Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

witam dziewczyny! odezwałam się kiedyś na początku a później jakoś czasu i weny nie było ale czytam was sumiennie. zmierzyłam sobie właśnie obwód brzucha i szokk 96 a zawsze byłam szczupła jus29 co do porodów to ja miałam przedsmak naturalnego ... rodziłam 12 godz co i tak skończyło się cesarką ale cesarki nie polecam pomimo tego iż szybko doszłam do siebie Najgorsze jest chyba to ze po naturalnym porodzie dziewczyny od razu wstają i chodzą a po cesarce się ruszyć nie można a co dopiero dziecko podnieść dla mnie nawet karmienie to była męka bo mnie wszystko bolało brr... aż się boje myśleć o porodzie! Ale widok maleństwa wynagradza wszystko! W piątek mam usg ciekawe czy się to moje maleństwo pokaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja to udało Ci sie z tym kombinezonem;) Co do porodu... ja chce normalnie rodzic. Wiem,że będę musiała się namęczyc i że będzie strasznie bolało ale wole to niż cesarke. Chce też,żeby mój Maż był przy mnie, zreszta sam powiedział,że będzie i koniec. Ciesze się z tego,że chce ze mną przebrnac przez poród. Napewno będę się lepiej czuć jak bedzie przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE zgadzam się z Tobą całkowicie :) mój mąż powiedział, że także będzie ze mną, sam chciał nawet, abyśmy sie zapisali do szkoły rodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, Suelen- ale sie biedna nastraszylas, ciesze sie ze juz wszystko dobrze. A co powiedzial ci lekarz? czym to moglo byc spowodowane? Ja ostatnio mialam w 17 tyg plamienie takie jednodniowe spowodowane tym ze lozysko zachodzilo mi na szyjke, jutro mam kolejna wizyte i mam nadzieje ze sie lozysko przesunelo ku gorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do obecności męża przy porodzie to super sprawa ja nie wiem co bym bez niego zrobiła bardzo mi pomógł po paru godzinach nawet mu nie pozwoliłam wyjść na chwile zadzwonić do rodziców bo myślałam ze bez niego zginę... heh Teraz nie ma takiej opcji żeby go przy mnie nie było czy tego chce czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dzisiaj mało piszecie:) Ja właśnie robie nalesniki ruskie na obiadek mmmmmmmmm tak mi sie ich zachciało:) z sosikiem pomidorowym będa w sam raz:) Suelen mam nadzieję że już wszytsko w porządku. Odezwij się jak się lepiej poczujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe... zgadzam sie w 100%. My od początku chcieliśmy rodzić razem, nie wyobrażam sobie, że rodze sama, wlasnie 2 dni temu moja znajoma urodzila i mowila, ze gdyby nie mąż to by było jej ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zjadłam makrele w sosie pomidorowym, nigdy za rybami nie przepadałam, bardzo rzadko je jadłam, ale teraz makrele jem ze smakiem ;) to teraz pora na kiwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie u góry w domu nie ma prądu wiec nie mam jak zrobic to co chciałam. Odgrzeje reszte ze wczoraj na szczeście tyle moge zrobic . Wziełam psa na podwórku, oczywiscie wszystkich musiał obszczekac aż ludzie od płota odskakiwali bo jest duży;) Jak sie dzis czujecie? Ja jakos nie mam na nic siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj jade na 2 zajęcia w szkole rodzenia, więc musze miec siłę, bo 2 godziny się ciągną :D w nocy mała się ruszała i ciężko mi było zasnąć... ale w sumie czuje się ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja to powodzenia;) Bylam ciekawa ile ważyłam po urodzeniu bo urodziłam sie 2 miesiace predzej, wiec znalazlam swoja ksiazeczke- 2000 g. Mam nadzieje,ze moja Mała tak szybko nie wyszkoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ;) dzisiaj ma być o karmieniu piersią :) ja ważyłam 3400. Gaja na razie waży 271 g. (waga sprzed ponad tygodnia) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już obiadek właśnie zrobiłam i teraz będzie czekał na mężusia Julcia usnęła wiec teraz mam czas dla siebie... i dzidzi