Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tuethe a moj je i to bardzo duzo i nic nie tyje czasem sie smieje ze lepiej go ubierac niz zywic...ale zeby choc troche przytyl od tego jedzenia a on nic ja nie wiem gdzie mu to wszystko idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia to mój tak samo. Choc ma dni co mniej zje albo więcej. Nie najadłam się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się przespałam z 30 min :P zjadłam właśnie 3 pomarańcze :D a Ł mi teraz wyciska sok :P w realu promocja i kg za 1,50 więc kupił mi 10 kg!!! i takie pyszneeeeeee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia 10 kg pomarańczy? osz kurka! Masz co teraz wcinac:) lepsza pomarańcza niż czekolady:P ja mam jeszcze jedną i sie zastanawiam czy zjeść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYSIA nie moge zobaczyć tej myszki :-( jak sie czujesz po takim maratonie? BASILEK na 1 str karty c.mam wpisane:ciąza2,waga 3,300kg i na czerwono stan po cc -gestoza.pod spodem discopatia L-S od ortopedy mam osobną kartke z opisem:wskazany poród drogą cc.wymaga leczenia po porodzie. i bądż tu mądry. Jaśka rodziłam w innym szpitalu(położne anioły a sale jak z prlu) a teraz chce jechać tam gdzie pracuje lekarz,ale niezdecydowałabym się tam rodzić SN nigdy nie usłyszałm dobrego słowa o tamtych położnych jak pytam go co dalej to mówi ze zrobimy dodatkowe usg i bedziemy rozmawiać.Nie wiem czy na COŚ liczy,mógłby powiedzieć wprost. ups ale się rozpisałam. dopiero teraz doczytałąm że z tego usg w 31tyg to ja mam termin na ...............12 lutego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a może poprostu Grzesko taki wielki i komputer tak wyliczył ??????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia zapomnialam napisac,ze fajna naklejka:) choc moj M stwierdzil,ze zadnego disneya:P Ja tez marcówka 12 lutego? ups to lada moment! Celin się juz długo nie odzywała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem nawet co to jest za wykres:P zjadłam pół pomarańczy A Andzia narobila smaka na więcej u uciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siatka centylowa to sie nazywa.. sprawdzilam w internecie.. choc sa tylko po urodzeniu, nie widze w trakcie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE może coś pomieszałam.Chodzi mi o ten wykres z usg gdzie jest podane w cm obwód brzuszka,długość jakaś tam,długosc kosci udowej...........kojażysz? tam u góry lekarz wpisuje date om i wychodzi termi porodu,a po drugiej stronie z wielkosci dziecka i tam własnie mam 12 / 02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z normalnego usg to ani daty om nie mam wpisanej, ani wagi ani nic. Ciekawe jak teraz bedzie. Dopiero z prenatalnych mam wszystko dokladnie opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach.............. pychotka :D sok z świeżo wyciskanych pomarańczy z lodem... Ł teraz gotuje rosołek :P już mi ślinka cieknie :P A mi termin pokazuje ze z om 1 marzec a z usg 26 luty i tak mi juz pokazuje od trzech, albo czterech miesięcy... i mam to na kazdym zdjeciu usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam tylko 2 usg zrobione w tym jedno prenatalne prywatnie . Jak kiedys znów będę w ciąży to musze poszukać takiego gina co ma usg w gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wychodzimy dopiero do znajomych.... chorobsko mne lapie...... bylismy u fotografa lalalal bede miala fotki w tym tygodniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK tylko grzecznie i bezpiecznie... i nie szalej tam :P i sie pochwal zdjeciami jak dostaniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala juz w połowie lutego nawet urodzic... Mała będzie już donoszona... chciałąbym już Ją przytulic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen napisała,że z Nią wszystko ok i że później się tu zjawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam co wizytę usg (ale nic za darmo, chodzę prywatnie) z OM mam na 01.03 a z usg to nie wiem, bo gin mi nic na karcie nie notuje (oprócz wagi dziecka) tylko mówi że kość jakaś tam wskazuje taki tydzień ciąży, a główka taki itd. a ostatnio po prostu powedział że raczej cc i wstępnie na 25.02. marcówka, to może pierwsza będziesz :) puszek, pochwal się potem :) tuethe, mazaki zmyły się mleczkiem kosmetycznym, ale były problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nastepnym razem bede chodzic prywatnie bo tak jest lepiej bo wiecej sie czlowiek dowie:) Ważne,że się zmyło:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w łazience i ogoliłam się (na pon wizytę:) ) , kurde to juz naprawdę ciężko, nawet z lusterkiem, dobrze że na nogach mam bardzo mało, a pod pachami to wosk, więc tylko z dołem mam problem, ale jak powiedziałam ginowi ostatnio że do cc to musze być pewnie ogolona, a juz nie bardzo umiem, to powiedział że spoko, pielęgniarki mnie ogolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się zachciałom koktajlu truskawkowego więc poszłam zrobic:) Myślałam,że M nie będzie chciał ale chciał wiec musiałam robic 2 razy:):) dobre:D a ja sie za golenie wezme jutro jak będzie mi się chciało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×