Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Murzynek - tak bo Twoich nie beda wliczac.....tylko meza musi byc cos ponad 500 zł 504 chyba.....i wtedy przysługuje ci zasiłek na wychowawczym przez 2,5 roku. Mezulo ma 2000 brutto wiec na 4 akurat po 500 zł Płatne przez 2,5 roku chyba to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosmag dzięki Tobie wiemy co i jak:) więc się nie martw nie pomyślimy tak:) Każda pisze tyle ile wie i potem sklada sie to w jedną całość i wiemy o co biega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki wróciłam :)Dostałam od mojej siostry body różnego koloru (róż ,granat,zieleń )i skarpetki dla maluszka są takie słodkie.A impreza urodzinowa była miła siostrzenicy podobał się prezent ,było dużo pysznego jedzenia ale oczywiście prawie nic nie jadłam z wiadomej przyczyny.Był też tort wyglądał smacznie ale ja nie przepadam za tortami i nawet nie spróbowałam ale reszta rodziny mówiła że pyszny :) Murzynek sesja zdjęciowa super :) Tuethe proszę tylko ty dziś nas nie stresuj i uważaj na siebie :) Suelen ciesze się że podobało ci się :) Puszek ja też lubię ten utwór:) Andzia dzięki za troskę ząb w chwili obecnej nie boli ale starałam się dziś jeść mało mam tylko nadzieje że noc prześpię :) Kikiki my tu martwimy się o wszystkie ale wiesz czasem haribo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaa- nooooo super !! GRATULACJE !! TOSMAG - PISZ PISZ.... Ja tez pisze co wiem bo mam kolezanke z MOPSU i ona mi duzo zagadnien z tego tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutka przepraszam wlasnie wlazalm na konto i doladawolam karte;p juz bede miala łacznosc ze swiatem;) teraz juz tylko lajtowo dzidzia mi w glowie zero pitu pitu;p hihihi jaka to ulga;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia gratuluje !!!! ciesze sie je jesteś juz do przodu o te egzaminy :) tosmag a ten zasiłek opiekuńczy to co to i jak sie to załatwia i ile to trwa ?? nie mądrzysz sie !! my w wieksząści nic na ten temat nie wiemy wiec jesteś skarbnicą wiedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo sie Witam wszystkie przyszłe mamusie i te, które już miały szczęscie nimi zostać raz jeszcze! Jestem z Łodzi, czekam na mojego pierwszego skarba - Antosię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki z tego co mi kuzynka mówiła kiedyś było 504 zł a podobno powiększyli tą kwote ale o ile to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula - Ja tez tortów nie lubie blee....czasem łyzeczke od mm skosztuje :) Tak tak chociaz nie pisałam to czytałam i kumam o co z haribo chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam kochana:))) mi sie zdaje ze nadal jest to 504 zl... no mi tej sumy nieprzekroczy na troje dzilac;/ witam nowa kolezanke:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosmag - Antosia ładne imie :) :) :) Wiecie co mój wredniak mąż zrobił...nalał mi soku do kubka....ale Ja sie zagapiłam i chciałam wziąśc sie napic a tam pusty kubek bo mi wredniak wypił wszystko hi hi hi hi ale nalał 2 raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYNEk sexi Mamuśka z Ciebie(mój K tak powiedział)bardzo jest ciekawy o czym tu piszemy i czasem podgląda :-) KIKIKI dawaj z tymi pytaniami,nie ma głupich pytań,są tylko głupie odpowiedzi Jak bede umiała to ci odpowiem.Tylko ze to było 8 lat temu i nie wszystko pamietam,ale dla mnie to nic przyjemnego. Ja bym chciała isc na wychowawczy,nawet bezpłatny.Bardzo żałuje że wróciłam do pracy jak Jaś miał trzy miesiące,bardzo duzo straciłam.Teraz dopiero wtedy wrócę do pracy jak będę w naprawdę trudnej sytuacji finansowej. ILOSIA jestem z Ciebie dumna !!!!!!!!!!!Ile jeszcze masz egzaminów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia wybaczam:P DObrze,ze mi chociaż rano napisałas;) Teraz masz myślec o sobie i dziecku:) Gula witaj:) Mam nadzieje,ze się nie zaglodziłas jeszcze? Fajnie,że siostra dała CI ciuszki:)Jutro idz do dentysty! Nie będę Was stresowac... juz przeszło:) to pewnie przez to,że stałam w kuchni i piekłam naleśniki... Tosmag to następna dziewczynka sie urodzi:) jak fajnie:) Puszek a co do tego utworu.. ja narazie nie moge przesłuchac bo M gra online i będzie mu zle chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka tutaj sa same seksowne Mumuśki:) Kikikiki dobrze,że nalał Ci drugi raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka - pytałam strone wcześniej ha ha ha ha :) pytam raz jeszcze : A co do pytań : to np...Jak jest z krwawieniem po CC....czy trzeba sie całej ogolic tz cały wzgórek i brzuch....kiedy zakładaja cewnik i kiedy wyciagaja.....kiedy pierwszy raz pokazuja dzidzie jak sie jest uspanym...i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to mnie podbudowałyscie :))) 5 lutrgo mam ale to juz hmm pikus nawet sie uczyc niemusze;p ihih taki banalny wiec juz go nielicze