Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

o cholerka to masz dylemat,jeszcze troche i u nas tez tak bedzie.Niestety nie umiem ci ni doradzic.Na pewno ie można bagatelizowac sprawy,bo dla Niego to jest baaaaaaaaardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka no to masz problem... ale ja też nie potrafię Ci pomóc... a ten pomysł z morderstwem... hahaha niezły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też tak mysle dlatego pytam. mama mi nie pomoże bo mówi że ona się na chłopakach nie zna. teściowa spała całymi dniami a dzieci się same wychowywały. kuzynka ma zamuła 13 letniego co to tylko komp i nic więcej. no a ja mam problem więc będę zaglądać jakby się którejś coś nawinęło to piszcie będe wdzięczna:) bo brak mi pomysłu. w srodę mam wywiadówkę to najwyżej Pani podpytam jest w końcu pedagogiem więc może mi cos poradzi. Bo jak go teraz nie wespre to za 10 lat mi nie będzie chciał powiedzieć czy z kimś spał czy nie:D:D w sumie to nie wiem czy mnie to bedzie interesowało ale chodzi o zaufanie bardziej :) tuethe czytam właśnie o twojej Juleczce:) nie martw się ważne żeby zdrowa była. A cesarka to nie najgorsze co może ci się przytrafić. więc nosek do góry:) ważne że Julkę będziesz miałą przy sobie calą i zdrową i już:) A może się jeszcze obruci:) Pisałam tu kiedyś o mojej sąsiadce jak jej się mały obrócił przed ustaleniem terminu cesarki więc nic jeszcze straconego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwóch synów 11 i 14 lat, ewka rozmawiać i rozmawiać i wspierać, wiem że czasem jak tak opowiada to moze być śmieszne a czasem będzie ci go szkoda bo dla nas nasze dzieci to ideały,ale musisz być zawsze poważna i go wspierać, że rozumiesz, że jak możesz mu pomóc, żeby widział że to cię obchodzi ale po tekście że musisz go podszkolić widzę ze ma bardzo dobry kontakt młodszy jeszcze nie interesuje się dziewczynami, taki wymagajacy że dla niego wszystkie brzydkie ;-)))) a starszy właśnie się rozstał ale że to nie pierwszy raz z tą dziewczyną to tak nie przezywa, przeżywał za pierwszym razem, ale to i ja się wtedy wkurzyłam i mieliśmy rozmowę o uczuciach, szanowaniu,zdradzie itd. ciężko ale wiadomo jak nie ja to wypaczeni koledzy z podwórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze tuethe:) czytam tez o waszych podróżach:) Ja osobiście od malutkiego jeżdżę z rodzicami :) Pierwszy raz wyjechalismy razem jak miałam 2 latka do Włoch:) Mielismy prywatna audiencję u papieża ale mój kochany tata zabłądził a że było na konkretną godzinę a papież wiadomo jak to papież zarobiony człowiek:) to sie spóźnilśmy i nici z wizyty:/ ehhhh a tak by była focia na całe życie niezapomniana:/ w tym roku jedziemy do Austii w góry polecam na prawde jest cudnie. Taniej nam wychodzi niż w Polsce wynajmujemy cały domek w górach i jest rewelacyjnie!!i jest dużo mniej ludzi bo Alpy wiadomo wieksze to się rozkładaja turyści na większej powierzchni. 2 lata temu jak tam byliśmy to potrafilismy iść kilometrami i nikogo nie spotkać:) tylko ostrzeżenie o dzikich zwierzętach:D:D odradzam kraje Arabskie zdecydowanie. My bylismy w Egipcie i w Turcji no i mnie osobiście wzdryga jak mi ktoś dzieciaka za bety bez pytania na wielbłąda sadza i krzyczy "one dolar one dolar":) A Chorwacja... nie byłam rodzice byli w zeszłym roku ich nie zachwyciła:) Mówili że jak ktoś lubi leżeć na kamieniach albo na piachu to ok ale tak to nie ma co robić:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe oby wrucilo hihiih ;p jak nie to poprosze o pentelke wiecej:) hihihi chyba ze jeszcze bedzie tak jak u Ciebie cc ja widzialam kolezanke po cc pomagalm sie jej kompac itp teraz to nawet sladziku niema po tym a taka szczuplusia jak ty i to prawda co mowia dzieciatko nie jest takie wymordowane i sine po takim porodzie. wszystko bedzie dobrze i ciesze sie ze nastroj Ci kochana wraca :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaa zapomniałam sie pochwalić.....mojemu męzowy kończy sie umowa ma do końca stycznia i dzis szef wzioł go na rozmowe i powiedział ze dostanie umowe na czas nieokreslony i ze docenia go jako fachowca i jako pracownika i ze czeka podwyzka od lutego Smile Rany jak sie ciesze :) Ide na bananowego doktora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, no mój to ma już 16lat:P i od 2 lat gania z tą samą dziewczyną, podejrzewam że seks już też był, a przynajmniej próby:P i wierz mi i tak ci sie nie zwierzy czy spał z dziewczyną, czy nie:( ale nie miałam takiego problemu jaki Ciebie spotkał, Kamil lekko traktował te miłostki w podstawówce. Meldował mi tylko że już sie odkochał, bo ona teraz chodzi z innym i tyle, żadnych dramatów sercowych, za to teraz to by zabił za ta jego dziewczynę:P Tak sobie myślę, że nie warto mu wmawiać ze ona w nim się zakocha i jakoś to będzie. Może lepiej rozmawiaj z nim w tonie, "rozumiem Cie bardzo dobrze i ci współczuję, ale swiat już taki podły jest, nie zawsze mamy to co chcemy, do niczego nie da się jej zmusić i nikt na to wpływu nie ma" ale w ten