Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

o kurcze tyle seriali oglada....hmnn no to R juz lepiej niech gra :-P R powiedzial ze jak sie dzieci urodza to konczy z grami bo chce aktywnie uczestniczyc w opiece nad Maluchami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, byłam dziś prawie cały dzień na mieście a potem jeszcze zebranie w szkole u dziecka zaliczyłam, dzidzia chyba nie polubiła pana od matmy bo jak gadaliśmy to tak się wypinało ze ustać nie mogłam ;-))) Suelen łóżeczko prześliczne i życzę ci dalszej konsekwencji w podtrzymywaniu swojej decyzji Historynka no to chyba będziesz pierwsza cieszyć się potomstwem, super ;-) jus29 to co ci powiedzieli na szkole rodzenia, to ja wszystko robiłam na odwrót, a dajcie spokój, chyba wprowadzają te innowacje z nudów i tak jak tuethe powiedziała to my matki same będziemy wiedziały co dla naszych dzieci najlepsze co do przywilejów ciążowych to na szczęście chodzę do dużych sklepów gdzie jest kasa dla uprzywilejowanych więc nie ma problemu, tylko raz panów zapytałam czy są w ciąży bo jakoś nie widać i głupio im się zrobiło,a ja oczywiście odwagę miałam ale cegłę zjarałam ;-)) i w aptece raz zapytałam czy mogę bez kolejki bo miałam taką zgagę że myslałam że zaraz zwymiotuję to pan aptekarz powiedział że zawsze mam podchodzić bez kolejki, a jak mu powiedziałam że ludzie mnie zlinczują to on na to że to mam zostawić im ;-) miło mi się zrobiło, a w komunikacji miejskiej raczej mi nie ustępują tylko właśnie udają że nie widzą, trudno ja liczę na to że kiedyś te młode dziewczyny będą w takiej samej sytuacji jak ja, dobro wraca podwójnie ale zło niestety też ;-) ale sie rozpisałam ;-)))) ale co cały dzień mnie nie było to mi sie zebrało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padnięta jestem ide spać do naskrobania jutro ja smaruje sie od kiedy tylko dowiedziałam sie ze w ciazy jestem i już mają tek straciłam na te kremy ;/ ale chciałabym nawet jesli sa nie uniknione mieć ich jak najmniej bo moja mama wygląda jak by ją chłostali ;/ tragedie ma na brzuchu przezemnie ( bo jestem jedynaczką) i robilam wszystko aby tak nie wyglądać ale wydaje mi sie ze kremy to nie wszystko tylko dużo zalezy od genów a poza tym przed ciążą rzadko sie smarowałam balsamami jak mi sie przypomniało wiec suchą skóre miałam i nie elastyczna ,wydaje mi sie ze w 9 miesiącu o ile jeszcze nie w 8 mi wyjdą rozstepy ;/ dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek masz racja geny... mi wyszły żylaki tak jak i mojej mamie w ciaży... Ja tez zmykam. Rano jade z M do pracy,zebym nie musiała tyle chodzić bo do gina od Niego mam pare kroków:) więc 2 h będę mu ględzic w pracy nad uchem:P:P napisze Suelen smsa jak nie dostane zawału na kontroli:) Buziaki i kolorowych snów zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie wygłupiaj się z tym zawałem, wszystko będzie dobrze dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie pierwsza :) Murzynek, mój mąż tez uwielbia TV , głównie sport (mamy dużo kanałów sportowych) ale właśnie tez seriale - straszne :) ja nie oglądam żadnego , a on nawet Mode na sukces .... brak słów tuethe , powodzenia u gina , mam nadzieje że wrócisz z dobrymi wiadomościami puszek, mój mnie czasem nie słyszy jak siedzę obok niego , a on ogląda tv , mogę mówić i mówić jak w kabarecie, reaguje tylko jak rzucam hasło "składam pozew o rozwód" wtedy mówi " mówiłaś coś ?" :) co do kremów , to ja na brzuch i biust zużyłam już 2 MamaPerfect i jestem w trakcie trzeciego - mam nadzieje że już mi wystarczy do końca, a resztę ciała smaruję normalnym balsamem - Ziaja z oliwkami rozstępy mam i stare (białe) i nowe (różowe) ale mi gin powedział że to geny i choćbym sie zesrała to i tak wyjdą :P miłego dzionka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewcznyny a u mnie nie ciekawie :( Odszedł mi czop śluzowy, jestem na duphastonie i mam leżec i sie nie ruszac. Koszmar!!! Zwarjowac można. Co do autobusów to raz pewna pani spytała czy nie mogłabym ustąpić dla niej miejsca a obok było drugie tylko tyłem. To mają tupet!!! Jakby same nie były w ciąży. Stare dewotki a do Kościoła to lecą az furczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mzebr wytrzymaj jeszcze troszke....!! ...Jeszcze niech sobie posiedzi malenstwo w brzuszku. Nic nie rob tylko lez! w ktory to tydzien? Jak ten czop wygladal? jestes na 100% pewna ze to to? ja sie smaruje zwyklym balsamem dove. Z tym ze nie tylko w ciazy to robie ale i przed tez sie samrowalam...w sumie odkad pamietam:). 