 zł z wypłaty męzula idzie na rachunki....(dobrze ze męzus czasem fuchy robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy tępo macie z tym pisaniem :) Dziewczyny co mówią w szkole rodzenia o kosmetykach jakie polecają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na nk moje inicjaly sw i chyba juz tuethe ma mnie w znajomycha nazwisko rodowe mam na b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×