Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

szybko ten budyn zrobilas:) kurna siadłam po turecku i zaczeło mnie kłóć... to oznacza,ze tak siedziec nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczynki :) A mnie męczy od tygodnia katar i już mam serdecznie dosyć! Jak smarkam to prawie za każdym razem pojawia się krew... Moj piesio leży koło mnie i strasznie chrapie, słodziak hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - nie zrobiłam jeszcze...ha ha ha zjadłam taki deser z pianką kupny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa ja też mam zawsze troche krwi. A mój psiak mnie olał i poszedł jeść kości:P Kikikiki no to poszłaś na łatwizne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - nooo tak troszke....ale budyń i tak zrobie na wieczór....aaaa no i tylko czekoladowy :) :) Ja czekam na męzula i Natalke za pół godzinki będą w domu :) bardzo sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki mój tak będzie za 40 minut:) Musi jeszcze papierosa przed wejsciem do domu wykurzyc:P a tak bym już chciała sie do Niego przytulić i dac buziaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki ja byłam u lekarza i już dostałam dawkę lekarstw...(już o tym pisałam) Teraz już wolę nic nie brać... Kaszel mi trchę minął i już się tak nie męczę ale cały czas ten przeklęty katar... Mąż mi dzisiaj powidział, że źle wyglądam, oczy podkrążone, blada...no ale co się dziswić jak byłam mocno chora. Teraz juz jest i tak lepiej... :) Jestem ciekawa jak wygląda ta nasza Marysia :) już nie mgę się doczekać jak ją zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ale się naprodukowałyscie od wczoraj:P A więc wczoraj bylismy pierwszy raz w szkole rodzenia, wykład byl ciekawy, czas szybko zleciał (od 18 do 20). Fotele na ktorych siedzieliśmy były bardzo wygodne. Cud, że plecy przez te dwie godz nic nie bolały:P. Dostaliśmy książeczki-broszurki z wyprawką, co zabrac do szpitala, co kupic a co nie, itp, oraz butelkę avent 150 ml, maly krem sudokrem i maly plyn do kąpieli j&j oraz lovely płyn do prania. Chyba widziałam na tym kursie moją nauczycielkę z liceum hihi:P Babeczka tak się zmieniła ze jej nie poznałam:) A dzis wparowałAM do pepco, oczywiscie przypadkiem:P A tu nowa dostawa:D. Nakupiłam body , spioszki, polspioszki, kaftaniki po 5 zl, noi śliczny dresik fioletowy z polaru rozm 68, bluza rozpinana z kapturkiem, na przedzie biała myszka i to tylko kosztowało niecale 20 zł! Za wszystko zapłaciłam kolo 140 zl. Przyszły tez sliczne kombinezony ecri z misiem nadrukowanym za 40 zl, najmniejszy roz 62, nie kupilam bo stwierdziłam ze jest duzy i zapewne moja Maluszka tego nie zalozy:P W bobolandzie widziałam bialy puchaty śliczny kombinezon rozm 56 tez chyba za 40 zl i na ten muszę zapolowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa życzę powrotu do zdrowka, tez nie widziałam mojej Malej dawno bo 11 grudnia, wqazyla wtedy 66 gram, nast usg dopiero 31 stycz, ciekawe ile wtedy bedzie wazyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaandzela
Do ona 1988..... Czesc jak to jest mozliwe ze masz termin na 23 marca ja tez mam termin na 23 marca ale jestem w 29 tygodniu. Prosze o odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - To fajnie ze przy tobie nie pali...... Maja Hirsch jest własnie w między kuchnia a salonem....i powiedziała ze do porodu szła z waga 98 kilo.....mnie tez to pewno czeka...bo przed ciąża juz troche wazyłam...choc jak nie przytyje wiecej niz 12 kilo to nie bedzie źle.....i w 93 się zamkne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa dobrze,że najgorsze juza za Tobą i został tylko katar... Jus dużo dostaliscie w tej szkole rodzenia;) chociaz ja juz dostałam smoczki i coś tam jeszcze:) Fajne zakupki:) ja bede musiala skonczyc do tego lumpka jak Mama powiedziała,ze fajne rzeczy są ale to jak dostane kase... Kikikiki a sprobowałby przy mnie zapalic.. ale by dostal :P i od Tesciowej by sie nasłuchał:P Moja waga pewnie skończy się przed 70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki troche mnie tu nie bylo ale na bierzaco nadrabiam..pamietacie jak opowiadalam wam o tym psie..znowu zaatakowal ta jamniczke tak ja pogryzl ze masakra..biedna jest pozszywana cala i kuleje na jedna lapke..psy trzeba separcowac juz bo weterynarz powiedzial ze ten duzy moze ja atakowac teraz caly czas..masakra mam dosc tego psa..:/ a tak pozatym