a tak juz wpisy nawet mam wszystkie wiec z glowy totalnie;p do gory dupka bede lezala;p i pachniala no zabiore sie za pranko szmatek małej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki: chodzi o zwolnienie lekarskie tzw. opieka, które wystwia lekarz, ale nie na Twoja chorobe, tak jak zwykle L4, tylko albo na zdrowe dziecko do 8 r. ż albo chore do lat 14 jesli zachodzi potzreba osobistego sprawowania opieki nad dzieckiem i mozna wziąć max. 60 dni w roku kalendarzowym. Płacone jest jak zwykle nieciążowe zwolnienie lekarskie czyli 80 %. U mnie w pracy często po dodatkowym macierzyńskim dziewczyny biorą sobie takie zwolnienie, bo np. nie maja jeszzce z kim maleństwa zostawic, a zawsze jest to 80 % płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co własnie znalałam gdzie pierwszy raz napisałam...było to na 26 stronie ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia jak ja to mówie: leżeć do góry brzuchem:):):) Kikikiki ja chyba pierwszy raz napisałam na 66 badz 60 stronie:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe jeszcze z głodu nie padłam ale byłam wściekła że tyle dobrego jedzenia a ja tu nic....wrrrr.Jutro zadzwonię do dentystki czy mogę przyjechać.A teraz was przeproszę i opuszczę bo głowa mnie boli , czuje się zmęczona i jest mi jakoś niedobrze. Do usłyszenia jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak juz nawyzsza pora niemartwic sie nieczym tylko soba i dzieckiem zasluzyłam sobie na odpoczynek:) 1zjazd drugiego sem mam juz pod koniec lutego hihi ale to juz tylko wyklady potem wiec ufff ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOSMAG potwierdź czy tobrze rozumuje :) teraz jesteśmy na l4 do porodu w dniu porodu automatycznie zaczna zsie macierzyński ( trzeba zadzwonić do pracodawcy i poinformować go) a potem zanieść zaświadczenie ze szpitala i akt urodzenia z usc?????????? potem 20 tyg macierzyńskiego ktore jest platne?? potem trzeba napisac podanie do pracy że chce sie iśc na dodatkowe 2 tyg macierzyńskiego... potem wykorzystać macierzyński z zeszlego roku ( + macierzyński z tego roku ???? ) a potem można iśc do lekarza i poprosić o to l4 na opieke nad dzieckiem ( tylko co powiedzieć lekarzowi aby wiedział o co mi biega?? i jesli wystawi tego l4 np. tylko na tydzień to potem można znowu ???) no i potem trzeba powiadomić pracodawce że idzie sie na wychowawczy ( też trzeba pisac jakieś podanie? ile wcześniej trzeba dać znać pracodawcy??)) no i jeszcze ja mam takie pytanie już konkretnie o siebie jak bede już na wychowawczym to kończy mi sie umowa to znaczy mam umowe o prace do 31grudnia 2012 i co wtedy ? umowa przedłuża mi sie do końca wychowawczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula to pewnie rpzez to,ze mało zjadłas dzis! Niech Cię Mąż utuli do snu. Spij dobrze:) Ilosia teraz możesz spokojnie kończyc wyprawde dla dziecka;) zjadłam kider bueno i odrazu mi lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek - chyba nie przedłuzają wtedy umowy...tylko ona wygasa poprostu....ale niech sie wypowie tosmag bo nie chce w bład wprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak wkoncu bede sie cieszyc tym co powinnam :) ide lerzakowac bo zaczyna bardziej mnie kuc w tej pachwinie;/ dobranoc kochane kolorowych snów:***** rano wstane to sie zamelduje:))) no moze nie tak rano koło 10;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cc krwawisz tak samo jak po sn tylko że nie możesz sie sama umyć i "przewinąc"To mnie najbardziej krepowało jak mnie położne myły,bo przez 1 dobe nie mogłam podnosić nawet głowy.Wstać mogłam po 2 dobach.Czy ty masz miec pełną narkoze????? ogolić sie trzeba "od góry" o godz 5 Rano zabrali mnie na kroplówkę wywołująca poród.Jak chciałm z tą kroplówą pochodzic to odeszły mi wody(godz 9) i wtedy założyli mi cewnik.Wyjeli go dopiero jak miałam wstać z łóżka czyli po 2 dobach.Ciśnenia nie moglimi zbić,a nawet znacznie rosło i szybka decyzja o cc.Małego pokazali mi od razu po wyjeciu z brzucha(godz 12:33)Do cyca położna mi go przystawiła dopiero jak mogłam podnosić głowę,czyli po dobie. jak chcesz jeszcze coś wiedzieć to pisz Mnie zastanawia czy taka planowana cc jest poprzedzona kroplówą naskurczową. Acha po porodzie byłam 5dni w szpitalu.A wtym gdzie teraz chce rodzic leży się 3 a nawet 2 doby,ciekawe ........No i tutaj mam sie od razu 24 godz na obę zajmować dzieckiem.Jakos nie bardzo moge sobie to wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia - idz odpoczywaj.....należy ci po tych stresujących dniach :) Wyśpij sie dobrze :) Murzynek - ile masz lat ?? sorry za pytanie :) ale tak młodo wyglądasz ze nei moge sie napatrzec na Twoje zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka - dzieki...bede całkiem uspana....i tez mnie ciekawi jak z ta kroplówka przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×