Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ja nie znam tego kremu...ale zapytam K to może coś będzie wiedział... wtedy napiszę. Ja jeszcze nie mam nic z kosmetyków dla małej... Mój K mówi że nie ma co się stresować że w każdej chwili mi może coś przynieść ( on pracuje w aptece) Ale wiecie jak to jest ja już bym chciała wszystko mieć w domku a on mnie hamuje...może i dobrze...nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa fajnie masz,ze Twój w aptece pracuje:) zna sie na tych wszystkich kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M juz sam powiedzial ze w nastepnym tyg pojedziemy wszystko kupic:)....chyba juz do niego dociera ze to tuz tuz:)....a szczegolnie gdy mowie ze zosatlo 50-kilka dni:)......jak to starsznie brzmi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe... on mówi, że bardziej się zna na lekach niż na kosmetykach... ale on tak gada i tak sporo wie :) Najgorzej jak przychodzą klientki i chcą kremy przeciwzmarszczkowe...wtedy on woli żeby jakaś koleżanka przejęła klientkę :) :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem nie wiem czy smierdzi. Mam zamknięty:P no bo to już tuż tuż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie mu sie. Po co mu wiedzieć coś o zmarszczkach:P to przecież facet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem mi do 4 marca zostało 58 dni a do tego terminu z usg 24.02 wole nie liczyc bo jeszcze zawału dostane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pachnie,ale czy śmierdzi? Linomag bardziej śmierdzi :-) Sudokrem zawsze mam w apteczce,na wszelkie otarcia jest rewelacyjny. Ja taka "dama"jestem że często mam otarcia np od wkładki hig,majtek,albo kawałeczka koronki przy staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co odliczam do egzaminow...ostatni mam 13 lutego:P......potem zaczne odliczanie do porodu:P ale to juz bede siedziec jak na szpilkach....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witsm Babeczki. Faktycznie macie dzis przeboje,moze nieskei cisnienie w powietrzu,xe takie rozkojarzneie sie wkradlo?? Ja jeszcze dzis nic nie rozbilam.. Zaraz znow zbieram sie w pracke :(.Caly czas mysle o moim mezu,nie umiem przestac... nawet jak spie.. to ten sen jest tak lekki,prawie jak bym nie spala i strzasznie sie denerwuje jak to bedzie..co bedzie... naprawde przyszlosc nie rysuje sie rozowo.. mam teraz tyle na glowie,a co bedzie potem :( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.....ja zanim kupie jakis plyn, krem czy w ogole cokolwiek z chemii to musze powachac....inaczej nie kupie:P...takiz schiz mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z bardzo suchymi brodawkami.Kupiłąm z ziajki lanomaść jest fantastyczna i nie droga.Napisali że można stosować na popękane sutki w trakcie karmienia i nie trzeba jej zmywać(bepanthen chyba trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcowka delikatna babeczka jestes:P Orlla tym ciaglym zamartwianiem sobie zaszkodzisz.. blagam Cie mysl o czyms przyjemnym. A gdzie jest Suelen? i ciekawe jak Puszek na tych badaniach... M spi mi na cycku i kiepsko mi sie pisze lewa reka tym bardzej ze leze a laptop na olanach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM w takim razie zapach sudokremu ci sie nie spodoba(pachnie jak preparaty z cynkiem) ORLLA to normalne że myślisz i sie zastanawiasz jak to będzie TRZYMAJ SIĘ!!!!!!!!! TUETHE masz przedsmak pisania na lapku z Julcią na ręku :-) .Baba jak dąb,a taka księżniczka że ziarenko grochu przeszkadza,uciązliwe to jest. Czy kupujecie do szpitala mydło biały jeleń? Wyczytałam na jakimś forum że położne polecają do podmywania rany.I sprzedawcy na allegro którzy mają dużą ofertę tez sprzedają takie "jelonki" Myślałam raczej żeby wziąć laktacid,bo mi na codzień pasuje,ale on jednak jest perfumowany,może piec........auuuuuuuć.No i tamtum rosa koniecznie. Co wy myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki! bylam u lekarza, zbadal mi mocz i co --- czysty-----mowie mu ze 2 tyg temu mialam cukier, ze moze jakies badania mi zrobi pod tym katem, on mowi ze nie ma potrzeby.......mowie ze mam czeste bole na dole i twardy brzuch....a on no wiesz masz blizniaki w sobie wiec co bys chciala nic nie czuc......to wszystko normalne.....czywiscie badania ginekologicznego mi nie zrobil ani usg, wymusilam na nim badanie krwi ale takie zwykle bez krzywej cukrowej.......strawilam tam 2 godziny! kupilam dla maluchow mate edukacyjna i zabawke na lozeczko ;-) usg mam na 10 stycznia a nastepna taka wspaniala wizyte jak dzisiaj mam 26 stycznia aha slyszalam serduszka myszek i hihi lekarz sie smial bo Kasia zapodala mu kopniaka hehe ale kazde w inna strone jest ulozone bo pomacal moj brzuch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ma przedsmak tego co z Julka bedzie. Polozna powiedziala wlasnie ze tylo bialy jelen. inne moga tylko podraznic rane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem:) wynurzylam nos pierwszy raz od tamtego tygodnia z domu:). Zrobilam zakupy...i zoabzcylam kartke jak byk ze jutro nieczynne:) Ciesze sie:)...z mezusiem calaaay dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek glupi ten lekarz. Jesli chcialas to powinien Ci takie badania zrobic. grrr! Fakt jutro swieto i sklepy zamkniete. niewygodnie mi juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcowka - ja mam bialego jelenia w razie czego i tantum rosa tez ale mam tylko saszetki nie mam instrukcji jak to sie sporzadza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeezzzuuuu ale napisalam 😠 ciesze sie ze jutro jest swieto bo mezus w domciu bedzie....:) i ze "ZOBACZYLAM" a nie cos tam ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×