bo jakiś turniej chyba urządza tak kopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też maluszek coś tam się wierci w prawym boku cały czas a z llewej puszcza bąbelki:D a my do szkoly rodzenia zapisujemy się na pocz stycznia, będę wtedy w 29 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jeden poród mam za sobą i chyba sobie daruje szkołę rodzenia... da się przeżyć heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do szkoły rodzenia ide pod koniec miesiąca. Teraz mi się zaczął 23 tydz a mam przyjść w 25;) Moja dzisiaj jak narazie spokojna, czasem kopnie ale widocznie sobie smacznie spi;) Jak Tatuś wróci to się rozbryka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah... te małe ciuszki, można je oglądać bez końca ;) ;) muszę się wstrzymać z zakupami, bo mam dostać od brata trochę rzeczy. na razie tylko ten kombinezon okazyjnie się udało kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelunia no pewnie że sobie daruj szkołe jesli rodzilaś, życie daje wiekszą wiedzę niz teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja tez tak mam, uwielbiam ogladać na allegro te pajacyki i kaftaniki, a jak juz widzę gdzies jakiegos maluszka to piź.... dostaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam masę ciuszków po Julci na szczęście nie wszystkie różowe jeszcze pewnie dostane od kuzynki bo ona ma teraz małego Jasia wiec z tym nie mam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy w planie w sobote zrobić małe przemeblowanie :) póki jestem na chodzie :) przy okazji przydadzą się porządki w szafach i szafkach ;) teraz ciuszków będzie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakbym miała już jeden poród za sobą to też bym nie szła do szkoły rodzenia ale to bedzie mój pierwszy raz, hehe. Pierwszy raz przez całe życie się przeżywa w różnych dziedzinach;P Ja bym kupowała cały czas ciuszki ale muszę się powstrzymać i po troszku kupować,żebyśmy mieli jeszcze na cos innego pieniądze;) Inwazja nawet nie pisz o porządkach z ciuchami... ja się za to zabieram od... aż wstyd się przyznać i taki bajzel jaki miałam w ciuchach to mam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciuchami to nawet nie mam źle, bo rok temu kupiliśmy mieszkanie, więc, mimo, że się nagromadziło to po wyprowadzce z poprzedniego dużo ciuchów oddaliśmy, ale te inne rzeczy :/ jedynie w kuchni mam porządek :D bo tego pilnuje ;) ale tak czy siak zmiany trzeba zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------WIEK----MIASTO-------TERMIN-----PŁE ---IMIĘ ewka4127.(24)....Szczecin....28.02.11 tahitiana.(23).....podhale .....28.02.11 Nassani.(26).......Wwa .........28.02.11x2..K+M...Agata+Dariusz Milutek.(23).......śląskie.... ...28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011.(31)...Wejherowo....1.03.11 ja też marcówka.(29)........zach-pom.....1.03 .11...M...Julek/Staś madzia_ .(25)....świętokrzyskie....1.03.1 1 Paulka_Paulka.(30)...Radom.... .1.03.11 mama 35 (35)...... małopolska ....1.03.11 Shastraa(26) ......Łomża..........2.03.11... Upsy (26)...........podlaskie.......2.03.11... Rybki_trzy(23).....śląskie.... .....2/3. 03.11...M... Staś Historynka(23).......Kraków...... 3.03.11 elwir_a(32)............Warszawa....3.03.11...M.... Kacper Andzia (24)............Kraków........4.0 3.11...M...Kubuś jestem jestem(27)...Rzeszów........4 .03.11...M.....? tuethe.(21)...........TG(śląski e)4-6.03.11..K...Julcia ewelunia21(24).......Skierniewice. ....5.03.11 mooniśka(25)..........Niemcy....... ....5.03.11 Cymbałka(26).........Wejherowo..... .6.03.11 Kathaya(23)...........Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78(32)...........Dąbrowa górnicza..6.03.11.M..sebastian ,szymon Agawa_Agawa(37)....Poznań.............. 8.03.11 Magda_1980(30)......łódzkie......... .....8.03.11...córcia ewelona(29)..........świętokrzyskie......9.03.11 Zuzka23(24)..........opolskie...... .......10.03.1.M....Bartuś katia 30(28)...........