Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

oj, ale wy laski jesteście, tylko Wam brzuszki rosną, a mi to w dupsko i uda poszło i sie grubas zrobiłam:( w końcu nie kupiłam ciuszków, jedynie termometr do ucha i pościel do łóżeczka. Przytaszczyłam od mamy 3 worki ciuchów po mojej Mai i siostry córeczce i na prawde mam full do rozmiaru 74, to nie ma sensu kupować, łóżeczko, przewijak z wanienka, matę i bujaczek mam po starszej córci. Jedynie byłam pewna że mam rożek w tych workach, ale niestety nie było go tam:( Więc chyba kupie. Jeśli zus będzie mnie sprawdzał w firmie to się szybko dowiem , bo szefem jest mój mąż:D Kurczę ja jestem na końcu kolejki, więc będę czytać jak przybywa nam forumowych maluszków i będę czekać na koniec marca:) Zrobiłam pizzę domową na kolację, rodzinka tak pałaszowała, że się skusiłam na kawałek i teraz mnie zgaga pali, to kara za łakomstwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaiwaniamy z tym pisaniem jak tak dalej pojdzie to jeszcze troszke i stuknie 1000 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam eska tv włączone:) zupka zjedzona a M wlasnie wcina bułeczki:) oparzyłam sie w rękę... ze mnie to ciamajda! Manika mi strasznie uda urosły... troche czasu mi zajmie zrzucenie tego wszystkiego:) Manika nie ma sensu faktycznie zebys kupowala skoro masz wszystko po córce:) robicie mi dziś smaka na pizze domową ale zrobił się ze mnie leń i mi się nie chce ciaprac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika, ale fajnie ze masz tyle ciuchów :) ja po swojej to prawie wszystko sprzedałam lub oddałam , bo tak przypuszczałam że następne będzie nieprędko, no i płeć może będzie inna :) ale teraz mimo że moja ma w tym roku 8 lat to już nic nie oddaję tylko składamy razem do 3 kartonów :) zabawki też , te wszystkie My little pony, laleczki , puzzle itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka nawet zrobiła selekcję w swoich ozdobach do włosów i odłożyła już do innej kosmetyczki wszystkie gumki i spinki które uznała za dziecinne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek hehe 8 latka uznała coś za dziecinne?:) dobre:) Puszku smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam ciacho :) mój mąż o dziwo upominał sie o coś słodkiego. Jaki fajny temat, wasze dzieciaczki wyjdą z okresu noworodkowego, a mój sie dopiero urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika tez o tym pomyslałam, że na koncu:P. Wy juz bedziecie prawie doświadczone mamusie a ja jeszcze bede chodziłA z brzuszkiem:P Fajnie wyglądacie z brzuszkami, Tuethe taki kolor wozka mi się podoba:) A teraz chodzę juz w kurtce zimowej mamy bo w swoją juz nie wejdę i czuję się strasznie nieatrakcyjnie w niej:( Jak się wkurzę to moze kupię sobie jakąś bo teraz przeceny. No ale i tak szkoda mi kasy nawet jesli bym znalazła fajną za 80 zl tylko. Mała tak strasznie kopieteraz:P. A nieraz jak porusza się na samym dole to czuję bolesne skurcze, ale gin w tamtym tyg sprawdzal że z szyjką ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem :) Ł siedział na kompie i nie miałam jak z wami gadać. Jutro odbieram wyniki badań, oby wszystko było dobrze. PUSZEK ja mam wizytę w środę i też nie mogę się doczekać aż zobaczę szkrabika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam biszkopta, przełożyłam kremem waniliowym, dołożyłam wiśnie, a na górę krem czekoladowy posypany gorzką czekoladą. Ja jeszcze nie jadłam, ale widziałam, że K już się przytulił do ciacha. TUETHE wysłałam ci maila :) JUS powiem ci, że Ja unikam patrzenia w lustro :( ale cudownie, że mała daje mamusi znać mocno o sobie i że wszystko przy tym jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do łóżka :) szkoda że nie wynaleźli takiego podręcznego kieszonkowego :) usg , bo ja bym chciała codziennie podglądac w brzuchu moją małą , strasznie mnie ciekawi jak jest ułożona i co robi z rękami i nogami :) czy wkłada już palec do buzi , czy sie rozgląda , czy sie przytula do mojej ręki jak kładę ją na brzuchu :) fajnie by było :) a tak to muszę czekać jeszcze 2 tyg do następnego usg :) ostatnio jak mi robił gin , to mówił że własnie mała sobie ziewa słodko :) dobranoc laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Bailek, tez bym tak chciała:) teraz oglądam moj ulubiony serial 'sex w wielkim miescie':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia napewno będzie dobrze! A ja moją Krzuszynke zobacze 24! ostatnio widziałam Julcie 4 pazdziernika!! Suelen pyszne to