Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dobranoc :) Andzia a powiedz mi ta Twoja koleżanka co rodziła w październiku, to SN czy miała cesarkę? Jak SN to dali jej znieczulenie bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czyli chcecie od jutra pisac na tamtm forum? trudno się wyrobić na jednym i drugim, odbierac emailie itp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co sie wpierniczasz pomarańczu nie masz co robic!!!!!!!!!!!!!! jak cos ci nie pasi to po co tu wogóle zaglądasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokusek mówiłam olać myslę że od jutra tam, a elwirę mamy na nk eszta jak się odezwie będzie dołączać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki, nie zamykajcie jeszcze ! :) 2 godziny Was czytałam , ufff ok, zaraz wyślę maila do tuethe, ale próbowac logować będę dopiero jutro , bo mi już oczy odpadają na plotach byłam, dostałam kupę ciuszków :) w rozm. 56 i 62 więc już nic a nic nie kupuję :) potem inna kumpela przyszła - więc cały dzień przegadałm :) kikikiki - fajne takie występy , no nie ? ewka - ja serio uwielbiam jak moja córka gra i druga też mam nadzieję będzie miała chęci :) wiesz jak jest , matki zawsze są zapatrzone w swoje dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś kiepsko idzie mi połapanie się na naszym nowym forum ale powoli jakoś dojdę chyba że haribo będzie górą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok czyli dzisiaj sobie jeszcze tutaj piszcie:) a od jutra juz na tym nowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem fonia olać, do tej pory miałam to zupełnie gdzieś, ale jak przez takiego idiote jednego całe forum pada to naprawdę..... szkoda słów, tyle dowiedziałam się rzeczy od Was o których wcześniej nie miałam zielonego pojęcia, poddawałyscie mi pomysły co kupić itp, do tej pory nie mam wózka i nie wiem na jaki się zdecydować.... naprawdę te forum to skarbnica wiedzy na temat ciązy i nie tylko, myśle że ucierpi na tym wiele takich osób jak ja.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokusek spokojnie jak cię nasza Andzia sprawdzi to wkrótce będziesz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie mi was brakowało
ale rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek mi tez sie zeszlo zaczym nadrobilam i nie dosc ze nadrabialam to jeszcze dochodzily strony:) a jakos tak wole najpierw nadrobic i pozniej na bierzaca sie jak juz wypowiadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nikogo nie przekreślamy, ale kochamy nasze dzieci i nie pozwolimy siebie i ich wyśmiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowałam się i pisze że został wysłany email powiadamiający o utworzeniu nowego konta, tez na maila przyjdzie mi ze jestem zarejestrowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×