Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

siemka mamusie! ja juz nie spie od godziny, male mi tak szaleja jak leze na bokach, to jest jakies kongo w brzuchu, jedyna pozycja ktora akceptuja to siedzaca z wyprostowanymi nogami przed siebie :-) a tak spac nie porafie, na dodatek glupi sen mnie wybil z rytmu i musialam zejsc na dol do R jak sie zbieral do pracy......mianowicie snilo mi sie ze jechalam pociagiem z R i co stacja stala jakas dziwka, i R w koncu mowi ok to wezme sobie tea a tam stala taka oblesna baba z jakims syfem, poszli gdzies na tyl pociagu i po jakims czasie wrocil, ja bylam zalamana....a on do mnie - co sie lamiesz to tylko sex a ja go teraz potrzebuje codziennie ze 3 razy!!!!!! dziewczyny tak plakalam w tym snie ze obudzlam sie z placzem i mokra twarza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek!!!! oszalalas!!! takie sny.....okropne sa:(....ja raz mialam sen tez ze moj M sie bzyknal z jakas lafirynda...oj...jak mi bylo strasznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Obudziłam się bo Ł do pracy wychodził. Puszku, mi też się kiedyś śniło, że Ł mnie zdradził, to jak się obudziłam to byłam na niego tak wściekła, że omal mu nie zrobiłam awantury... :P Jestem ale fura :) a i ktoś mnie wyciupał z tabelki... :( nie chcecie mnie już??? :( mogę się dopisać??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale pojazd piekny - gratulacje, w koncu mozesz spac spokojnie :-) jestes zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zadowolona:P...fotelik tylko wzielismy ten co byl w standardzie a nie jak na poczatku myslelismy maxi cosi.... A co do spania to juz mi sie egz zaczynaja snic....wiec pewnie odpoczne jak juz bede po:) chyba ze nie zdaze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski ja dzis mialam isc z moczem do badania a nie chcialo mi sie wstac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa no tak jestem :P przepraszam :P tylko muszę zmienić termin na 1 i miasto na kraków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) wczoraj niestety nie miałam już internetu :( Coraz gorzej mi się śpi, na boku źle, na plecach jeszcze gorzej, normalnie budzę się zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Przepraszam, że się tak długo nie odzywałam, ale miałam dużo zamieszania ostatnio. Ale chciałabym się z Wami czymś istotnym podzielić. Chodzi o przejazdy autobusami czy tramwajami... Często pasażerowie traktują mnie jak konkurencję do miejsca siedzącego, wyprzedzają, przepychają się. Jestem w 8 miesiącu i odkąd mam duzy brzuszek przypadki gdy ktoś ustąpił mi miejsce są sporadyczne... Kiedy źle się czułam, zdarzało mi się poprosić kogoś o ustąpienie. Niestety często spotykam się z agresją ze strony kobiet(!) i ostatnio zostałam skomentowana, że jak się pracuję d...ą to tak si ę ma, albo że trzeba było zarobić na samochód, albo że mam ciąże ale urojoną... Rozpłakałam się. Dziewczyny, też macie podobne doświadczenia? I powiedzcie, jak radzić sobie w takich sytuacjach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryneek
