Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja juz przytyłam 10:P i prosze nie krzyczec bo dzieci śpią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus pytałaś o godziny spania, to ja się kładę tak koło 1 w nocy, a w weekend wstaję koło 12, a w tygodniu wstaję o 6.30 wyprawiam dzieci do szkoły i kładę się z powrotem i śpię do 11, chyba że jestem głodna to jem i dopiero się kładę ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak w myslach krzyczę ;-))) M mowi do mnie, to co będziemy jeszcze coś jeść,ja mówię że nie, a on, a może dziecko by zjadło, ja mówię że nawet jakby chciało to o 24 nie dam, to powiedział że jestem wyrodna matka ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może tak wam sie wydaje a może mne pocieszacie.. może to mnie sie wydaje bo czuje sie jak jakiś mops na twarzy ;/ no czuje że już mi sie ciezko porusza wiec moze mam ogólne wrazenie że tez wyglądam jak hipopotam ;( no nie wiem moze nie jestem obiektywna no ale miałam nadzije że zbytnio nie przytyje kurcze we wtorek ide do gina ciekawe ile Tomcio wazy no i zobaczymy ile waga u lekarza pokarze .... jak sie waże w domu to niestety waga za każdym razem co innego pokazuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups tez zapomniam Jus odpisac... ja wstaje o 7 robie sniadanie M i sie klade spowrotem, zasypiam ok 8 i spie tak dlugo jak mam cisze w domu ale po 10 zazwyczaj sie budze a po 11 dopiero ruszam tyłek z łózka:) Fonia M napewno by cos zjadl i chciał w Tobie wzbudzic poczucie winy,ze dziecko jesc nie dajesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek to jest normalne,ze nasze ciało w ciąży się zmienia. Ja tez naprawde zaokrągliłam się to tu to tam... nie wystają mi kosci miednicy tylko sie schowały pod tłuszczykiem. Pomarudzic zawsze mozna, czujemy sie wtedy odrazu lepiej. Jednak kazda z nas wyglada fantastycznie z brzuszkiem i dodatkowymi kilogramami:) kobiety w ciąży piękne są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko on pójdzie do pracy i to zrzuci, a ja mam odpoczywać, a od siedzenia na kompie jeszcze nikt nie schudł ;-))))) murzynek ja na swojej też się nie ważę tylko u gina, mam dwie wagi w domu i na jednej mam 4 kg mniej a na drugiej 1,5, niż u gina, mój brat powiedział że to dlatego że ona już stara i rozregulowana, i może ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia pamiętaj,ze juz niedlugo będziemy śmigac na długie spacery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz właśnie sie wazyłam i zaależy gdzie położe wage raz pokazała 61,0 potem 63,2 i 62,7 wiec sama nie wiem ile waże we wtorek bede wiedziała przyjde do domu i zobacze w ktorym miejscu waga jest najbliższa wadze od lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje że mniej wiecej pod koniec kwietnia zaczne coś biegać jeździc na rowerze :) wierze że moja silna wola sie spisze :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ;-) właśnie się popłakałam ze śmiechu, no przyszedł M z mega kanapką, pytam się i co dzidziuś głodny ??? bo my się śmiejemy że M jest w ciąży bo on ma zachciewajki a ja tylko brzuch noszę, chociaż jemu też urósł ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek dobry pomysł z tą wagą ;-) ja wątpię żeby mi się chciało na rower wsiąść, i to jeszcze w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o spanie to właśnie to juz moja pora chodze spac około 23 24 rzadko później chodziaż wczoraj poszłam spać około 2 bo tv oglądałam... wstaje ok 8.30 9.00 bo wtedy przewaznie Wedelek (pies) już przebiera łapkami ze chce na polko ubieram tylko szlafrok i wypuszczam go no i to pora przyjadzu kurierów ( tak około 9.30 ) :D Mąż też tak po 9 dzwoni czy już wstałam ( jak jest w Poznaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia widocznie musiał być głodny:) Murzynek silna wola to nie wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, już mnie dupa boli od siedzenia, czas na myciu, siusiu i spaciulku dobranoc ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zapowiedziałam mojemu M że nic mnie nie bedzie obchodziło i ze wycodze z domu a on bedzie sie cieszyć urokami ojcostwa hihihi powiem Wam ze bardzo sie boje jak to bedzie sie opiekować taką kruszynką!! tym bardziej ze mój maż miał do czynienia z małymi dziećmi a ja dosłownie raz w życiu czmałam małe dziecko na rekach nie mówić o tym że nic innego też z takimi maluchami nie miałam do czynienia tak ze totalne dno ... a tu nagle trzeba bedzie