400ml zawsze kupuje i szczerze to nie zwrocilam uwagi na ile mi starcza ale chyba na max ok 3-4 tyg. Czasem kupilam z garniera jeszcze ale zawsze dove. A w ciazy to raz kupilam ten z rossmana dla ciezarnych balsam to go prawie skonczylam i wiecej nie kupilam, nie podszedl mi. Rozstepu narazie nie mam zadnego ale cellulit straszny...dupal, nogi.....okropnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Co do balsamów to Ja zuzyłam jeden na rozstepy jeden dove a teraz mam 2 na rozstepy i ziajka z oliwkami taki duzy z pompką... Co do TV - to mój mm z seriali lubi wszystkie CSI,HAUS-a (a to Ja go zaraziłam) i wszystko co z wędkarstwem sie kojarzy i z czoperami (motorami) Basilek - mój jest uczulony na mode na sukces i az go nerwy biora jak to leci ha ha ha a tez jak do niego cos mówie to kiwa głowa a i tak nie wie co powiedziałam :P TUETHE - czekamy na wieści :) mzebr - to odpoczywaj kobieto !! a to zauwazyłas ze Ci odszedł czy na wizycie Ci gin powiedział ?? jestem jestem - fajnie ze nie masz :( mi w listopadzie wyszły :( sonka - ale masz to juz za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Nie spałam do 4tej , a wstać musiałam przed 7 ech moze po 15tej polezakuję. MZEBR Słuchaj lekarza i leż,dasz radę.Patryś siedż u mamy w brzuchu grzecznie!!!!!! JESTEM maluch słodki,ale za zdjecie tego arbuza..............normalnie m,manto dostaniesz TUETHE pewnie juz na fotelu siedzi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo tych moich dziwnych objawów .............zmolestowałam męża jeszcze hahahah Co ma być, to bedzie. :-) w poniedziałek wizyta i pewnie bedzie juz zakaz.A pamietam ze pod koniec pierwszej ciazy to miałam ochote codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki :) suelen, tuethe- jateż mam idenyczny materac...łóżeczko przywieżliśmy w weekend(robił nam kolega) co do chodzików to kiedyś wszystkie dzieci w nich "chodziły" i wszystko jest ok...myślę,że z tym to jak z wszystkim-bez przesady...wiadomo jakby dziecko miało cały dzień w nim siedzieć na pewno by było coś nie tak... tosmag i jus29-moje postanowienie jest takie jak Wasze-ustepuje kobirtom w ciąży z małymi dziećmi, staruszkom , inwalidom i np ludziom z nogą w gipsie puszek z tymi danio to Wam wyszło ponad jeden na głowe:P tuethe-trzymam kciuki i daj nam szybko znać co i jak.... mzebr-trzymaj się kochana :) A raczej trzymajcie się.... a co do cellulitu ti ja go miałam na nogach(przed ciążą), a teraz mam na pupie...rozstępu na razie ani jednego...mam nadzieję,że tak zostanie....smaruję sie na przemian balsamem perfecta mama(strefy narażone)resztę ciała balsamem garniera, oliwką dla dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażkaGrażka
puszek666- ja tez tak mam, moj R uwielbia gry komputerowe ale mi to ie przeszkadza bardzo, mam swoj laptop i przynajmniej czas dla siebie:) czasami mnie tylko denerwuje jak jest juz pozno albo jak cos potrzeuje i slysze zaraz... :) ale obiecal ze to sie zmieni przy malej:) od wczoraj bardzo kaszle, moj tata mnie zarazil chyba i zastanawiam sie czy isc do lekarza czy przelezec. Nie wiem czy to moze jakos dzialac negatywnie na maluszka? Troche sie martwie... A musze byc zdrowa bo we wtorek swiadkuje na bierzmowaniu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
Mzebr leż i nie ruszaj się! od "wylatania" czopu do porodu może być nawet 2 tygodnie :) trzymaj dzidzie jak najdłużej w brzusiu :) jak chodzi o rozstępy to ja uzywałam kremu z Gerbera takiego z kangurkiem, później z Collistaru - własnie go kończę, a najlepiej mi pasuje masło kakaowe z Palmers http://allegro.pl/maslo-na-brzuch-likwiduje-rozstepy-palmers-i1420239603.html super i nie drogie :) jak narazie nie wyskoczył mi żaden rozstęp - ale ... jeszcze trochę czasu zostało... więc czekam! ostatnio zaczęłam oglądać kosmetyki z Mustela - podobno rewelacja i kupie sobie krem na brodawki po porodzie i żel poporodowy - zobaczymy czy coś zadziała ;) dziewczyny, czy Was też tak swędzi skóra??? ja wariuje ... brzuch, uda, plecy aaaaaaaaa apropo seriali - nie oglądałam wcześniej Brzyduli, a teraz leci na TVN7 i oglądam od 1 odcinka i BARDZo mi się ten serial podoba ;) Wiola jest the best - dasz wiarę ;) poza tym lubię dr Hausa ;) a mój M - żeby tylko piłka była ;) ostatnio z teściem pobili rekord bo oglądali mecz na jakiejś nie wiem jakiej TV - same robaczki były zamiast napisów ;) i przez godzinę zastanawiali się kto to gra ;) normalnie umarłam ze śmiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa - ale super !! Mała będzie miała śliczny pokoik :) :) Dobra koniec leniuchowania.... musze sie wziąść za jakieś sprzatanko....bo jutro mam nalot teściowej....a ona jest pedantka....wiec musze chociaz troche pozorów zachowac hi hi hi hi hi hi :) :P Dziś w planach mam wysprzatać : łazienke i nasza sypialnie gdzie pewnie zajrzy zeby zobaczyć łóżeczko rozłozone XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIU przepiękny pokoik :) śliczne mebelki i łóżeczko :D Ja także mam taką karuzelkę fischer price.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też będę miała taką karuzelkę...mała dostanie ją od mojej siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×