Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Bo podobno szukają najlepszego pasma. Ja smaruję brzuszek i mówię wtedy do małego, że mamusia smaruje brzuszek, aby synuś miał ładną mamusię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie popatrzałam na brzuch i stwierdziłam,że trzeba posmarować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABYSSA Ja także mam laktator, ale dostałam go. Muszę mu coś mówić :) a jak on się tam zastanawia co ta matka jego robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam Twój nosek? bo ja mam tak zapchany, dziś dokupiłam chusteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokoj.. mam dość:/ ja kupiłam 2 paczki,żeby mi nie zabrakło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam zestaw wyjmowanych 100 sztuk, ale już mnie boli :( MURZYNKU taki co pokazałaś to ja dostałam, mój mąż wypróbował siłę ssania na swojej dłoni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec chusteczki do ig intymnej płyn do hig intymnej zel pod prysznic gąbeczke klapki recznik recznik papierowy gumeczke do włosów opaske coś na brodawki np. bephanten chusteczki higieniczne paste do zebów szczoreczke szczotke do włosów szampon i odżywke suszarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze maszynka do golenia pomadka do ust taka na zime bo podobno może sie przydać dezodorant np w kulce pod pachy a wy macie coś jeszcze na swojej liscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez taki laktator mam:) Suelen ja wlasnie takie chusteczki wyjmowane 100 sztuk x2:) Murzynek dzięki. Musze takie pierdołki pokupowac. kurka a ten czas po cesarce i się nie ruszanie... jak myśle,ze nie będę się mogłą sama obmyć ani zmienić podpaski to az mi sie wstyd robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobohit
Drodzy Rodzice, Chrzestni, Rodzeństwo, Ciocie, Wujkowie, ... Serdecznie zapraszam Was do sklepu: http://bobohit.na.allegro.pl Znajdziecie tam bajeczne ubranka, przebojowe wdzianka, czyli wszystko co najlepsze dla Waszych pociech. Super ciuszki na maluszki tylko od polskich producentów w WYJĄTKOWO ATRAKCYJNYCH CENACH. Wyłącznie nowy towar, m.in.: wyprawki dla niemowlaczków, bielizna (BODY, ŚPIOSZKI, PAJACE, KAFTANIKI, itp.), koszulki, rajstopki, skarpetki, obuwie i wiele innych słodkich i modnych ciuszków w rozmiarach od 56 do 104 (0+ do 3 lat). Łącznie ponad 100 rodzajów ubranek! Serdecznie zapraszam. Naprawdę będą Państwo bardzo mile zaskoczeni! bobohit.na.allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręczny AVENTA. TUETHE wtedy to zapominasz o wstydzie... tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzyne telefon to mam zawsze przy sobie :) a aparat już mi się nie zmiesci do torby bo jest duży ale dam go M do ręki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe tylko przygotuj go sobie wczesniej bo jak bedziesz już jechac od szpitala to mozesz być zdenerwowana i zapomnić!! a szoda by bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak myślę, że może od lutego muszę wreszcie wziąć się za pakowanie torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze porody coraz blizej a dopiero co był początek ciązy... jak to szybko zleciało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja sobie wszystko predzej kupiłam i leżało na półce. Moze tez tak zrob a potem wrzuc do torby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżeć może a Ty będziesz spokojniejsza,że już masz kupione:) a wsadzenie do torby to chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tylko kosmatyczka, lewatywa, szlafrok-ktory mam nadzieje,jutro kupic, okrycie dla M szpitalne i chyba wszystko będzie. W piątek pojade do szkoły rodzenia spytać co mam jeszcze wziąść jak mam mieć cesarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×