Mini, z tego powodu praktyczni nie jeżdżę komunikacją publiczną, bo to jest bardzo przykre i nawet niebezpieczne (czasem młodzi studenci poproszeni ustąpią, starszych boję się prosić). A z dzieckiem będzie jeszcze gorzej, mojemu M zawsze wszystkie baby ustępują, mi praktycznie nigdy (sporadycznie, kiedy mój pierwszy synek miał do 3 miesięcy zdarzały się takie sytuacje) Ale z takim roczniakiem, dwu- czy trzylatkiem, zapomnij. Czasem mam ochotę wyemigrować, bo ta wścieklizna i brak życzliwości w stosunku do młodych mam mnie dobija :( Dosłownie znieczulica. Ciekawe, czemu facetowi ustępują, a młodej matce nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zupełnie nie rozumiem tej agresji i ataków... ostatnio starszy pan zwyzywał mnie od najgorszych, bo nie chciałam przesunąć się i puścić się trzymania, mimo że wytłumaczyłam mu że nie będę ryzykować bezpieczeństwa dziecka w momencie kiedy tramwaj hamował. a chodziło o natychmiastowe przesunięcie się bo pani obok nie miała wystarczająco dużo miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spotykam sie jedynie z "patrzeniem" a raczej GAPIENIEM na brzuszek i to wszystko. Nie zdazylo mi sie by ominac kolejke w sklepie. Stalam zawsze. Choc ostatnio jakas babka pchala sie na mnie przy kasie to tylko sie odwrocilam do niej i popatrzylam na nia i przestala:D...ale jezyk mnie swedzial:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, patrzenie ale brak życzliwości ja zawsze ustępowałam innym, nie tylko ciężarnym, bo tak mnie nauczono myślałam, że jak będę w potrzebie, też doświadczę odrobiny życzliwości głupia i naiwna ze mnie baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------WIEK----MIASTO-------TERMIN-----IMIĘ ewka4127.(24)....Szczecin....28.02.11 Nassani.(26).......Wwa .........28.02.11Agata+Dariusz Milutek.(23).......śląskie.... ...28.02.11 ja też marcówka.(29)........zach-pom.....1.03 .11 Grzes madzia_ .(25)........świętokrzyskie......1.03.11 Adrian Paulka_Paulka.(30)...Radom.... .1.03.11 basilek-k (33).......katowice.......1.03.11.Laura Rybki_trzy(23).....śląskie.... .....2/3. 03.11.Staś Historynka(23).......Kraków...... 3.03.11 elwir_a(32)............Warszawa....3.03.11.Kacper jestem jestem(27)...podkarpackie........4 .03.11.Maciej Andzia..................śląskie........4.03.11 Kubuś tuethe.(21)...........TG(śląski e)......4-6.03.11Julcia Ewelunia21(24).......Skierniewice. ....5.03.11..córcia? Cymbałka(26).........Wejherowo..... .6.03.11 Kathaya(23)...........Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78(32)..........Dąbrowa górnicza..6.03.11..Sebastian ,Szymon daria2010(31)........warszawa.........06-03-2011..synek fonia29(34)............Wawa....... ........09.03.11 Zuzka23(24)..........opolskie...... .......10.03.1.Bartuś Tosmag(28)..............lodzkie..................11.03..A ntosia szczęśliwa78(32).....WLKP........ .......12.03.11 puszek666(30)........Carlow IRL........12/13.03.11 Kasia i Adas karolina_r22(22).....Gdańsk)..............13.03.11.Barto sz brukselkaa 29.........Gliwice............13/03.2011.Emilka Tysiaaa(21)..............mazowieckie......13.03.2011.Lenk a gula(34)................kuj-pom.. ...........14.03.11 Betty82(28)...........Wielkopolska ......14.03.11...Emilia Jacobs(23).............wielkopolskie......15.03.11 Inwazja (27)...........śląskie..............15.03.2011. Gaja biedronka1985..........Warszawa.........17.03.2010 .Joanna Murzynek2011(21)....Jaworzno (śląsk)..20.03.11.Tomek ila78(32)................Wieruszów...........21.03. Lidian (28)....................................22.03.2011... corcia ilosiaaa(24)..........Płock..... ............23.03.11...córcia ORLLA(29)...............Belfast....... ......23.03.11 .Antoś kasia1919(24)......Katowice.......... ....24.03.11 Suelen(26)...........Zgierz...... ..........24.03.11.Nataniel mzebr(28)...........Białystok... .........25.03.2011 Michał Patryk Drugie Szczęście(32)...Warszawa......25.03.11 