Żary(lubuskie).....1 0.03.11 szczęśliwa78(32).....WLKP........ .......12.03.11 puszek666(30)........Carlow IRL........12/13.03.11 x2... karolina_r22(22).....Gdańsk)..............13.03.11..M...Bartosz gula(34)................kuj-pom.. ...........14.0 3.11 git(23)..................kuj-pom ...........16-20.03.11!?..Julian/ Laura single_mama(28)......Dublin......... .....14.03.11 fonia29(33)............Wawa....... ........4.03.11 Betty82(28)...........Wielkopolska ......14.03.11 Jacobs(23).............wielkopolskie......15.03.11 Eli122(27)..............Wielkopolska. .....poł.marca melonik85(24)..........Lubuskie.... ........17.03.11 Agniecha8087(23).....Slask->Rybnik... .18.03.11 Murzynek2011(21)....Jaworzno (śląsk)..20.03.11 ORLLA(28)...............Belfast....... ......23.03.11 ila78(32)................Wieruszów...........21.03.11 kalina(22)..............śląsk... ..............21.03.201 Nesteatropica................................23.03.11 ona 1988(22)..........Tarnów..............23.03.2011 malwka85(25).......Ruda Śląska...........23.03.11 ilosiaaa(24)..........Płock..... ............23.03.11..K/M? Igor/Nadia? kasia1919(24)......Katowice.......... ....24.03.11 drunia(23)............Łódż.... .............24.03.11 Suelen(26)...........Zgierz...... ..........24.03.11..M..Nataniel dorcia80(30)........Wwa........... ......24.03.11 swem(33)............dolnośląskie ..........25.03.11 mzebr(28)...........Białystok... .........25.03.2011 Michał Patryk Drugie Szczęście(32)...Warszawa......25.03.1 anka87(23)............Wieliczka...... ....26 .03.11 oRunia(33).............Gliwice....... ......26.03.11 singri(26)..............Warszawa.... .....26.03.11 kropeczka2011(23)..podlaskie...........27.03.11 dani_83(27)............kuj-pom........ ....27.03.11 beatuska(19) .........LUBUSKIE ..........27.03.11 aniorek9(38)..........pomorskie....... ...28.03.11 ...k..Nadia lub Sandra manika74(36)..........zach-pom......... .30.03.11 jus29(29)...............mazowieckie... ...31.03.2011 Inwazja (27)...........śląskie..............15.03.2011...k. Gaja Lidian (28)....................................22.03.2011...córcia dodaję naszego synka do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja kuchnia to chyba jedyne miejsce ,w którym baby zawsze starają się mieć porządek:P wkońcu tam spędzają większosc czasu. Kupiłam sobie wczoraj troche śliwek i jakos mi nie smakują;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze się wam pochwalić mój mężuś to Anioł hihihi zrobił mi super niespodzianke:)) zakupy dla maluszka mielismy robic w styczniu a on zamówil na allegro cudne zestawy i własnie je rozpakowuje:)) musze go jakos wynagrodzic;)) normalnie urosłam ze szczęścia:)) http://allegro.pl/zestaw-pielegnacyjny-tommee-tippee-nowy-model-i1301822930.html http://allegro.pl/mega-zestaw-tommee-tippee-sterylizator-podgrzewacz-i1298808183.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajne zestawy, nawet nie wiedziałam że istnieje taki podgrzewacz do butelek, ech dla mojego to by bylo za drogo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa nono fajną niespodzianke Ci zrobił;) Super są te zestawy!Zrób Mężowi romantyczną kolacje przy świecach czy coś;) Napewno też sie ucieszy;) Ide na podwórko... Brat coś sobie gotuje i byłam w kuchni minute i tak mi niedobrze,ze szok;/ a myślałam,ze już mi to przeszło jak czuje smażone mięso...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez to drogo wiec nawet niemyślałam ze kupimy cos takiego w sobote cos spiskowal z tesciowa :)) i juz wiem co normalnie łezki mi poleciały a wczoraj go nieźle pokrzyczałam;/ musze sie poprawic:)) dobry pomysł z ta kolacja:)) dziękuje idz sie przewietrz kochana to Ci przejdzie ja tez tak mam czasem. Tuethe mama kupila mi jakis krem do nog firmy dax perfect mama cos takiego 26zł jak moj M przywiezie dam znac czy działa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×