Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tez jestem:)...jakos brak motywacji do nauki a to juz coraz blizej:P Moj Misiek tez jest baaardzo dzis aktywny:D caly brzuch mi faluje....ale dobrze niech sie teraz wyszaleje a w nocy ladnie spi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... Moge sobie popłakać? Mała jest ułożona główką do góry i lekarz mi powiedział,że bardzo wątpi,że sie odwróci bo mam mało wód płodowych czyli czeka mnie cesarka;( Jak tylko weszłam do Męża do pracy do zaczełam beczeć i mnie uspokoić nie umiał. Powiedział,ze będzie za drzwiami i mimo,ze nie przetnie pępowiny to i tak Julke będzie bardzo kochać... a wagi nie znam bo nie ma gostek na tym usg programu ale powiedział,że jest rozmiarowo tak jak powinna być na 35 tydz:) a termin z tego co gadał to 6 marzec ale jak mam mało tych wód to pewnie cesarke zrobią mi prędzej... stasznie mi smutno bo chciałam,żeby M ze mną był przy porodzie i zeby przeciał pępowine, to jego marzenie było:( a od płakania juz mnie oczy bolą... SOnka mam nadzieje,że już zadnych plamek krwi nie ma... Mazia ja bym pojechała odrazu do lekarza. J estem jestem, Ja też marcówka dzięki:) a nad morze też bym pojechała... Jestem jestem super,że będziesz meić wózio dzisiaj:) a my ostatnio nad morzem byliśmy w kołobrzegu i bardzo mi sie podobało ale Świnoujście też jest fajne:) W tym roku napewno nigdzie nie pojedziemy ale w przyszlym mam nadzieje,ze w 3 nad morze zawitamy:) mi palce u rąk tez troche puchną na wieczór ale obrączki nie ściągne bo się głupio bez niej czuje... Suelen nie przejmuj sie tym gadanie tesciowej i babci. Co za wredne baby! Mam nadzieje,że obniżenie brzuszka niczym CI nie zagrozi... Murzynku wzielismy najpierw cywilny po chceilismy odrazu po tym jak skoncze szkołe a z koscielnym jest dużo załatwiania, te wszystkie nauki itp no i nam tak szczerze koscielny nie byl potrzebny.Chcielismy go wziasc jak 4 lipiec wypadnie w sobote czyli chyba za rok dopiero ale nie umielismy juz sluchac mardzenia tesciowej wiec dla swiętego spokoju juz mamy go za soba. Wiecie dziennie jest w kościele i nie umiała przeboleć,ze mamy tylko slub cywilny a przecież koscielny jest najważniejszy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie martw sie!! pomysl z drugiej strony ze nie bedziesz przechodzila tego co niektore z nas prawdopodobnie....tego bolu i cierpienia, glupich i kasliwych uwag poloznych czy innych....pomysl ze chodzenie po scianach z bolu cie ominie ze twoja "....." bedzie w stanie nie naruszonym;) i ze Juleczka sie nie nameczy itd.....pojdziesz, zrobia co maja zrobic i bedzie wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie masz sie czym martwic ja chyba wolalabym cc bo masz wtedy ustalony termin jedziesz do szpitala i wyjmują małą z brzucha a ja nie wiem czy mój M bedzie na miejscu bo inaczej bede musiała do tesciowej dzwonić aby mnie zawiozła do szpitala i zamin M przyjedzie z poznania to ja już moge urodzić SAMA!!!! a tak miałabym jakiś termin umówiony M by mnie zawiozł ja bym nie musiala prezz to wszystko przechodzić M był by przy nas i załątwione a tak to nie wiem kiedy mnie weźmie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem ale ja nie chce mieć pociachanego brzucha... Będę miała problem,zeby Małą utrzymać a nie chce tego:( martwi mnie to,ze mam mało wód. Może to Małej w jakis sposób zagrozić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe trzymam kciuki, bo moze mala Julka zrobi Wam niespodzianke i sie jednak obroci:) Jezeli jednak sie nie obroci to nie przejmujcie sie tak bardzo, najazniejsze ze z mala wszystko ok i jest zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam o małej ilosci wód i zaraz zawału dostane... ciekawe co gin na to w środe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe dostaniesz po dupie!! prosze nic nie czytac tylko czekac grzecznie na wizyte u lekarza ew zadzwon badz wybierz sie wczesniej a nie czekaj do sr. Niech ci wyjasni co to znaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze poczekać do środy bo wyniki będą w kartotece, nie mam ich przy sobie... Ciekawe jak wizyta Puszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE kochana nie załamuj sie.Julka zdrowa i to usłyszałaś,a całą resztę skonsultujesz w środe ze swoim lekarzem.Dzeciaczki nawet w 38tyg potrafią sie obrócić.A czy M przetnie pepowine czy nie,to tak samo bedzie kochającym ojcem. Poza tym zawsze braciszka dla Julki możesz urodzić SN :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka to samo mi M powiedział:) juz mi lepiej... oswoiłam sie już,że będą mnie ciąć. Co robicie dzis na obiad? ja planuje pizze... ale M dziś kończy dopiero o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE pasem..............Wyobraż sobie że biorą cię nagle na cc bo jest zagrożenie życia twojego i dziecka.............Nie chciałabym przezyć tego po raz drugi i wierz mi że wolę mieć planowane cc. Opierniczyłam cie juz,to teraz pocieszę :-P Możesz dżwigać tyle ile waży dziecko.Blizna jest bardzo sienka i szybko blednie,jest schowana pod linią majtek,zaraz nad włoskami. Nie masz wielkiego ,tłustego brzucha,więc nie bedzie cię uwierał w ranę.................moge tak pisać do nocy :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa to mnie chyba nie przestanie boleć:P a mam pytanie... jak przyjechałyscie do szpitala juz rodzic to robili Wam usg jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Tuethe nie martw się, ja gdybym wiedziała ze mam miec cesarkę nie bałabym się porodu tak jak teraz. Nie będzie ztresu z nagłym wyjazdem do szpitala. a pozatym moja siostra cioteczna, ktora miała i cesarke i naturalny powiedziała mi bym odrazu sobie ceasrkę brała, piszesz o pociętym brzuchu, lepiej jest miec chyba pocięty brzuch niz krocze. a i nie czytaj nic w necie o tych wodach, skoro gin Ci nic więcej nie powiedział tzn ze jest ok. Nasza polozna w szkole rodzenia powiedziała ze nie ma nic gorszego niz doktor google:) Najwazniejsze ze maluszek zdrowy a czy taki porod czy taki to juz mniejsza o to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie robili,ale było wiadomo że Jasko jest głową w dół.To było 8lat temu Teraz na pewno czesciej robią.I gin zrobi ci dodatkowe myślę,żeby sprawdzić jak jest ułożona Juleczka. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe.....ty jestes młoda i szczupła...wiec brzuszek slicznie sie zagoi !! !! i nie moze byc inaczej.....gorzej sie to goi np przy puszystych kobitkach takich jak Ja..... dasz rade kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis byłam w przychodni na pobraniu krwi, byłam ubrana w zimową kurkę i do tego długi szalik, byłam pewna ze jak tak jestem ubrana ciąży nie widac, spotkałam koleznakę a ona na to " co będzie?", a nic nie wiedziała wczesniej:) ale mnie zaskoczyła:) ja juz po obiadku, odgrzany od rodzicow, miałam dzis pizze robic, mam wszystkie składniki, ale nie chciało mi się po drozdze leciec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie martw sie ja sieza to wczoraj dowiedzialam ze to przeciez ja chcialam tego dziecka:/jak chcialam zeby mnie przytulil bo co chwila mnie cos gniecie kluje a maz mi na to :przeciez sama chcialas tedo dziecka.ajak sie poryczalam stwierdzil ze zartowal i ze tez cjhcial jakby tego nie chcial bym nie zaszla.nie sadzisz ze milo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus ja musze isc po drożdze ale jak narazie odpoczywam bo już czuje,że dziś wieczorem będę sie kiepsko czuć bo za duzo łaziłam:/ Sonka mój by dostał po łbie za takie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plecy mnie bolą , muszę się polozyc Sonka strzel mu kopniaka co to za głupie żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, :) tuethe, nie martw się , najważniejsze że dziecko sobie zdrowo rośnie :) rozumiem Cię, bo sama to przechodziłam 8 lat temu, codziennie mówiłam do żabki żeby się odwróciła, przepłakałam kilka nocy,poród rodziny w łeb, ćwiczenia oddechowe w łeb itd ... potem sie pogodziłam :) a szwagierka mi powiedziała, "co Ty głupia płaczesz, u mnie w Warszawie to płacą po kilka tysięcy żeby mieć cc , a Ty masz za darmo :) wszystko jest dla ludzi, ja się potem śmiałam że moja córcia już w brzuchu pokazała swój charakterek uparciuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś miałam wizytę ... mam wielka kluskę w brzuchu :) 34 tyd skończony , waga ..........3300g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak tak patrze na wage waszych pociech to sie martwie troszke mialam usg 13 tego miesiaca a moj maly mial 1722g zdaje mi sie ze jakos malutki jest a jak widze ze co niektore maluszki maja juz ponad 3 kg to mi sie plakac chce ze cos nie tak.a skonczon mam juz 34 tydzien:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam refleks haha. Basilek co jeszcze mówił lekarz,jaka może być waga końcowa? 100pytań bo do tej pory "szłyśmy"tak samo u mnie wizyta za tydzień,zacznie się 35tydz SONKA nie masz się czym martwić.W ostatnim miesiącu Maluchy nabieraja wagi.A 3,300kg to Jasiek miał jak sie urodził w 40 tyg. Raczej my mamy się czym martwić że takie słoniki nam rosną :-) Wyprawkę do szpitala to na 62 od razu wezmę jak tak dalej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to duży dzidziuś:) Ja dopiero zaczęłam dziś 34tydz., Jestem strasznie ciekawa ile waży nasz ale pewnie sie juz nie dowiem do urodzenia bo gin mowil ze raczej usg nie bede juz miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×