Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Basilek - łooo to duzy bejbiczek :) mezus wcina obiad i mlaska tak mu smakuje.....zrobiłam dewolaje z serem :) zemniaczki i buraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek tak samo pomyślałam,ze wszystko poszło w łeb, cwiczenia itp no cóż. Będzie szybko i bez bólu choc nie chce myśleć jak bedzie mnie boleć po znieczuleniu... 3300 w 34 tyg? o matko! jak tak dalej pójdzie to 5 kg będzie wazyć:P Ja nie wiem ile moja wazy...a mialam nadzieje,że się dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki mój lubi devolaje:) zawsze daje troche pieczarek i ser:) słabo mi coś jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój starszak wrócił ze szkoły jakis niemrawy i odrazu usnął.Wykozystam okazje i też sie położe z nogami na suficie.Może choć trochę wody z nich spłynie.......ech nie wiem juz co mam z nimi zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym pobrał mi jakis wymaz na spuchnięte stopy kazał kupić Cyclo3Fort (1x2 tabl) lek bez recepty ok 20zł i podobno nie szkodliwy w ciąży, gin mówił że powinno mi to trochę pomóc, ważne że ciśnienie mam niskie no i ustalił cc na 24.02.2011 powiedział że jak mała przybiera 800-900 g na 3 tyg to kurcze mogę przekroczyć 4kg :) cholera aż sie boje o porodzie sn nie ma juz mowy na szczęście tam w dole wszystko ok :) co do sexu w ciąży to mówił że absolutnie nie wolno jeżeli coś z szyjką sie dzieje lub robi sie rozwarcie - wtedy szkodzi i nasienie i nawet orgazm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba będę musiała przepakować torbe do szpitala , bo tak jak mówicie 56 może być mały :( tuethe, nie chce 5 kg :( wolę juz np. 4200 sonka, nie martw się to moje dziecko jest ponad normę :) zapytałam gina czy mam jakiś kurde wpływ na tą wagę dziecka, powiedział że żadną :P , dziecko w chwili poczęcia dostaje genotyp w którym zapisana jest waga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek to za równy miesiąc... a dostałaś już te skierowanie? jestem ciekawa na kiedy mi mój gin skierowanie napisze... a mi nic się tam na dole nie dzieje i mam zakaz od grudnia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek czym Ty to swoje "maleństwo" karmisz :P:P no na prawde duze dzieciątko... ja jak byłam ostatnio 2 tyg. temu to Tomuś ważył 1500 g :D ale lekarz powiedział że to dobra waga jak na tamten tydzień :) no ale chyba wolałabym aby był wiekszy i mieć cc bo sn sie baaaardzo boje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, nie dał mi skierowania, bo to jego prywatny szpital , napisał sobie tylko w kalendarzu, następną wizytę mam 7.02 i wtedy też mam konsultacje z anestezjologiem, musze mieć też badania (na krzepliwośc krwii, morf i mocz) Murzynek, nie wiem czym , ja nawet juz witamin od ponad miesiąca nie łykam, skończył mi sie Prenatal i nie kupiłam nowego, a gin mówił że wyniki nie są złe ... poskarżyłam sie na ból bioder w nocy - powiedział że wydziela sie jakiś hormon chyba rozluźniający kości miednicy - nie wiem czy dobrze go zrozumiałam , ale chodzi o to że organizm przygotowuje sie do wypchania dziecka ..... a tu c.c. będzie , ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to i ja się dołaczę, moje też jest główka do góry ale dzieci naprawdę potrafią się nawet na 2 dni przed porodem obrócić, także do końca nic nie wiadomo, co do usg to kiedyś tak nie było, ale teraz mi położna mówiła że każdy szpital jak przyjmuje ma obowiązek zrobić usg, na ile w tym prawdy nie wiem basilek, no niezła waga ;-)) ja już dawno zapakowałam do torby większość 62 ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie do mamusi juz z bobasami;p czy wy kupowalyscie mleczko takie na zas?? tzn zeby miec paczke w domu w razie czego??? i drugie pytanie moja mama mi dzis mowila zebym niezmuszala sie do karmienia piersia ....zebym przerwala kiedy chce ona przestala w 4 miesiacu mnie karmic ale jak to wygląda takie PRZESTANIE ..... na czym to polega przeciez ma sie mleko nadal.... powiedziala ze sa rozne spsoby zeby go niemiec ale nic wiecej wytłumaczcie mi oco chodzi :))) tak z ciekawosci pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale jestem wkurwiona! Dostalam odpowiedz ze nie nalezy mi sie chorobowe, policzyli mi skl za 08,09 a za 2010 napisali ze nie mm ani jednej skladki - kurwa przeciez przepracowalam caly rok!!!!! Poszlam do kafejki internetowej wydrukowac taki formularz P60 gdzie jest uwzgl ze mam wszystkie skladki w 10 roku jak tam zaszlam (godzina drogi w jedna strone) okazalo sie ze kafejka jest zlikwidowana!!!!!!weszlam do apteki po Oilatum - skonczylo sie!!!! weszlam do polskiego sklepu po zakupy chce placic karta zepsul sie terminal!