Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

hej dziewczynki nie zostawiajcie mnie ja się bardzo rzadko udzielam ale czytam codziennie ... nie wiem dokładnie gdzie się przenosicie bo nie mam teraz czasu nadrobić paru stron bo zaraz muszę moja Julcie do babci odtransportować i do lekarza jadę :) może się czegoś dowiem o moim bąbelku Jeśli zechcecie mnie przyjąć do nowego forum do dajcie proszę znać co gdzie i jak ja jak wrócę to wszystko nadrobię to mój mail ewelina-sal@o2.pl z góry dzięki BUZIOLKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Widze zmiany:) Ja tez chce na nowe forum, przygarniecie mnie???:) Dzis w nocy moj maluszek tak sie wiercil ze myslalam ze sie obraca moze glowka do gory... Tak sie wypychal jak nigdy, a czy to jest mozliwe, ze jak lekarz mowil mi, ze lzy glowa w dol to moze jeszcze sie obkrecic glowa dogory? A moze po prostu obkrecal sie z boku na bok... Tak ciezko mi wyczuc co on robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLKA potrzebny nam twój mail lub chyba, że na nk znajdziesz mnie lub tuethe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! pamiętajcie jeszcze o mnie ale się naprodukowałyscie wczoraj od 16 , chyba z 15 stron dopisuję się dolisty 1. Suelen 2. Tuethe 3. Jestem Jestem 4. Puszek 5. Andzia 6. jus29 zaraz utworzę konto na onecie Tuethe wczoraj to były nasze ostatnie zajęcia w szkole rodzenia, oglądalismy film z porodu:P Ewka dzięki że podałas linka do fajnych koszul, nie trzeba bedzie cyca na wierzch wywalac w szpitalu:P dobrze ze się wstrzymałam z zakupami bo w szkole dostaliśmy trochę gadżetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus nie musisz robic konta na onecie. Wejdz na nk:) Karolina wyślij mi emeila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina a Tobie juz tez pisze wiadomosc na nk bo zapomnialam ze Cię mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez nie chce tu zostawac z pomaranczowymi, co mam zrobic zeby sie z wami ewakuowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka:))
w końcu będzie mógł pisać każdy... bardzo dobry wybór dziewczyny!!! forum jest dla każdego kto potrzebuje pogadać, i czytać będzie lepiej bo nikogo nie obchodzi- poza wami oczywiście co gotujecie i kiedy kłócicie z mężami:)))) pozdrawiam i życzę waszym pociechom duuuuuuuuuużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już widzę tęsknisz.... tak na m przykro, bo my wcale :) teraz możesz pisać sama ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMARAŃCZE BEDĄ TU RZĄDZIĆ
:D :P :D :P :P :D :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka:))
i o to chodzi sulen:)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku musze sie szybko ewakuowac, bo zaczynaja kąsać a za chwile same siebie beda jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczówki mogę tylko stwierdzić,że pokazujecie swój bardzo mały iloraz inteligencji! Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOSMAG nie możemy wysłać do ciebie, wraca nam mail zwrotny, napisz do tuethe ty maila i dostaniesz dalsze instrukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalezione w sieci....
12:09 [zgłoś do usunięcia] inwazja hej, mam termin na marzec, ale mam pytanie... w 32 tyg. dowiedzialam sie, ze szyjka mi sie skrocila, dostalam luteine, leze juz 2 tydzien, za tydzien mam wizyte... czy tez macie problem z szyjka ? lekarz nic mi nie mowil o pessarze ani o szyciu, mam odpoczywac i ta luteine brac... nie wiem czy na pessar juz nie jest za pozno.. koncze 34 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe@wp.pl w ty okresie skrócona szyjka to normalne, a na pesser jest już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×