Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dziewczynki ja bym sie nie paliła do takiej załatiwnej cc,wolałabym sn i znieczulenie. TUETHE jak nie masz w dom żadnych kropelek to zrób sobie inhalacje z wrzątku i np rumianku,albo zwykłej soli kuchennej.najlepiej tej grubej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny film leci na polsacie właśnie była dyskusja w domu czemu moi panowie nie sikają na siedząco, nie trzeba by było deski opuszczać ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaah FONIA jak ja cie rozumiem.Mam 2 panów i jestem z siebie dumna że nauczyłam ich wreszcie opuszczania deski i zakładania nowej rolki papieru..........irytujące bardzo to było.A tu trzeci PAN w drodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka juz robiłam dziś inhalacje z rumianku... ale bede musiala jeszcze przed spaniem powtórzyc... a blazi teraz szczesliwy biega po domu, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop kolezanki poszly, przyniosly mi konika na biegunach i podgrzewacz do butelek avent (konik od corki jednej z kolezanek) rano od tej kumpeli przytargalam przescieradlo, 10 pajacy, termometr do wody, smoczki tt.....:-) andzia odywala sie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówka, super że ci się udało, ja w sumie to nie przywiazuję tak do tego wagi, w domu przewaga męska więc to ja się dopasowałam ;-)) tuethe ty to masz przechlapane trochę z psem, u mnie na szczęście syn młodszy przejął poranne wychodzenie, bo ja rano nie mam siły żeby wejść na 3 pietro, a starszy wychodził zawsze wieczorem więc ja mam luzik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek no to fajne prezenty dostalas:) Andzia się nie odzywała... kurka. Fonia ja lubie z Blazim chodzic ale kurde łazi i piszczy od godziny i nikt dupy nie ruszy,zeby ktoś chociaz 2 minuty sie z nim przeszedł:/ a ja się dziś nałaziłam już... no ale pochodziłam z Nim dłużej i teraz będzie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ze swoją lubię chodzić, i spacery też ale teraz juz nie daję rady, za duzy garbik mam z przodu ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam filmik z takim czyms co sobie baby przykładają i mogą sikać na stojaco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - do tesco teraz ?? oszalała !! Ja ide do łóżka...brzuch mi sie napina...wziełam 2 nospy i ide lezec.....buziaki :* DOBRANOC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tą komode mam taki miekki przewijak taki jak na komodzie na zdjeciu z aukcji http://allegro.pl/6ele-posciel-hafty-100x135-milpol-i1418820749.html :) natalka ja kupowałam dwa razy raz na kwote prawie 400 zł i teraz ( dziś przyszła paczka ) za 200 zł i nie wysyła za pobraniem ale jest bardzo super sprzedawca ja kupiłam rzeczy na początku stycznia zapytałam czy bede mogla zaplacić po 21 i nie było problemu :) także nie masz sie co bać :) tuethe Ty jeździsz do jakiegoś 24h? po co Ty jedziesz o tej porze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kikiki dziekuje za mile słóka o pokoiku wiem ze niejedna ma ładniejszy no ale... mam nadzije ze w końcu dorobimy sie swojego mieszkanka i bedziemy mogli wszytko urządzić tak jak byśmy chcieli... tuethe a Ty z tą swoją rodzinką mieszkanie w domku czy bloku? że tak chodzisz z psiakiem ? ja niby mieszkam w domku ( ma pietrze z mężem i mamą a na dole dziadkowie ale to dwa osobne mieszkania ) a z psem i tach musze wychodzić bo nie zostawiam go samego na polu bo tylko paskuduje dzióry kopie zjada co znajdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe nie za późno na zakupy. Mnie jeszcze czeka spacer z pieskiem a tak mi sie nie chce. Murzynek śliczny pokoik nasz mały bedzie miał jedynie kącik w sypialni ale postaram sie też milusio mu go urządzić. A właśnie dziewczyny jak to jest to dzieci od poczatku beda w swoich pokoikach osobno spały? nie z wami? Ilosiaa? Murzynek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ale szalone popołudnie było .... Poszłam do dentysty na dzień dobry pani doktor mówi o jak pani ma nisko brzuszek pewnie lada dzień urodzi pani wrrr .Usiadłam na fotel lekarka spojrzała na zęba i chce wiercić więc pytam a znieczulenie a ona że nie bo jeszcze pani mi tu zacznie rodzić.Myślałam że urodzę z bólu a nie przez znieczulenie , a maleństwo zaczęło wiercić się chyba czuło moje nerwy.Lekarka wsadziła mi lekarstwo i powiedziała że mam się z zębem zgłosić po rozwiązaniu bo teraz szkoda się stresować no chyba że znów zacznie mnie boleć .Potem poszłam z M na zakupy bo miałam ochotę na krakersy lecz już ich nie było i kupiłam teatralnego i pepsi :)Ale dopiero teraz go zjadłam bo przez 2 godziny miałam zakaz jedzenia:)A najlepsze było na koniec wracając z zakupów mieliśmy prawie stłuczkę piszę prawie bo na szczęście nic groźnego się nie stało jedynie lusterko uszkodzone ,Facet zmieniał pas i nas nie zauważył na lewym pasie... byście widziały jak krzyknęłam do męża hamuj aż maluch w brzuchu podskoczył.Facet nas przeprosił stwierdził że zagadał się z żoną wrrr . Po tym wszystkim stwierdziłam że atrakcji mam dość na jakiś czas i chcę jak najszybciej być w domu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
Murzynku pokoik super :) mały, ale cudny :):):) jak chodzi o wizytę u okulisty to ja właśnie od okulisty mam zaświadczenie o cc ... ale dane na wyrost ;) bo sama mam zdecydować jak chce rodzić ... no i osiołkowi w żłobie dano ;) nie wiem co robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
r_p77 ja właśnie u tego sprzedawcy zrobiłam dzisiaj zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
dziewczyny jeszcze jedno :) powiedzcie planujecie pościel dla maleństwa od razu??? bo ostatnio słyszałam, że nie wolno kłaść malucha w pościeli! tylko rożki, otulaczki etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula to współczuję tych przeżyć,ale dobrze że tylko lusterko ;-))) orunia pierwsze słyszę żeby nie kłaść w pościeli, więc w rożku i na gołym materacu ? puszku no tak mówią że jak ładnie to na chłopaka, ale żeby od razu dwóch ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×