Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

musimy :) na szczescie mam cudownego meza i na moich rodzicow moge liczyc. jedyne czego mi brakuje to prowadzenia samochodu ;P nawet do lekarza mnie tata wozi, bo ciezko mi sie prowadzi jak Mała skacze, a teraz to juz w ogóle... co do tesciow to wole sie nie wypowiadac, bo to tragedia. jak po zniej wlaczy im sie instynkt dziadkow to mnie szlag trafi :P ale nie dam sie hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ :) Niby sie wyspałam bo Natalka dała mi do 9 pospać :) :) ale jestem jakaś wypluta :( Kaszel mnie męczy i katar i czuje sie jakbym gorączke miała...musze sobie zmierzyc..... Murzynek - My tez z męzem szybko sie chajtli :) Ja byłam młoda mm tez :) No więc Jak poznałam Grześka miałam 17 lat ( kwiecień) dopiero w listopadzie miałam 18....po 4 miesiącach G mis ie oswiadczył :) a na moją 18 powiedzieliśmy o tym rodzinie...ze mamy termin na 26 kwietnia ha ha czyli znaliśmy sie rok jak wzielismy ślub :) przed slubem (jakieś półtora miesiąca) udało mi zajść w ciąże....któa niestety skończyła sie poronieniem :( No ale sumą sumaru wkońcu sie pobralismy :) i staraliśmy sie o dzidzie Ja skończyłam najpierw zaswodowa szkołe potem liceum dla dorosłych męzus juz był po szkole i pracował (3 lata starszy odemnie) Ja tez pracowałam wiec mielismys ie super :) Po półtora roku wkońcu zaszłam w ciąże i mamy Natalke...a teraz tez staraliśmy sie 2 lata o Bartusia :) Co do sytuacji finansowej to niestety w wyniku naszego głupiego pomysłu mielismy dług i mamy dosc wysoką rate bo 800 zł :( ale naszczescie juz sie kończy w czerwcu :) Męzus stara sie jak moze nie zarabia źle plus czasem fuchy wpadna... no i moja wypłata dawalismy jakos rade.....:) Ale sie cholercia rozpisałam echhhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi do termonowego porodu zostalo 47 dni ale pewnie wczesniej bedzie, a to miesiac i 2 tygodnie.tez biore fenoterol ale 6razy na dzien po pol tabletki. a ja z mezem poznalismy sie 4 lata temu dodam zeby bylo smiesznie przez internet na czacie:P po 8 miesiacach zamieszkalismy razem a po zamieszkaniu chyba po pol roku maz mi sie oswiadczyl w sumie nie chcielismy slubu ale chcielismy kupic mieszkanie a bez slubu to bylo niemozliwe wiec na szybko slub cywilny wzielismy.od wsumie juz przed slubem przestalismy sie zabezpieczac znaczy przestalam brac tabletkii mezus zawsze konczyl w srodku i nic. po 1,5 roku zaczelam chcodzic do lekarza badania byly ok .na ostatniej wizycie mi gin powiedzial ze daje mi pol roku zzeby nam sie udalo a jak sie nie uda to mi laparoskopowo bedzie sprawdzal endometrium .wiec mysle 3 dziury w brzuchu feee.i miesiac przedterminem laparoskopu nam sie udalo chyba sie wystraszylismy.a moze bardziej siedzialo mi w glowie niz faktycznie cos mi bylo bo jak juz olalismy srawe udalo sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
cześć dziewczyny! wracam do Was :) już chyba nie nadrobię tego co naprodukowałyście, ale postaram się być na bieżąco :) troszkę leżałam, troszkę ciężko było - ale 30 tydzień się zaczął i trzeba być dobrej myśli :) zaczełam robić zakupy ;) kupiłam mebleki do pokoiku Małego i własnie od rana panowie montażyści walczą :) jak skończą pochwalę się efektami :) juz mamy pomalowane, jeszcze tylko zwierzątka trzeba wypuścić na ścianę ;) przykleić znaczy się :) wiem, że trochę wcześnie na robie pokoiku, ale się boje, że coś się wydarzy wcześniej ... wózek też już kupiłam ;) udało mi się kupić moją wybraną Emmaljungę ;) cieszę się, że u Was wszystko oki, dzidzie rosną, mamusie w dobrych nastrojach ;) buziaki brzuchatki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