to sie dobilam mieliscmy zaczynac remont 15 stycznia sie zas przeciga do 30stego i jak tak dalej pojdzie to nie zdaze urzadzic pokoiku dla malej :( nie mowiac o praniu ze wstrzymywalam sie caly czas zeby juz na swoim poprac i poukladac w szafkach..jak tak dalej pojdzie to prac bede pod koniec lutego i chyba porosto na porodowce pozniej wyladuje masakra :( nie wiem czy zade ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie ochydne ciuchy pokazuja w między kuchnią i salonem:P drogie a takie szmaty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia co tego psa nagle tak pogieło?:/ oj szkoda,że tak pozno zaczynacie ten remont... mam nadzieje,ze ze wszystkim zdarzysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam na szkole rodzenia tez buteleczke avent jakis smoczek canpol duzo probek kremow nivea baby, mustella i takie tam i filmiki 2 jak kapac i jak przewijac dziecko i wiele roznosci na tych filmikach odnosnie pielegnacji :) a szkola za darmo przy szpitalu tylko teraz nie podpisali umowy jeszcze na nowy rok i jest zawieszona ;/;/;/;/ i nie wiem kiedy znowu rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jus29 :) Ja przez to że nie mogę wychdzić z domu to trochę kasy zaoszczędziłam.. :) Bo jak zawsze wychodzę to całkiem przypadkowo też jestem gdzieś w sklepie no i akurat coś fajnego dla dzidzi przez przypadek kupię ;) Idę szykować obiadek bo mężula wraca z pracy za godzinkę.... Dzisiaj tata kupił mi buraki czerwone i marchewkę...będę robiła sok do obiadku...Trzeba sobie hemoglobinkę podwyższyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pies ma pierwsza cieczke i jej chyba bije i ponoc walczy o hierarchie w domu teraz i ten maly byl na kanapie a ja odganiali od kanapy i sie wkurzyla i zas sie dorwala do niej...ja mam dosc tego psa cholera wie co jej odbije i jeszcze zacznie ludzi gryzc ja powiedzialam ze z dzieckiem tam juz nie pojade jak ten pies bedzie napewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas niestety szkola platna, babeczka mowila ze starała się w urzedzie miasta o dofinansowanie, ale niestety. Tuethe faktycznie ta kiecka w centki to masakra była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia może faktycznie przez tą cieczke jej bije... zobaczycie jak pote będzie się zachowywac. A jak bedziecie tam przyjezdzac to psa dadza gdzies. Mała ma czkawke:P:) ide sprawdzic czy ziemniaki się ugotowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szkoła rodzenia tez płatna. Ahh kurna... przyjarałam ziemniaki!:/ dobrze,ze poszłam do kuchni bo juz garnek zaczął się jarać i nikt kurna nie czuje:/ M założył sobie łapki niedrapki na palce i zaczął machac psowi a On nie wiedział co sie dzieje i probował dosiegnąć i skakał:) słodko to wygladało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wali w całym domu spalonymi ziemniakami. grrrr! o 17 do silesi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanwiam się jeszcze nad jedną rzeczą, ile takie np polroczne dziecko moze potrzebowac spioszkow, kaftanikow, body, moze kazdego po 5? nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus szczerze mówiąc nie mam pojęcia... Też się nad tym zastanawiam M stwierdził,że szkoda mu kasy na żelazko teraz ale jak będą jakies promocje to mi kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie moze ten kremik dla maluszka?? bylam w aptece kupic jakis do buzki dla Miska na zime, jakis ochronny i okazalo sie za babka pokazala mi tylko taki:)....pewnie nie miala nic innego ale powiedziala ze jest jest z tej serii co sudocrem....czy cos takiego :P http://www.ziololek.pl/produkt/45 a tak poza tym sudocrem smierdzi?:P czy jest raczej bezwonny? a co do ilosci sztuk to ja wiecej tez nie mam.....bodziakow, kaftanikow po 5-6 szt, polspiochy chyba z 3 szt, spiochy tez chyba z 8 szt....a tak to mam juz raczej takie t-shirty i spodenki ewentualnie w bodziakach na zew jak juz bedzie cieplutko czy goraco:). Moze jeszcze mi cos wpadnie w rece fajnego to kupie ale tak ze strach bo malo to nieeee:). Jak braknie to sie dokupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem niestety ja nie znam tego kremu z linka, moze poszukaj jakis opinii w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem nie widziałam takiego kremu.. ja nic na buzke narazie nie kupiłam bo i tak odrazu nie wyjde z Małą na podwórko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×