Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

moja przyjemnością był batonik,którego właśnie zjadłam... :) kij,ze mi niedobrze teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham was wszystkie 🌼 idę się spokojnie wykąpać i spać, może jak wstanę nie będę wyglądać jak chomik z czerwonymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batonik o tej godzinie ty to masz Tuethe apetyty dosłownie jak kobieta w ciąży :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to dobry pomysł zrób sobie relaksującą kąpiel i niczym się nie martw.Kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a jak nas nie kochac?:) Kąpiel dobrze Ci zrobi bo się odprężysz:) Gula patrze z M na Castle i jakos tak mi sie batonika zachciało:P ja też zmykam bo ogladał M odcinkek,ktory już widziałam a teraz zaczyna sie nowy. Kolorowych snów Kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza !!!!!!!!!! :-) Dobrej,spokojnej niedzieli o godz 3 jeszcze nie spałam,a po 7 juz sie obudziłam...ech,teraz zamiast spać na zapas i magazynować siły ,to noce zarywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala nadal chorusia...całą noc gorączke miała tz od 1 w nocy 39 st....dałam syrop przeszło ale o 5 znowu.....i o 8 znowu....teraz zjadła troszke rogalika i danonka zeby antybiotyk i leki dac... Ja sie dzis czuje duuuuzo lepiej....wczorajsze popłudniowe leżenie mi pomogło. Mama mi powiedziała ze mi dzis ubranka poprasuje :) Huraaaa !! Ja tez marcówka - miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKIKI ile lat ma Natalka? biedna,musi sie tak męczyć.moze leki zaczną działać i będzie jeszcze dziś lepiej. Ciesze się że lepiej sie czujesz A taką mama tez by mi się przydała :-) albo ktokolwiek prasujący nie wiem dlaczego ,ale żelazko jest moim wrogiem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja też marcówka to zle ,ze znów zarwałas noc.. Kikikiki biedna Natalka... mam nadzieje,że wieczorem będzie z Nią lepiej.. a ja bym musiała się z domu wynieśc bo wszyscy chorzy to i ja coraz gorzej się czuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja już od bardzo dawna powtarzam, że Ja i żelazko się nie lubimy :P KIKI mam nadzieję, że Natalce szybko przejdzie, bo szkoda, żeby bidulka sie tak męczyła. Cudowną masz mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja się dziś nie wyspałam, chyba będziemy musieli kupić nowe łóżeczko bo to jest okropne... :( Zjadłam już drożdżówkę i jedną pomarańcze... Muszę się dziś doprowadzić do porządku bo mamy mieć gości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAJA witaj :) to cztery dni po mnie :) a napisz nam coś więcej, kto się w brzuszku ukrywa, jakie imię. Mam nadzieję, że będzie ci dobrze z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe miała córeczkę .Mieszkam w okolicach łodz i będe rodzić najprawdopodobniej w szpitalu Rydygiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAJU jak miło kolejna dziewczynka :) mam wrażenie, że ostatnio sami chłopcy się rodzą :) Ja jestem ze Zgierza :) bardzo dobre opinie słyszałam o Rydygierze, nawet koleżanka ostatnio tam rodziła :) A imię już wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA ja dzis ciut lepiej.Słonko wyszło i nastrój lepszy.pochodziłabym po plaży....... Taka ładna pogoda.Jak K przyjedzie do domu to go zmusze żebyśmy się wybrali na spacerek taki bardzo,bardzo krótki.Ja nie mam siły tak chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jak samopoczucie dzisiaj? Andzia łóżeczko dostaliscie? bo wiesz haribo i nie pamiętam... Kaja witaj:) Następna dziewczynka:) M stwierdził,że przeniesiemy się na jakiś czas do Jego rodziców,żebym nie rozchorowała się bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża pierwsza,ogólnie bardzo dobrze ją znoszę,niestety po prawej stronie mam gigantyczną krwotoczną torbiel i jajnik na straty oraz nadciśnienie,pocieszam się że już nie wiele zostało i może nic się nie wydarzy. Tak od zawsze marzyłam aby córeczka miała na imię Maja.Jeśli chodzi o szpital slyszałam różne opinie.Niestety do Salve nie chcą mnie przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE no cóż... wyglądam jakby ktoś i porządne lanie spuścił. K jest w szkole więc chwilowo jest ok, ale co dalej będzie to nie wiem, biorę się za obiad, bo powiedziałam wyraźnie, że Ja skończyłam z obiadkami niedzielnymi u jego mamy, a on jak chce i tak robię obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie babskie żelazo ale bardzo ładne:) Suelen i dobrze mu powiedziałas. Zrob obiad i siedz w domu:) Napewno az tak zle nie wygladasz:) Kaja mam nadzieje,ze bedzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki! Wujek mi powiedział,ze zrobiłam się fajnie okrągłą na buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty i okrągła, a to dobre :) chyba, że mowa tylko o Twoim brzuszku. I co przeprowadzisz się do rodziców? czy oni mają internet :P Widzę, że popierasz zdanie mojego męża co do babskiego żelazka :P żelazko jest prezentem od mojej mamy :) mama wie, że nie znoszę prasować, podobno kwiatki mają mi to uprzyjemnić ;) Naprawdę wyglądam kiepsko, ale już maseczka żelowa się chłodzi, może coś pomoże moim oczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen zrobilam się okrąglejsza na buzi:) ale mi to nie przeszkadza:) Będziemy do Teściów jechac na obiad bo zadzwoniłam,że przyjedziemy-nie chce stać w kuchni bo co chwile ktos wlazi a są chorzy- ale potem wrócimy i myśle,że wieczorem pojedziemy juz tam spac. M będzie miał bliżej do pracy. Mają internet:) laptop leży w starym pokoju od M:) Babskie nie babskie facet tez nim prasować moze;) zjadłam śniadanie a teraz kończe pic herbate z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello moje brzuchatki!!! Na imprezce bylo super, wszyscy kolo mnie skakali, podziwiali moj brzuszek i ogolnie uslyszalam tyle komplementow :-) :-) dotykali moj brzuszek i rozmawiali z dzieciaczkami, a tak sie wczoraj ruszaly, chyba po piwku karmi :-) (wypilam polowe), moj R (bylam sprawdzic) lezy kolami do gory, jest pijany na maksa, wrocilismy o 4 nad ranem .......musialam go prowadzic hihi, w sumie to juz ostatnie jego picie bo teraz bedzie w pogotowiu :-) u fotografa bylo super, zrobil nam chyba z 100 fotek z czego bedziemy mogli sobie powybierac :-) pozowalam 2,5 godziny i bylam strasznie zmeczona :-) na koniec poprosilam o zdjecie nago i bede takowe miala!!!!!! moj R o malo z krzesla nie spadl bo ja sama mowilam temu fotografowi jakie chce fotki i nagle wyjezdzam z takim tekstem - DOBRZE TO JA SIE TERAZ ROZBIORE DO NAGA, zero skrepowania z mojej strony nie bylo - az sie sobie dziwie - ale to chyba ta ciaza tak wplynela na mnie, bo czulam sie sexi jak nigdy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku ciesze sie,ze imprezka udana:) Teraz jestes zrelaksowana i odrazu sie lepiej czujesz:) a R niech trzezwieje:P zdjecia napewno są super:) tez bym chciała nago ale bym się nie odwazyła przy jakimś innym facecie niz M rozebrac do naga:P a kobieta w ciży jest seksowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×