Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Tuethe piankowe będa przednie pompowane tylne ale moj M che kupic i tylne piankowe na zmiane jak twierdzi ale podobno bedzie lzejszy ale to dopiero zobacyzmy jak sie bedzie jezdziło nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUS to chyba nie serduszko, ale zawsze nas mama uczyła, że trzeba kogoś poznać, a potem ocenić. A Ja z Agą może się nie przyjaźnimy, ale ''kolegujemy" od pierwszej klasy liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja spadam sie kimnąc bo po 15 bedzie tesciowa i niezle nabije KM po miescie bo ona lubi łazic;p wiec musze miec sile:)) dopoklikania wieczorkiem mochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę zrobić obiad, bo mi mąż wróci na pewno głodny, a teraz cały czas je w domu, a nie u mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus brzmi smakowicie:) ja robie kluski z sosem pieczarkowym:) Moja Tesciowa jest udana... do niej trzeba juz wielkimi literami chyba mówic:P a ze szwagierka dawno tyle nie gadałam:) Suelen wspaniale,ze zawsze bylas przy tej koleżance i że dzięki Tobie postanowila sprobowac. Ludzie niestety oceniają mimo,że nie znają. Napewno wiele dla Niej znaczysz:) Wy juz macie wybrany wozek wiec tylko kupic:) Puszku dobrze,że się przespałąs:) popsikałam sobie agrdło tym ochydnym lekarstwem, bleee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u dentysty, na szczęście zęby ok, ale dziąsła podobno troche słabe ( nie czuję tego, może trochę krwiawią przy myciu) dentystka powiedziała żeby uważać na nie - delikatnie masować i dokładnie myć, następna wizyta za 2 m-ce jak będę miała siły i czas :) dziś rano znów miałam przypływ energii i podkurzałamn trochę jak męża nie było :) nie mam dywanów w domu i po prostu te kićki w kątach mnie cholernie wkurzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj jest link ale niestety nie ma tego kolorku co ja kupilam. Bo ja kupilam w sklepie tu gdzie wozek. Kolor seledynowo-zolty z kaczuszka...naprawde milusi kolor. Zrobilabym zdjecie...ale mi CHOLERA JASNA baterie siadly!! a cala noc ladowalam!!! musze kupic nowe! to wtedy pokaze kolor w realu:) np http://www.bombik.pl/index.php?products=product&prod_id=484 a znalazlam jednak tylko tu jest brzydka!!! nie zraźcie sie ale na zywo jest rewelacyjna:) http://www.bombik.pl/index.php?products=product&prod_id=483

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek no to dobrze ze zabkami ok :-) w ciazy to wazne :-) ja tez musialabym odkurzac ale mi sie nie chce .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek to fajnie,że z zębami wszystko dobrze:) ja jedynie powkladałam ciuchy do szafek:P musze biurko umyć bo tyle razy M coś wylał i to olał i się klei:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na obiadek robię sosik z polędwiczek , buraczki ze słoika tym razaem i kasza do tego - dla mnie gryczana bo lubię , dla męża jęczmienna , a dla córki pół takiej pół takiej :) żeby dziecko miało urozmaicenie ........taki obiadek to jeden z ulubionych mojego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie tuethe, przypomniałaś mi że kurze jeszcze trzeba by było ... może wieczorem , zobaczę , ale najpierw musze zająć sie tymi ubrankami do szpitala :) i pozamieniać - zabrać więcej na 62 a nie 56 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek a mój żadnej kaszy, ryżu nie lubi:p biurko czyste;) a ja bym musiała wkońcu posegregowac swoje ciuchy ale jak widze ten bajzel to mi się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacobs bo żyrafi są super:) cos nacisłam i mi zniaka u góry pasek -ten co pisze jaka stronka jest otwarta. M mnie ochrzani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemniaczki się gotują, mięsko dusi, więc mogę na chwilę przyjść do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mam dość,jestem padnięta.....Byliśmy na probie i było ok z tańców bo w czwartek wystepy na dzień babci, ale musiałam wejsc na 2 piętro...i juz myslałam ze nie zejde a to przcecie pare schodów.....jak mnie spojenie dopadło,a tu obiecałam ze z Natka po chomisia pojedziemy.....no wiec podjechalismy..... i skończyło sie na 2 chomikach bo mamusiu jak to jeden on bedzie smutny cały dzien sam proszę Cie weźmy jeszcze jednego wiec serce mi zmiekło i mamy nowych członków rodziny nazywają CHOMI I MONI ale jeden jest napewno panem a co do 2 to niewiemy :) Ja dziś dostałam kasiorke od 1 do 18 stycznia :) :) Co do przepuszczania w kolejce mnie jeszcze nikt nie przepuścił...a miałm 2 sytuacje ze mogli by.... Basilek - taki obiad to tez ulubiony obiad Natali :) My mamy dzis kopytka- serowo ziemniaczane z cukrem i cynamonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek zrobilas mi smaka na owoce a koszyczek pusty... do sklepu nie chce mi się isc moje ziemniaki pewnie już sie ugotowały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek przypomniałas mi o zębach ze czas się wybrac do dentysty:P Obiad juz wstawiony, nawet nie przypuszczałam że to danie tak szybko się robi:) Dziewczyny czy wybieracie się przed porodem do anestezjologa na badania? nam polozna radziła i chyba wybiorę się w tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki no to pokaż nowych członków rodziny :) ja jakoś nie bardzo jestem za chomiczkami szczurkami i innymi takimi... niby pogłaskac można ale sie nie tuli i uczuć chyba nie okazuje a moja kcia zawsze rano i wiecozrem przyjdzie pomruczy potyrpie i przytuli sie :) kurcze a ja dziś dojem rosół z niedzieli oby był jeszcze dobry :) no i frytki takie domowej roboty z sosem czosnkowym też domowej roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj dla mężą kopytka, sos z wołowinką i pieczarkami :) KIKI super :) Ja mam świnkę morską i jest zarąbista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×