Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

nie mogę teraz bo trochę "domowo" wyglądam :) i już zmyłam makijaż, a bez makijażu to się nie pokazuję publicznie :P jak sie ubiorę jutro i pomaluję to wkleję linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora1410
Ojoj kilka stron wcześniej było o spirali. To z punktu widzenia dziecka najgorszy sposób planowania rodziny. Spirala nie dopuszcza do zagnieżdżenia się zarodka . To jest nie pozwala już maletunkiemu dzieciątku zagnieździć się w łonie. Ta malenka juz istotka choc jeszcze dziecka zewnętrznie nie przypomina to jednak jest juz nim . Majac wszystkie cechy przyszłej dorosłej osoby szuka możliwości aby przezyc . A tu nie ma za pomocą tego nieludzkiego wynalazku nikt juz nie doliczy sie tych spędzonych dzieci z lon matek. JEST TO BEZ WATPIENIA NIE TYLKO Z MEDYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA MIKRO ABORCJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia zaraz wkleje zdjecie to zobaczysz:) pokazałam M Twoje zdjęcie bo jak ja Cię oglądałam na nk to On ze mną i mu się blondyneczko spodobałaś:P Basilek ja tez nie pomalowana tylko ubrana "normalnie" wg mojego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia bo mojemu nie podobało sie jak sie ubieram i musialam się pare razy przebrać:P i teraz mam przechlapane bo powiedział,ze mnie dzis wymaca:P Z góry przepraszam za bajzel:) http://img713.imageshack.us/i/dsc0002ju.jpg/ patrząc na te zdjęcie stwierdzam,że juz 10 kg przytyłam bo wszędzie się zaokrągliłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe super wygladasz.. I mamy podobne gusty bo wybralam dokladnie taki sam kolor wózka i model tez jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE się wylaszczyłaś.... :) śliczniutko :) super mama z Ciebie z tym wózkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, ale Ty masz mały brzuszek :) ja to już mam taki balon że szok, jutro mam nadzieję córka mi zrobi zdjęcie to wkleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Biedronka - Ja jestem w 31 :) Aaa to jeszcze nie taki duzy z Natką miałam wiekszy :) przynajmniej tak wszyjscy mówią.....dzięki :) tuethe- to mój naturalny nie farbuje włosów :) mój mm tez ciemny :) a Natala ogólnie wdała sie w rodzine mojej mamy a tam wszystkie dzieciaki sa blondi :) nawed jak rodzice ciemni :) mój brat zresztą tez blondyn jest :) A co do zdjęcia to WOW !!!!! Niezła dzaga... :) i młodziutko wyglądasz :) slicznie :) I taki zgrabny masz brzusio :) Cholewcia cos mi w noge wlazło...od kregosłupa....normalnie boli jak niewiem....jak wychodziłam przed chwilka z wanny.......BOOOLIIII !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka mój M wybierał kolor:) Dzięki Dziewczyny:) Mówiłam,że mam mały brzuch: Andzia najpierw mialam białe stopki do tego ubrane to M stwierdził,że oszalałam:P chyba będę po kryjomu sama robić sobie zdjecia :P Kikikiki no to fajnie rodzice ciemni a córeczka blondyneczka:) Młodo wyglądam bo młoda jestem:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do męzula....film obejrzec i masaz nogi bede miała :) :) Do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki niech Cię całą wymasuje:) Miłęgo ogladania filmu a potem spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ręczny 150 zł. Byłam w sklepie po mleko bo zachciało mi sie zupy mlecznej. M stwierdził,ze nie mam wymyślać bo nigdy mleka nie lubiłam tylko isc spać. Ten to jest kochany:P Dziewcyzny halo! gdzie Wy jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, ja każdy dzień zaczynam zupą mleczną (ciepłe mleko + saszetka Fittelli obojetnie jaki smak) mniam :) jak wieczorem kładę się spać to już myslę o tej zupce z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie dziś myślałam , która z nas urodzi pierwsza ? :) ja już bym chciała , ale wiem że żabcia musi sobie jeszcze trochę posiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie mleka ale mi sie teraz zachciało zupy mlecznej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie gdyby nieten pessar to pewnie bym pierwsza byla jutro zakladam kolo 13:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie am co zgadywać,która pierwsz. ZObaczymy pod koniec lutego bo pewnie wtedy się zacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na 24.02 termin z badan prenatalnych. Ciekawe czy faktycznie tak będzie:P uszku jeśli będziesz teraz coraz więcej odpoczywać to napewno dotrwasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×