karmić przebierać kąpać... no cieżko bedzie!!! i już to widze jak "czesto" bedziemy zaglądać na forum jak już maluchy beda ... pewnie nie bedziemy miały czasu bo cały czas coś przy dzieciaczkach a jak na chwile zasną to trzeba coś w domu zrobić albo pdaniemy i obudzi nas dopiero czyjś płacz :P:P przeraża mnie to ale już nie moge sie doczekać :D i już wiem ze non stop bede z aparatem biegac i dziecku zdjęcia bede robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda napewno bedzie:) ja juz mam nadzieje,ze snieg nie bedzie padal i bedzie coraz cieplej:) no ale nadzieja matką głupich bo jest dopiero styczen... Fonia dobranoc:) Puszek, Suelen poszlyscie spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzynek mam takie same obawy.. ja mialam doczynienia z córką od chrzestnego odkad skończyła chyba roczek. co weekend do nich jezdzilam i im pomagałam tzn bawilam sie z nią, chodziłąm na spacery, karmiłam ale nic wiecej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe uslyszalam Twoje wolanie :-) kurde dziewczyny ale porazka, nalalam sobie wode do wanny, ogolilam sobie nozki, polozylam sie na plecach i upssssss nie umialam wstac, wolalam Robcia pare razy ale nie slyszal, musialam czekac az sobie o mnie przypomni i w koncu przyszedl, ja juz zziebnieta, wkurzona itd :-D musial wyciagac mnie z wanny - jezu jaka masakra! zreszta juz od dawna pod prysznicem myje mi nogi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki macie cudowne brzuszunie, Tuethe i Murzynek to wygladaja jak modelki, kikikiki brzuszek masz pokazny a corcie sliczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek nie słodź :P i tak mam dołka ;( już czuje sie taaaka duża i ociężała a jesze 2 miesiace !!!! dobranoc laseczki i dobranoc brzuszki :* do juterka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagapiłam sie na tv i juz uciekłyscie... Puszek dobrze,ze wkncu R przypomnial sobie o Tobie i Cię wyciagnął z wanny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kobitki:* piekne brzusie macie:) Tuethe moj M stwierdzil ze wygladasz jak Aniołek po przejedzeniu ihih ale za to wozek dodaje ci mega pzaura;p cokolwiek to znaczy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry... Obudziłam się o 4 i nie śpię... no masakra :/ Ł już wyszedł do pracy... a mnie coś brzuszek boli kurczę... MURZYNKU ale Ty bzdury opowiadasz :P masz piękny, malutki i naprawdę zgrabniutki brzuszek... Ja nie narzekam, bo generalnie nigdzie indziej mi nie poszło, tylko puki co w brzuszek, który jest naprawdę duuuuży... Ale rozumiem, że czasami możesz czuć się nieco mniej atrakcyjna, bo czasami też tak mam... ale TUETHE ma rację kobiety w ciąży są piękne i tego się trzymajmy... PUSZKU omg no to wymarzłaś.... kurczę mi takie czynności jak golenie sprawia mega trudności... Nie długo wstaję bo wyjdę z myszką na spacerek, zrobię zakupy, a mama ma być parę minut po 8 i może pojedziemy odebrać wyniki :D oby były dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Tez ma termin na marzec. Podczytuje Was od dawna,wiem,ze juz bylo cos o bolącym pęcherzu,ale nie mogę tego znaleźc. Od tygodnia mnie tam boli i piecze i ciagle ganiam do WC, jaki jest bezpieczny lek dla nas na tą dolegliwośc? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Dzięki dziewczyny za komplementy :) :) Murzynek - wyglądasz super bombowo !! a jak chcesz zobaczyc wieloryba to luknij na moje zdjęcie :) Choć Ja się tym nie przejmuje zabardzo....do ostatniej wizyty miedzy swietami a sylwesterem miałam 7 na plusie :) Basilek - ha ha ha ha ha moja tez juz odkłada co tylko dla braciszka ostatnio jakies autko wynalazła :)....najbardziej jednak jej żal zabaweczek z jo jo bo ma ich naprawde duuuuuuuzo !! a bedzie je musiała pochowac....choc ma na to jeszcze duzo czasu to juz bidna przezywa :) Andzia - łoj łoj to niewyspana będziesz dzis :( mam nadzieję ze bedziesz miała dobre wyniki :) Puszek - o jejuuuu aż mi sie serce skroiło jak sobie Ciebie wyobraziłam :( :( Mi mój mm tez musi czasem pomagać wstać z wanny jak sie zassysne jak Ja to mówie....Jak prawdziwy wieloryb hi hi hi Suelen - dzięki :) no wszystkim sie podoba jej kolorek :) Mi też :) tuethe - No to fajnie sobie pospisz....Ja wstaje gdzies o 7:40 szykuje młoda do p-kola a chodze spać koło 22 czasem o 21:30 :) wiec wczesnie :) Ja zjadłam sniadanko własnie :) i pije herbatke z cytrynka a Bartuś od rana rewolucje brzuszne urządza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×