Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Suelen spytam sie M czy wie gdzie i jak założyć prywatne forum bo ja sie na tym kompletnie nie znam... Ja tez marcówka nie denerwuj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynku z tego co si orientuje to dawno nie pisała. A ona tez w belfaście jest:) dobra idę... juz teraz na bank:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Mandarynek niestety sie juz długo nie odzywa... zaczyna mnie to martwic. I tak samo Andzia... dziś nic nie napisała, wczoraj też nie... czekam, moze mi na smsa odpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka my mieszkamy w poludniowej Irlandii, w Pn jest podobno gorzej, wiem cos o tych golych stopkach dzieci......brrrr irole nie sa tacy zli, jak narazie przyjaznie nastawieni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla jakis czas temu komentarz mi dała na nk,znaczy ze wszystko jest ok. Co do hasła tez jestem za tym by je wprowadzic, bo jak ktos wspomniał pokazujemy tu zdjęcia i linki do nk. A tak na marginesie Bimbol jest całkiem fajną nazwą dla maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to hasło można na kafe założyć? czy zupełnie gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen chyba mozna założyc tu na kafeterii prywatne forum na hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen pytałam M i nie wie... a moja Teściowa jest udana. Kupiła sobie nowy telefon.. zamiast taki prosty w użytku to taki jak ja mam i nie wie jak go obsługiwać. Puszek porwe od Niej kabelek i będę wkońcu miała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpytam K i sama poczytam, może uda mi się do kogoś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus tylko wiesz... ja wytłumacze a za chwile i tak nie będzie wiedzieć o co chodzi:P Suelen ja poczytam na internecie cos o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztalyscie tego linka? ktorego poslalam? one sie przeniosly na calkiem inna strone. I wyznaczyly admina1 i admina2 wiec ja GLOSUJE od razu 1-Tuethe, 2 Suelen, lub odwrotna kolejnosc jak chcecie, GLOSUJEMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszke ja conieco tam poczytałam... ale teraz problem na jakiej stronce załozyc prywatne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj było tu jakos spokojniej a dzisiaj już mam zaległe 5 stron ale nadrobie jak już zrobie z paznokciami u nóg ;/ tragedia zaczełam a już plecy mnie bolą ;( a przydał by sie pedicura ale szczerze mówic wstydziłabym sie iśc na taki profesjonalny bo nie czułabym sie dobrze jak by mi pani u stóp siedziała i coś dłubała ;/ bede jak sjkończe z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam z K przez telefon, powiedział, że coś nam stworzy na swoim serwerze, ale poczekam co odpisze parę dziewczyn, bo dużo podało swoje maila i napisał do nich z prośbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.. coś mi wyszło z tym forum prywatnym, teraz poczekam na odpowiedź admina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wszystkie dane, prośbe, nazwę i poczekamy 24 godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen super:) a jak cos to Twój K. nam pomoże:) wysłałam Ci linka na nk ale to tylko info z onet.pl o forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassetka
Hej dziewczyny!Ale mam doła, leżę w łóżku z gorączką 38,5, anginą ropną i totalnie bez głosu. buuu, martwię się o maluszka. Od wczoraj mały nie przestaje kopać, chyba też się męczy, bo wierci się i wierci. Biorę antybiotyk i boję się, czy będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... musi być coś fajnego i oryginalnego:) Puszek myśle,że Suelen będzie naszym adminem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywamy się MARCÓWECZKI 2011, nie pisałam termin bo przecież urodzimy :) teraz rozgryzam jak działa, zrobiłam typowo prywatne je, jak rozgryzę zaczniemy z TUETHE działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×