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaa nie bylo mnie 3 godziny, gowno zalatwilam!!!! dostalam skurczy w polowie drogi i szlam takimi malymi kroczkami!!!!juz myslalam ze nie dojde......okropnie sie czuje brzuch mnie boli, cala droge poplakiwalam bo juz myslalam ze zaczne rodzic na miescie !!!!!! zaraz musze robic obiad i jedziemy na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi gin powiedział że płynu owodniowego jest dużo i że to dobrze dla takiego dziecka - nie ma ryzyka ucisku na pępowine (nie wiem czy to ja miałabym ucisąć czy raczej dziecko mogłoby sobie ucisnąć ) a ja sie kurde dziwie skąd te .....16kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, biedactwo, tylko nie zacznij nam rodzić , czasem są takie dni że nic nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie ile pieluch jednorazowch do szpitala bierzecie,ja paczke mam 42 szt ale nie wiem czy nie za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia mi powiedział,ze bardzo wątpi że się odwróci bo nie ma jak bo mam bardzo mało wód. A moja Mama główkuje gdzie mam iść prywatnie na usg,zebym sie dowiedziała więcej m.in. ile waży. Puszku biedna Ty... ja tu płącze bo będzie cc a Ty masz o wiele gorszy dzien... bydlaki, jak Ci się nie należy chorobowe?:/ Musisz tam jechac z R i chaje zrobic... rośnie mi ciasto na pizze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytalam Tuethe o cesarce i powiem Ci ze mi wszystko jedno jest co ja bede miala, wazne zeby Myszki byly zdrowe :-) Sonka biedna Ty z ta szyjka Twoja....masz jeszcze plamienia? Suelen - ja juz nie mam slow do Twojej tesciowej i tej babki (ile ona ma lat?) Fonia ja tez chce do cieplego - troche w swoim zyciu pojezdzilam po cieplych krajach - nawet mielismy zaplanowana wycieczke do Meksyku ale okazalo sie ze w ciazy jestem i zrezygnowalismy, najbardziej podobalo mi sie na Cyprze i w Hiszpanii..jak na razie a teraz pewnie pojedziemy z maluchami ale palcem po mapie haha Ja tez Marcowka - tak dzisiaj mam usg u NORMALNEGO lekarza i mam nadzieje ze nie wywinie jakiegos numeru bo dzisiaj nie recze za siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezuuuu co za dzien na dodatek przyszedl mi rachunek za enke 108 zl bo doliczyli nam 30 zl za jakies durne Nseriale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje... Znów naskrobałyście tyle stron,że ciężko to nadrobić.... tuethe-głowa do góry.Mama znajome które miały cc i poród sn i gdyby miały wybierać to zdecydowały sie na cc...jedna z dziewczyn wymieniła tyle plusów... puszku-biedactwo co za dzień....ale czasem takie się zdarzają niestety....zapewniam jutro bedzie lepiej!!!!!! a ja dziś byłam na kolejnym ktg...dziś nie byłożadnych skurczy ani twardnień....wszystko ok...relanium mam odstawić...i zobaczymy co bedzie za tydzien...jak by co będę je brać na nowo...:) buziaczki dla brzucholków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę leżeć bez mojej poduchy rogalikowej.Janek na niej zasnął PUSZKU co za dzień.......ciesze sie że masz normalną wizyte i mam nadzieje ze ona cie pocieszy.Mychy zobaczysz :) a swoja droga waga podobna,ale ty masz więcej odnóży do kopania hahaha sorki za słownictwo myśle że wyjasni sie sprawa twojego ubezpieczenia.pozytywnie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazzia ja bym poszla szybciej bo takie plamy brazowe nie sa wskazane... Ide robic obiad, dobrze ze mam rosol z wczoraj.....i kupilam jakies danie srodziemnomorskie zamrozone chyba z knorra, ale mi sie male wierca, pewnie czuja ze jestem wurwina na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku tylko się nie