Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dużo dziewczyn ucichło... Zuzka, Manika, Tysia, Karolina, Kasia ... wszystkich nie wypisze bo za dużo nas jest... Suelen M będzie mi musiał tyłek wymasowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosmag dziękuej za odpowiedźi :) tuethe nie zamartwiaj sie za bardzo powiem Ci ze kiedy my zaczeliśmy sie starać o dzidziusia byliśmy w duzo lepszej sutuacji ja byłam na calym etacie a nie na 3/4 mój mąż zarabiał co najmniej raz tyle co teraz i nie bylo aż tyle wydatków !!! na prawde bylo dobrzez zkasą... a teraz dostaje tylko 1000 zl za l4 z czego 400 zl idzie od razu na rate ;/ zostaje z mojej wyplaty 600 zł ;/ które szybko upłynniam na internet śmieci no i zakupy dla dzieciaczka .... wiedzialam ze dziecko ( i wyprawka ) kosztuje ale nie miałam pojecia że aż tyle!!!! ja to jeszcze ja ale mój M to totalnie nie wiedzial ile to wszystko kosztuje a teraz mam wrażenie że jest załamany pracuje na delegacji i mało co spi oszczedza na jedzeniu bo cały czas mu truje ile jeszcze rzeczy trzeba kupić ile ubranek ... ciesze sie strasznie z naszego maleństwa no ale .... miało to wszystko być inaczej mój M miał być na miejscu !!!! także nie martw sie jakoś to bedzie !!!! mnie przeraza jeszcze to ze musze isć na wychowawczy bo nie amm co z dzieckiem zrobić a jakoś nie wyobrazam sobie aby oddać dziecko którre nie ma pół roku do złobka no i po wychowawczym trzeba bedzie wrócić do pracy a ja bez studiów ;/!!!!! WIADRO ??? heheh też macie porównanie... ale martwie sie tym ze bede tam taka luźna ze nawet penisior mojego M nie bedzie wiedział któredy do przodu :P ;( no i mam nadzieje że brzuch mi nie zostanie wielki i obwisly ... bo moja mama urodziła tylko jedno dziecko ( MNIE :p) no i została jej wisząca skóra ;/;/;/ no tuethe mnie też złapały jakoś czarne myśli o przyszłości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe czytałaś ten artykół co któras linka wkleiła ?? tu tak pisze Prawo do zasiłku macierzyńskiego przysługuje także pracownicy zatrudnionej na umowę o pracę na czas określony lub na czas wykonywania określonej pracy, gdy przedłużono z nią umowę do dnia porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynku nie martw sie! Penisior napewno będzie wiedzieć którędy i jak sobie poradzic:P Ahh i przezemnie i Ty zaczełam sie zamartwiac. :( Na drugi raz nic nie napisze i sama się pomęcze z moimi myślami tak sie zastanawiam bo bracik w marcu sie wyprowadzi i żeby nie wcisł mi sie drugi bracik do jego pokoju to będę musiałą cos tam zacząc robic. Mam 2 sciany pomarańczowe i 2 ściany ni czarne ni siwe. NIe wiem czy takie kolory zostawic czy tylko ten czarny przemalowac na inny tylko jaki? co pasuje do pomaranczowego? I nastepne moje pytanie... jak malujecie pokoj dziecka farbą to używacie potem jakiś szablonów np z misiami, zyrafkami zeby ożywic sciany?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcowko - tu jest irlandia.........lekarz ogolny nic mi nie pomoze, lekarz ginekolog badajacy cipke nie istnieje, ginekolog ktory przyjezdza ze szpitala do mojega miasta do szpitala i przywozi usg wielkosci mojego elefonu nawet mi go nie zrobi bo sie nie zna, nic nie widzi tam na monitorze bo maly, nie ujmujac wszyscy lekazre to murzyni, hindusi albo ch w c.......wiec ten lekarz jest tu co miesiac......i zostaje wizyta w zajebistym szpitalu w kilkenny oddalonym o 40 km od mojego Carlow......jesli sie zdecyduje na wizte tam to musze miec szczescie bo ostatnio nie bylo ani jednego doktorka na oddziale ginekologicznym, tam w sumie jest jednababka ktora zna sie na usg.................lekazre chodza w turbanach na glowach i pewniemaja na parkingu zaparkowanego slonia.