sposób nadal będzie Ci się zwierzał, bo mama go rozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia rozmawiać tylko jak?? Bo ja poważnie go pytam jak on to widzi że co on by z ta Julka chciał robić jak mu tak zależy na niej i chce żeby była jego dziewczyną. To on mi wyskakuje że on na kolacje ja romantyczna zabierze przy świecach i do kina a potem to sie będa bawić:/ Przypominam!!! Ma 7 lat i dopiero we wrzesniu skonczy 8:/ no to ja nie wiem co ja mam mu powiedzieć :/ że niech zaprosi ? no bo to głupie dla mnie żeby sie takie maluchy na kolacje zapraszały ale co ja mam mu powiedzieć?? no nie wiem.... teraz te walentynki jeszcze ten się niby wstydzi ale by chciał walentynke kupić ale sie wstydzi podpisać. Ja nie wiem co ja mam mu powiedzieć... Bo tez pamiętam jak to było jak taka mała byłam. A jak on jej da ta walentynkę i sie stanie posmiewiskiem?? bo i o to pytał?? no to wtedy to dopiero sie porobi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki ciesze się bardzo:) Mąz pewnie dumny:) Ilosia poużalałam się troszke nad swoim losem:P ja już chce mieć Julcie na raczkach... obojętnie czy ją urodze normalnie czy będę miała cesarke. Ważne aby była zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze wieczorami macie takie tempo... jestem jestem ciesze sie ze wózeczek macie już w domku jak tylko ci sie naładują baterie to od razu pokaż fotki :) a ja sobie posprzatałam troche sie zmeczyłam ale teraz już odpoczywam :) BASIEK DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDŹ :) a powiedz mi czy miałaś tam już jakiś kontakt z położnymi , czy myślisz o "wynajęciu" położnej ( nie wiem jak sie to nazywa) i czy lekarze mają opóźnienia czy raczej nie? no i martwi mnie jeszcze fakt że czasem brakuje miejsc ;/ co wtedy? i czy wiesz czy za cos jeszcze trzeba płacic bo ja wiem o tym że na początku wizyty no a potem za poród za to znieczulenie 500 zł no i 10 zł odzienie dla Męża czy coś jeszcze ? i powiedz mi jak to jest z tym cc jesli masz planowane to znaczy konieczne to nie musisz płacić a jeśli na życzenie to sie płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to mu tata poradził:/ " jedna dziewczyne trzeba mieć w szkole a inne po szkole tak żeby sie nie znały. ja zawsze tak robiłem" no żesz kurwa mać myslałam że mu trzasnę:/ i zastanowiłam się ... jak to zawsze tak robiłeś?? a ja to jestem ta w szkole czy ta po szkole?? oczywiście twierdzi że to było przede mna:/ dobra nie marudze już to forum ciężaróweczek marcóweczek a nie starszaków:) ale jakby się komus coś nawinęło to ja chetnie przeczytam każdą radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki gratulacje i wznoszę toast soczkiem ;-) manika mi się nie przyznał do sexu ale wiem że był, trochę o tym rozmawialiśmy ewa to powiedz mu że walentynki daje się anonimowo, żeby się właśnie z niego nie śmieli, bardzo poważny z niego ośmiolatek ale to dobrze bo to my mamy wychowujemy tych romantyków i wrażliwców ;-) a twój mąż to rzeczywiście walnął ;-) ale oni wychowują twardzieli a my uczuciowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia a pomarańcza?:P Ewka faceci zawsze mają głupie rady wiec nie słuchaj co Twoj M wymyśla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M czasem jakieś uwagi ma do np. co się tak kapiesz dwa razy dziennie, a ja mówię a zapomnialeś jak matka twoja krzyczała że z praniem skarpet nie wyrabia ;-)))) zapomniał wół jak cielęciem był ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE dałam za pieluszki 46,99zł. Musiałam pomagać K. montować lampki gwiazdeczki nad szafką, teraz K. zszedł po przewijak i montujemy parę rzeczy. Powiedział, że jutro złoży łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen no to zdjecie zrób tych gwiazdeczek:) Powolutku wszystko sobie przygotujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszka nie ma jeszcze:) ciekawe jak tam usg:) czytam właśnie o puszka mini spowiedzi o swoim związku:) nie ma się co spinać i sie tłumaczyć:) Ja z M tez nie jesteśmy po ślubie datę mamy ustalona na ten rok na 19 listopad na 10 rocznicę :D Ja piszę M bo ja tak do niego mówię że jest moim Małżem:D:D:D Dwójka dzieci, dom wspólny, samochód wspólny, pieniądze wspólne, życie i plany na nie wspólne:) slubu kościelnego też nie bierzemy bo oboje jestesmy nie wierzący:) Więc się puszku nie ma co tak spinać:) Jak sie kocha to podpisanie kilku papierków niewiele zmienia. Zwłaszcza w świecie gdzie ludzie rozwodzą się po pół roku małżeństwa:) Często wolny związek jest więcej wart niż ten zalegalizowany:) Tylko właśnie tak jak wam kiedys pisałam na lotnisku muszę mieć akt urodzenia własnego dziecka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka u Puszka jest 20:) pewnie ejszcze do jakiegoś slepu pojechali:P Ewka no to dzieciaki napewno zadowolone,że rodzice wezmą ślub:) napewno będą płakać ze szczęscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film sie kończy :) Więc uciekam pod prysznic.....i do łóżka :) DOBREJ NOCY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×