denerwuj ;-) na usg żebyś już była spokojna, trzymam kciuki tuethe poczekaj do wizyty u gina, bo ten co ci robił usg to był inny tak? sonka ja biorę paczkę, najwyżej z powrotem przecież wezmę ilosia ja nie kupowałam na zaś, bo są różne rodzaje, dla alergików, dla normalnych.ze skazą itd, tu już mamy doświadczone powinny się wypowiedzieć. Ja karmiłam do 11 miesiąca, dzieci same się odstawiały, bo już podjadały normalne zupki, więc widocznie mojego już nie potrzebowały i w tym czasie samo mi przestało lecieć, ale w 4 miesiącu tak jak piszesz przy normalnym karmieniu kiedy chcesz odstawić to zawsze jest to z pomocą lekarza,dlatego że możesz dostać przez zastój zapalenia piersi i wtedy w najgorszym wypadku chirurg. Dokarmiałam raz mlekiem nan o ile pamiętam ale to było wskazane przez tylko jakiś tydzień bo mały miał przyrost wagi przy urodzeniu 4200 więc się nie najadał oczywiście że nie musisz się zmuszać tylko chcieć ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku przykro mi ze nie udało Ci sie nic załatwić!! na przyszłosc musisz bardziej uważać bo chyba nie chcesz urodzić w sklepie lub na chodniku!!!! daj znac jak wróccisz z zusg!! BASIEK!!!!!!!!! ale Cie teraz wezme w obroty :P właśnie dzwoniłam na łubinowa i umówiłam sie do dr ślęczki na 4 lutego to bedzie 34 tydzień nie wiedziałam na ktorego lekarza sie zdecydować ale na stronie pisłao że akurat ten lekarz przyjmuje w piątki a mój M wracaw piątek lub czwartek wieczorami wiec na piątek moge tam jechać :) no wiec tak napisz mi do jakiego lekarza ty chodzisz? wizyta 200 zł?? tak ?? napisz mi dokładnie jak wyglada wizyta? czy usg jest robione za każdym razem ? dostałaś liste co trezba zabrać do szpitala? i jak to jest z tym skierowaniem kiedy sie je dostaje? czy prowadzą kartoteke oprócz katy ciaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleczka modyfikowanego nie kupuje w razie potrzeby to apteki nawet w nocy czynne. A pieluchy kupiłam tez 42 happy ale jestem sknerus i nie zostawie im :-) kupie małą paczke pampersów tych najdelikatniejszych,albo huggis (takie w jasnej paczce sa ) A z zaończeniem karmienia nie miałam problemów. Tzn wróciłam do pracy jak mały miał 3mce,K woził mi go do karmienia ok 5km.Czesto zanim dojechał to dziecko juz zasneło ze zmeczenia.Pokarm sam sie zasuszył.Teraz bardzo bym chciała karmić rok.Wiem że bardzo dużo straciłam. A jezeli nie chcesz karmic(a masz pełne prawo) to są jakies tabletki,ale nie znam nazwy BETTY duzo tego relanium łykasz?..........ja chodziłam jak naćpana.Brałąm 2 razy po 1 "piąteczce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku to Ty juz kawałek swiata zwiedziłas:) ja byłam tylko we włoszech na pielgrzymce, grr! jak sobie o tym przypomne to aż mi się ciśnienie podnosi... Puszku my zamiast 54 musimy zaplacic 74 za enke bo promocja nfilmhd sie skonczyla.. tylko kurwa mac! jak hbo sie skonczylo to odlaczyli a tego juz nie i mam placic:/ probowałam sie tam dodzwonic zeby chaje zrobic ale dupa:/ a ja dalej za l4 kasy nie dostalam,ktore skonczylo mi sie 5 stycznia:/ Betty dobrze,ze nie masz juz skurczów! Fonia ten co mi robil to też gin bo mój nie ma usg w gabinecie i skeirowanie do Niego dostaje... Gadałam z Mamą... powiedziała mi,ze jak wychodzi mi na 6 marca to zrobią cesarke na początku marca pewnie a ja jak już mam mieć cesarke to chce 28 lutego:P ja wezme do szpitala połowe paczki, jak będzie za mało to M doniesie bo im nie zostawie, niech się wypchają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja tez mam 42 sztuki ale boje sie zeby nie bulo tak jak ktos mi opowiadal ze brali cala paczke od jakiejs kobiety i z jednej paczki przebierali wszystkie maluchy w szpitalu. Nie krwawie juz narazie " wypluwam "rozpuszczony clotrimazol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe chodziło mi że ten co ci robił usg to tylko gin od usg a twój prowadzący zna cię lepiej. Mi też wychodziły różne rzeczy na usg a mój mnie uspokajał i wszystko dokładnie tłumaczył sonka też nie lubię jak to rozpuszczone już spływa. ble słuchajcie a ja mam inny problem, co można w ciąży na biegunkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×