musi byc:) Byleby K nie przytulił sie za mocno bo koszule ubrudzi kremem:P Moze i ja jutro upichce iszkopt z kremem bo mam czekoladowy:) a wieczorem z M sobie pomaszkiecimy:) Basilek dobranoc:) ja włączyłam axn i coś tam leci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja patrze na zone reality o jakis zbrodniach :)a mezus chrapie obok mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam KOŚCI na Polsacie, a jak jest reklama idę na TVN do Hausa :) Bardziej się martwię, że później nie dopnie się w tą koszulę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie oglądać Housa:) Suelen napewno się dopnie a jak nie to jego problem,że tyle zjadł. Sprawdz emeila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zapytam o ktorej zasypiacie i budzicie się? bo ja ostatnio tak się przestawiłam że zasypiam po 1 w nocy a budzę się kolo 11:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym,ze Jego problem to oczywiscie zartowałam bo tak chamsko to zabrzmiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe Twój brzuszek wygląda na bardzo malutki taka pileczka :D ślicznie prezentujesz sie z wózeczkiem !!! Andzia aż ciężko uwierzyć ze tyle masz w brzuszku bo nie wygląda na tyle ... tuethe wiem ze ciekawska jestem ale co to za listy masz na drzwiach od szafy ?? :) a mam do Was takie pytanie NA JAKIEJ WYSOKOŚCI MIERZYCIE OBWÓD????? mój M dziś robił mi zdjęcia ale tak na odczep ...;/ ehh nic mu sie już nie chciało zawsze w niedziele wieczorem ammy doła bo zaraz jedzie.. i już pojechał no ale co do zdjęć to nie podobają mi sie bo jakoś tako grubo sie czuje ... czytałam ze to moze być przez te tabletki przeciwskurczore żebym wczesniej nie zaczeła rodzić... w sumie sama nie wiem już jak liczyć te tygodnie ale to wg suwaczków 30tydzień i 1 dzień http://img412.imageshack.us/i/sam1638x.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE spoko, już mu to powiedziałam ;) MURZYNKU ja mierzę się na wysokości pępka, bo tu jestem najszersza :P Jakie grubo?? kolejna, której należy się publiczny lincz, wyglądasz pięknie, masz śliczny brzuszek, mały, bardzo kształtny :) prześlicznie wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy ze światełka i to nie był mój najlepszy pomysł, bo były tłumy, ale na szczęście dotarłam cało i zdrowo śliczne brzuszki laski i córcia kikikiki śliczna tuethe, a daleko masz ten sklep ? bo ja bym poszła jeszcze raz i jesli by się okazało że cena jest 50 to zrobiłabym zdjęcie i poszła z paragonem do obsługi klienta. Ostatnio tak kupiłam matę do kąpieli. Wisiała na cenie za 19,90 a przy kasie 60, no różnica ogromna. Poszłam do kierownika powołałam sie na prawo konsumenta że cena widoczna jest wiążąca i mam matę za 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek ta dluga lista to rzeczy,które musiałam kupić Julci a ta krótsza to lista rzeczy,które mam zabrać do szpitala:) ja mierze na wysokości pępka, zresztą dziewczyny z tego co wiem tak samo:) Fonia ja ostatnio dostałąm po dupie od Suelen i dalej mnie boli więc prosze zlituj się:P Murzynek wcale gruba nie jestes wiec tak nawet nie mysl! Wspaniale wyladasz:) Suelen ale nie powiedziałąś,że to ta 16 latka tak powiedziałą?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia co to jest te światełko?:P Fonia do tesco mam 5 km o ile nie więcej... 2 paczki fajek mniej M sobie kupi i będzie wyrownane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero dotarłam do zdjęć :) TUETHE pięknie się prezentujesz z wózeczkiem :) KIKI prześlicznie wyglądasz, a jak córunia śliczna :D i jakie ma niesamowicie jaśniutkie włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE o 20 w WOŚP puszcza się światełko do nieba czyli np. pokaz sztucznych ogni :) nie mów mi, że u was tego nie ma? Ja także byłam na światełku u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen dziękuje... Szczerze mówiąc pierwsze słysze o takim światełku. M powiedział,że też nigdy o takim czymś nie słyszał. Może poprostu do ans takie cos nie doszło albo faktycznie u mnie w mieście tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Suelen dzięki za pomoc my co roku z dziećmi patrzymy na żywo pod pałacem kultury a tak to w telewizji można zobaczyć tuthe nie zlituję się, bo naprawdę chudzinki z was, jak bym stanęła przy tobie to moje udo jak twoje dwa uda :-)))) więc mi tu nie mówić o grubości,albo że przytyły 8 gdzie minimum jest 13kg a ja prawie 20kg dobijam, no !!!! pokrzyczałam sobie ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×