to jeszcze dodam, że znam mojego męża ... 15 lat ... od dwóch lat jesteśmy małżeństwem ... mieszkamy ze sobą 7 lat ... i to nasze pierwsze dzieciątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORUNIA jak Cie dawno niebyło:********** pochwal sie kochana jak skoncza ja tez juz mam prawie gotowy pokoik czekam na mebelki maja byc na dniach;p hiihihhi dopiero co wstałam ;ppppp a jeszcze bym pokimala;p ale co trzeba sprzatac;/ przez weekend jak bylam w szkole maz niezly syfek zrobil;/ no ale niebede krzyczec bo bidak zapieprza od 7 do 21 wiec i jemu sie cos nalerzy;p i co by tu zjesc na sniadanko hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie, ale mialam noc....nieprzespana, wsluchiwalam sie w swoje cialo i oszlam do wniosku ze jedziemy do szpitala dzisiaj, czekam az R wstanie, bo polozyl sie bardzo pozno spac, a ja nadal leze i zastanawiam sie- nie chce zrobic nie potrzebnej paniki.... objawy mam takie : czesto twardnieje mi brzuch, mam bole brzucha jak podczas okresu ale nie jak twardnieje tylko caly czas i do tego bol na dole kregoslupa....i tak juz w sumie 3 dzien......co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia nojeszcze nie ale powoli sie zbieram.....ehh mnie wyciagnac do szpitala to lub lekazra to cud.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jedziemy - jak mnie nie bedzie tzn ze jestem w szpitalu (tzn ze zostalam na noc) brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam że to ryzykowne zostawić was na weekend:) Ale cóż gości miałam :) Nadrabiam czytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek - trzymamy kciuki !! Ja tez teraz posprzatałam ale jestem taka słaba za masakra !! ale posprzatałam i teraz leze i pije capucinko :) Gorąco mi jakos........siedze w domu w rybaczkach i koszulce z kr. rękawem wywietrzyłam pokój mam teraz 20 stopni a czuje sie jak w piekle.................. bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwazja uważaj na siebie nie przemęczaj sie ale nie zamartwiaj sie!!! ja mam skróconą szyjke od 28 tygodnia a nawet skróciła sie do zera wiec lekarz nawet nie miał jak zalożyć szwu ani pesssaru ;/ no ale dostalam leki fenoterol 3 x 0,5 tabletki i staram sie w ciągu dnia robić przerwy i odpoczywać lekarz powiedział że wyglada to dobrze i ze przypuszcza ze teraz robimy wszystko zebym nie urodziła a okaże sie ze urodze po terminie :) głowa do góry :)) suelen a ty w jakiej dawce masz fenoterol?? PUSZKU!!! dobrze ze zebraliscie sie do tego szpitala mam nadzieje że dobrze sie tam tobą zajmą !!!daj znać jak wrócisz ze szpitala i napisz co ci mówili!!!!! aha dziewczyny do ktorego tygodnia lekarz kazał brać fenoterol mi do 36 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. W karcie ciaży cos mi lekarka nabazgrała i podbiła. Dała mi leki na gardło i kaszel bo coś zaczeło sie dziac:/ a myslalam,ze ocipieje w tej poczekalni juz. Połtorej godziny! Posżłysmy z Mamą na klachy do Mamy Basi:) dowiedziałam sie,że urodziłam sie pośladkowo i jak Mama leżała na podtrzymaniu to odesżły jej wody i nie zdązyli Jej nawet na porodówke przewiesc bo już się urodziłam... Suelen mam nadzieje,że reka juz Cię nie boli! Ja cały czas myśle jak zrobić pokój dla Małej i sama już nie wiem... Suelen facetom fajnie się gada. CO za debil z tego ginekologa. Czy On wie co to znaczy rodzic? raczej nie wiec niech takich rzecyz nawet nie mówi:/ Inwazja płacz pomaga:) Dobrze,że masz wspaniałego Meza i wszystko zrobi:) Puszku Kochana mam andzieje,ze ebdzie wszystko dobrze! Jakby cos sie dzialo napisz mi smsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Murzynku :) cały czas leze :) dobrze, ze laptopa mam i lezy ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie urodziłam a juz mysle o chrzcinach....i mam pytanie co myślicie o takim menu cena 60 