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popłakałam sie ze smiechu(jestem 100% rasistka) ale to wcale nie jest smieszna sytuacja.W takim razie musisz sama dbać o wasza trójeczkę,no i R z pewnoscia będzi e Cie pilnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK normalnie jak trzeci świat, a u was ciąża bliźniacza nie jest ciążą wysokiego ryzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam,ze u Nas jest cieżko z lekarzami ale to co Puszek napisała to az mi mowe odebrało. To jest jakaś masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcowko ja nie bylam rasistka ale chyba zaczynam byc jak patrze na to co sie tu dzieje, dodam ze lekarz z turbanem ma na nazwisko hassan i jak go widze na oddziale to mnie taki strach lapie, R sie zastanawia gdzie oni wszyscy pokonczyli szkoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurka. Ja chyba tez bym zaczeła być rasistka... bałabym sie isc do takiego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku no bnie ciekawie u was z opieka nad kobietą w ciazy ;/ tuethe forum od tego jest aby sie wygadać i wyżalić tak jak ja dziś na mojego męza a co do pokoju to pokój naszego Tomusia już jest gotowy od roku !!!! jest pomalowany na zielono farbami z duluxa . lubie ta firme bo fajnie sie maluje i farba jest wydajna . a co do kolorów to ja nie jestem dobra w dobieraniu ale np. w duluxie maja taki swój katalog i tam są ciekawe połączenia kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ciaza wysokiego ryzyka, ale wyobrazcie sobie sytuacje - R przywozi mnie do szpitala - mam plamienia a lekarz murzyn nie dotarll do mego miasta bo sie sniegu wystraszyl....mowie ze mam takie i taie objawy, on pyta drugi raz, trzeci raz czwarty raz, drapie sie po glowie, zaczyna robic usg i widze ze nic z tego nie wie, zbadal tylko jedno dziecko drugiego nie zauwazyl........robi usg jeszcze raz bo go poinformowalam ze jestem w blizniaczej a on na to hehehe no tak mi sie wydawalo ze masz jakis wielki brzuch.....robi to usg i odwraca monitor do robert a sam nic nie widzi i robert w koncu wkurwiony na maksa mowi mu ze to on ma sie gapic w ten monitor, kurwa! i najlepsze z najlepszych - na koniec pan doktor zapytal mnie czy to ciaza dwujajowa dwuowodniowa czy jedno jajowa jednoowodniowa.............dziewczyny rece mi opadly, nie wiem czy troche czytalyscie na ten temat ale to jest BARDZO WAZNE W CIAZY BLIZNIACZEJ, a on tego nie wykryl na usg........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek dziwie sie,że R nie przywalił temu lekarzowi. Naprawde! Kobieta w ciąży musi mieć zapewnioną opieke obojętnie gdzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wtedy ten sam lekarz zrobil mi badanie wewnatrz maciczne, ale pytal 200 razy czy moze mi to tam wsadzic (wziernik) przyszla pielegniarka pytala o to samo 200 razy, przyszla oddzialowa i pytala jeszcze ze 100 razy, widzialam strach w oczach u tego doktorka ale w koncu mnie zbadal, pielegniarka w tym czasie trzymala mnie za reke, masowala mi brzuch, glaskala mnie po glowie i gadala jakies bzdury typu : jestem tu po to by cie wspierac, jestem Twoja podpora, rozluznij sie, odprez sie , aaaaaaaaaaaaaaa lzy mi w oczach stanely bo z glupiego badania zrobili cyrk a R o maly wlos stamtad nie uciekl b zobaczyl ze ja sie denerwuje, oni sami swoimi nerwami mnie nakrecili, dziewczyny ja sie boje porodu, na sama mysl o niekompetencji lekazry nogi mi sie uginaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK brakło mi słów................ Kącik(niestety nie pokój)Grzesia jest pomalowany na soczysta zieleń i nakleimy jeszcze takie pianki,gabeczi z kubusia puchatka.Fajne one są.Zawsze mozna odkleić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku nie dziwie Ci się. Ja bym chyba wolała sama urodzic niż przy takich ludziach... ale moze trafisz na taką zmiane lekarzy,ktorzy będą wiedzieli co mają robic. Matko święta i to jest szpital? Muszynek rok temu? wnioskuje,ze wybraliscie kolor farby taki,zeby pasował i dla chłopca i dla dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie! Dostanie po tyłku!! ja myślałam o naklejkach ale M powiedział,że naklejki odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje,ze mi o tym przypomniałas:P a policz ile jest do 24 lutego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pianki przykleja sie taka taśmą dwustronna jest bardzo mocna.Fajnie sie sprawdzaja i nic sie nie odkleja. Ja mam po Jasku,teraz odstąpił Maluszkowi jak to On mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×