oRunia(33).............Gliwice....... ......26.03.11 singri(26)..............Warszawa.... .....26.03.11 beatuska(19) .........LUBUSKIE ..........27.03.11 aniorek9(38)..........pomorskie....... ..28.03.11 .Nadia lub Sandra manika74(36)..........zach-pom......... .30.03.11 Ania jus29(29)...............mazowieckie... ...31.03.2011..córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przepuszczania ciężarnej w kolejce lub ustępowania miejsca.... Jeden jedyny raz zdarzyło mi się,że zostałam przepuszczona w kolejce na poczcie...byłam tak zaskoczona,że aż zrobiłam się czerwona jak burak....a to miłe jest...niestety rzadko spotykane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nikt nigdy miejsca nie ustąpił niestety. Specjalnie ustawiam się w marketach typu auchan czy real w kolejkach z pierszeństwem ale reakcja jest zawsze taka że ludzie patrza na mój brzuch odwracają glowę i szybko nerwowo nakładaja zakupy na taśmę:/ mi tam specjalnie nie zależy na specjalnym traktowaniu bo czuję się dobrze i nie muszę byc pierwsza ale to żenujące że ludzie się tak zachowują. zawsze sobie wtedy myślę "jak oni żyją z takim negatywnym ładunkiem emocji":/ jak byłam na krzywej w przychodni to miałąm byc na konkretną godzinę panie kazały wejść bez kolejki bo to bardzo ważne a w przychodni jak w przychodni pełno ludzi również starszych więc otwieram drzwi mówię że na krzywą brzuch juz miałam duży i na wierzchu oczywiście na wszelki wypadek myślałam że uniknę nieprzyjemności... oczywiście się przeliczyłam. w trakcie rozmowy z pielęgniarką stare babsko popchnęło mnie z krzykiem "ja byłam pierwsza!!!!!!!!!!!!" poleciałam na wieszak uderzyłam się w rękę a ta baba poleciała na siedzisko i łapę wyciąga do kłucia i patrzy na mnie takim wzrokiem że wrrrr......... pielęgniarki były nawet w szoku a penwie nie jedno widziały w tej kolejce wyprosiły babsztyla i powiedziały jej że jak taka jest mądra to będzie ostatnia po tych wszytskich ludziach w kolejce bo one jej nie przyjmą wczesniej:D a w kolejce z 30 osób:/ ja się nic nie odezwałam bo to szkoda słów nerwów i w ogóle bo się babska nie zmieni tylko swoje nerwy zedrze a to bez sensu:) komunikacją miejską nie jeżdzę:) ZArobiłam na samochód:D:D:D heh to oczywiście żarcik nawiązujący do twojej sytuacji żeby nikt nie miał wątpliwości:D:D:D i nie wyobrażam sobie jeździć komunikacją bo podczas studiów tez się nasłuchałam jak zwłaszcza starsze osoby i łóżeczko M musi skręcić:D:D:D a pościel kiedy pierzemy??opierdzielały dziewczyny w zaawansowanej ciąży że usiąść nie dadzą... jednej się nawet usłyszało że gdyby się szanowała i nie ruchała z kim popadnie to by nie musiała siedzieć w tramwaju:/ nic na to nie poradzimy chyba... a tak w ogóle to cześć dziewoje:D:D:D zajrzałam na lutówki bo tam też pisałam jakiś czas a tam pierwsza już w jednopaku:) zaraz my zaczniemy rodzić:D:D:D:D jejkuuuuu to juz!!!!!!!!!!!! musze dzisiaj uprac pieluchy bo tylko to mi zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spotkałam sie z ustapieniem miejsca kilka razy, może 3 a tak to nie a co najśmieszniejsze wczoraj na jakimś forum czytałam jak jedna pani oburzała się ze ciężarne to mają same przywileje i je bezczelnie wykorzystują, nie obyło się też bez rzucania obelgami pod adresem kobiet w ciąży tak, ja doświadczam tych przywilejów normalnie na okrągło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale któraś tutaj powiedziała w markecie " przepraszam czy mogę skożystac z pierszeństwa" heh nie pamiętam kto to był:D więc jest to jakis sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi się przekleiło w moim poście;/ tam na końcu pinno być to o łóżeczku i o pościeli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka to chyba byl Basilek:D nie martwcie sie dziewczyny ze miejsca nie ustepuja;) ...kiedys oni tez beda w potrzebie;).....i trafia na takich wlasnie jak oni to sobie przypomna te sytuacje w ktorych mysleli zle badz odwracali glowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------WIEK----MIASTO-------TERMIN-----IMIĘ ewka4127.(24)....Szczecin....28.02.11 Nassani.(26).......Wwa .........28.02.11Agata+Dariusz Milutek.(23).......śląskie.... ...28.02.11 ja też marcówka.(29)........zach-pom.....1.03 .11 Grzes Andzia..................Kraków........1.03.11 Kubuś madzia_ .(25)........świętokrzyskie......1.03.11 Adrian Paulka_Paulka.(30)...Radom.... .1.03.11 basilek-k (33).......katowice.......1.03.11.Laura Rybki_trzy(23).....śląskie.... .....2/3. 03.11.Staś Historynka(23).......Kraków...... 3.03.11 elwir_a(32)............Warszawa....3.03.11.Kacper jestem jestem(27)...podkarpackie........4 .03.11.Maciej tuethe.(21)...........TG(śląski e)......4-6.03.11Julcia Ewelunia21(24).......Skierniewice. ....5.03.11..córcia? Cymbałka(26).........Wejherowo..... .6.03.11 Kathaya(23)...........Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78(32)..........Dąbrowa górnicza..6.03.11..Sebastian ,Szymon daria2010(31)........warszawa.........06-03-2011..synek fonia29(34)............Wawa....... ........09.03.11 Zuzka23(24)..........opolskie...... .......10.03.1.Bartuś Tosmag(28)..............lodzkie..................11.03..A ntosia szczęśliwa78(32).....WLKP........ .......12.03.11 puszek666(30)........Carlow IRL........12/13.03.11 Kasia i Adas karolina_r22(22).....Gdańsk)..............13.03.11.Bartosz brukselkaa 29.........Gliwice............13/03.2011.Emilka Tysiaaa(21)..............mazowieckie......13.03.2011.Lenka gula(34)................kuj-pom.. ...........14.03.11 Betty82(28)...........Wielkopolska ......14.03.11.Emilia Jacobs(23).............wielkopolskie......15.03.11 Inwazja (27)...........śląskie..............15.03.2011. Gaja biedronka1985..........Warszawa.........17.03.2010 Joanna Murzynek2011(21)....Jaworzno (śląsk)..20.03.11.Tomek ila78(32)................Wieruszów...........21.03. Lidian (28)....................................22.03.2011... corcia ilosiaaa(24)..........Płock..... ............23.03.11...córcia ORLLA(29)...............Belfast....... ......23.03.11 Antoś kasia1919(24)......Katowice.......... ....24.03.11 Suelen(26)...........Zgierz...... ..........24.03.11 Nataniel mzebr(28)...........Białystok... .........25.03.2011 Michał Patryk Drugie Szczęście(32)...Warszawa......25.03.11 oRunia(33).............Gliwice....... ......26.03.11 singri(26)..............Warszawa.... .....26.03.11 beatuska(19) .........LUBUSKIE ..........27.03.11 aniorek9(38)..........pomorskie....... ..28.03.11 Nadia lub Sandra manika74(36)..........zach-pom......... .30.03.11 Ania jus29(29)...............mazowieckie... ...31.03.2011..córka Andzia, sprawdź czy teraz ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) pieprznięta ta tabelka:P ja jeżdźę autem, ale spotykam się np. u lekarzy z kolejkami, kiedy idę z dzieciakami . Czekam zwykle na swój numerek. Raz u laryngologa mnie przepuszczono z Mają z racji mojej ciąży:P i raz w kolejce do laboratorium facet mi ustąpił krzesełko:P, ale nie wejście bez kolejki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×