zł. Przykładowe menu za 60,00 zł/os Rosół lub zupa krem do wyboru Pieczeń wieprzowa Kotlet po szwajcarsku Udko z kurczaka 2 kawałki mięsa na osobę Kluski białe, ziemniaki, sos Zestaw 3 jarzyn do wyboru Kawa, herbata, ciasto własne Deska wyrobów swojskich Tymbalik drobiowy Śledź po japońsku Sałatka śledziowa lub rolmopsy Sałatka wiosenna Sałatka selerowa Pomidor, ogórek Ser żółty Pieczywo + masło Barszcz z krokietem taki zestaw oferuje jedna z knajp u nas....co myslicie ?? jak dla mnie cena ok a i jedzienia dosc sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilełńie przeczytałam że twoja mała ma 141 cm wzrostu!!!! mój tez ma 7 lat ale ma 128 cm:D:D:D ale bez podkładki chyba od 145 tak mi coś chyba policjant mówił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki Ty juz o chrzcinach myślisz:) Menu fajne i cena jak najbardziej ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYNKU biorę fenoterol przez ten tydzień 3x1 tabletce, nie wiem czy chodzi o dawkę leku bo na pudełku jest Fenoterol 5mg. Jakby co mam zgłosić i dostanę dodatkowo ispotim (jakoś tak mówiła Pani doktor), ale skurcze ustały, brzuch już o wiele mniej twardniej. Ja mam brać fenoterol do ostatniego dnia 36 tygodnia. TUETHE ręka dalej boli i widzę, że robi mi się już siniak tuż nad zgięciem, ech szkoda gadać. PUSZKU kochana trzymamy bardzo mocno kciuki, mam nadzieję, że wszystko jest dobrze, dostaniesz leki i jeszcze troszkę posiedzicie razem. KIKI gratuluję wybiegania w przyszłość :D według mnie menu całkiem miłe i cena ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku! trzymam kciuki;)...oby wszystko bylo ok!! ilosia GRATULACJE!!!....od dzis ja zaczynam wielka mękę...buuuu..... kikiki cena wydaje sie super:) a za dziecko tyle samo placicie co za dorosla? A tak poza tym planujecie robic w domu/knajpie? i czy wszystkich prosicie (rodzenstwo, babcie) czy tylko chrzestnych i rodzicow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do chrzcin to pierwsze chrzciny Natki robili i sponsorowani moi rodzice byli tak przejeci ze zaprosili wszystkich (oczywiscie pytali nas o zgode) i były na 35 osób ! MASAKRA juz w zyciu tego bym nie zrobiła :) hi hi i to w domu dotego.......ale wtedy mielismy taki deeeepny salon (teraz na pół przedzielony) Natomiast teraz robimy własnie w knajpie i zapraszamy : oczywiscie rodziców, i od meza siostre i brata który bedzie chrzesty oczywiscie z rodzina maja po 1 dziecku...moj brat i moja siorka która bedzie chrzestna. Chce jeszcze taka moja ciocie zaprosic ale ona i tak nie przyjedzie. Wiec teraz bedzie na 12 dorosłych i 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiki no ja myslałam gdzie zrobić chrzciny ale o menu to nie ;P no ale menu wydaje sie spoko no i cena też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasneło mi sie.. Suelen poszłabym tej dziołsce takiedo samego siniaka zrobic:/ Ewka tamten dzien byl fatalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh... o 14 jadę odebrać wyniki, ta przyjemność kosztowała mnie 26zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co Ty za badania robilas? na co? mocz i krew to przeczytałam ale myslalam ze to takie podstawowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki! Nie było mnie cały weekend...i widzę,że tradycyjnie mam sporo zaległości....Dziś byłam na ktg (będę chodzić co tydzień) i wyszło twardnienie brzucha....połoożna pytała jak często się to zdarza i jak długo trwa...ja jakoś nie przywiązywałam do tego wagi...no mam zapisane relanium (2mg), mam brać na noc i w ciągu dnia gdy twardnienie wystąpi...trochę się boję tego relanium...ech...czy któraś z Was bierze/brała? Pozdrowionka...ale dziś u nas piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×