Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

NICK------WIEK----MIASTO-------TERMIN-----PŁE ---IMIĘ ewka4127.(24)....Szczecin....28.02.11 tahitiana.(23).....podhale .....28.02.11 Nassani.(26).......Wwa .........28.02.11x2..K+M...Agata+Dariusz Milutek.(23).......śląskie.... ...28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011.(31)...Wejherowo....1.03.11 ja też marcówka.(29)........zach-pom.....1.03 .11...M...Julek/Staś madzia_ .(25)....świętokrzyskie....1.03.1 1 Paulka_Paulka.(30)...Radom.... .1.03.11 mama 35 (35)...... małopolska ....1.03.11 Shastraa(26) ......Łomża..........2.03.11... Upsy (26)...........podlaskie.......2.03.11... Rybki_trzy(23).....śląskie.... .....2/3. 03.11...M... Staś Historynka(23).......Kraków...... 3.03.11 elwir_a(32)............Warszawa....3.03.11...M.... Kacper Andzia (24)............Kraków........4.0 3.11...M...Kubuś jestem jestem(27)...Rzeszów........4 .03.11...M.....? tuethe.(21)...........TG(śląski e)4-6.03.11..K...Julcia ewelunia21(24).......Skierniewice. ....5.03.11 mooniśka(25)..........Niemcy....... ....5.03.11 Cymbałka(26).........Wejherowo..... .6.03.11 Kathaya(23)...........Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78(32)...........Dąbrowa górnicza..6.03.11.M..sebastian ,szymon Agawa_Agawa(37)....Poznań.............. 8.03.11 Magda_1980(30)......łódzkie......... .....8.03.11...córcia ewelona(29)..........świętokrzyskie......9.03.11 Zuzka23(24)..........opolskie...... .......10.03.1.M....Bartuś katia 30(28)...........Żary(lubuskie).....1 0.03.11 szczęśliwa78(32).....WLKP........ .......12.03.11 puszek666(30)........Carlow IRL........12/13.03.11 x2... gula(34)................kuj-pom.. ...........14.0 3.11 git(23)..................kuj-pom ...........16-20.03.11!?..Julian/ Laura single_mama(28)......Dublin......... .....14.03.11 fonia29(33)............Wawa....... ........4.03.11 Betty82(28)...........Wielkopolska ......14.03.11 Jacobs(23).............wielkopolskie......15.03.11 Inwazja (27)...........śląskie..............15.03.2011...k. Gaja Eli122(27)..............Wielkopolska. .....poł.marca melonik85(24)..........Lubuskie.... ........17.03.11 Agniecha8087(23).....Slask->Rybnik... .18.03.11 Murzynek2011(21)....Jaworzno (śląsk)..20.03.11 ORLLA(28)...............Belfast....... ......23.03.11 ila78(32)................Wieruszów...........21.03.11 kalina(22)..............śląsk... ..............21.03.201 Nesteatropica................................23.03.11 ona 1988(22)..........Tarnów..............23.03.2011 malwka85(25).......Ruda Śląska...........23.03.11 ilosiaaa(24)..........Płock..... ............23.03.11..K/M? Igor/Nadia? kasia1919(24)......Katowice.......... ....24.03.11 drunia(23)............Łódż.... .............24.03.11 Suelen(26)...........Zgierz...... ..........24.03.11..M..Nataniel dorcia80(30)........Wwa........... ......24.03.11 swem(33)............dolnośląskie ..........25.03.11 mzebr(28)...........Białystok... .........25.03.2011 Drugie Szczęście(32)...Warszawa......25.03.1 anka87(23)............Wieliczka...... ....26 .03.11 oRunia(33).............Gliwice....... ......26.03.11 singri(26)..............Warszawa.... .....26.03.11 kropeczka2011(23)..podlaskie...........27.03.11 dani_83(27)............kuj-pom........ ....27.03.11 beatuska(19) .........LUBUSKIE ..........27.03.11 aniorek9(38)..........pomorskie....... ...28.03.11 ...k..Nadia lub Sandra manika74(36)..........zach-pom......... .30.03.11 jus29(29)...............mazowieckie... ...31.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie piękne imię, chociaż jest w pierwszej trójce najczęściej nadawanych imion, ale to jest najmniej ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest z terminem porodu? tzn wg ktorego rodzimy? pierwszego usg, OM, moze polowkowe? ...kurcze.....kazde pokazalo mi inaczej..... Do gina ide jutro wiec sie zapytam jego ale tak tymczasem moze wy cos wiecie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie mnie dziewczyny bo zaraz cos rozwale normalnie:/ Dostaliśmy pismo że nam zmienili numer domu z numeru 17 na 23 bo coś popierdzielili dalej z numerami i nie pytaja nawet co my na to tylko zawiadamiają że informacja jest już wysałana do wsyztskich urzędów i mamy pozałatwiac formalności . No czaicie to w ogóle :/ Jestem wściekła po prostu. Mamy wymienić wszytskie dokumenty dowody ,prawo jazdy, firmę mamy zarejestrowaną na ten adres dowody rejestracyjne, na kontach w banku na prywatnych firmowych no wszytsko na własny koszt chyba ich pogięło!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrr................ co do tematu ja miałam w planie zakupic kombinezon ale nie zimowy tylko taki lżejszy bo zanim na dwór wypełzne to koniec marca będzie więc długo nie poużywamy:) Ale to już nieaktualne bo dostaliśmy 2 kombizenony na 68 cm więc nie będę kupować. Tylko są różowe:D jakby się okazało że chłopak to trudno będzie w różu :) ja mysle że ciepłe kupowac to trochę bez sensu chyba że komuś kasy nie szkoda bo mi by było zwyczajnie szkoda pieniędzy bo jest tyle innych wydatków że kupić coś nawet za 50 zł tylko ale żeby używać przez 1 miesiąc no to jak dla mnie bez sensu:) ja zakupię za to chustę na pewno i będe malucha w niej nosić troszkę bo jest bardzo wygodna:) No i do łazienki przewijak z wanienka chociaż wanienkę mam ale z jasiulą to na krzesła stawialismy teraz mi sie nie chce a jak dzidzia bedzie siedzieć to wtedy wanienke wstawię do wanny dużej i sie będzie pluskało ale do tego czasu będę używać takiej malutkiej w komdzie bo mysle że to dużo wygodniejsze i nie będe się bała że mi maleństwo wyleci z rąk bo ona jest wysoka i ma sie wieksza kontrole nad tym co sie robi:) wysyłam link do przykładowej bo jeszcze szczegółowo nie wyszukałam http://allegro.pl/ceba-zestaw-kapielowy-komoda-przewijak-wanienka-i1293873851.html jak bylismy za granicą w Belfaście to tam mamy kapały dzieci takie malutkie w zlewie:) dziwiło mnie to strasznie bo w zlewie to ja sałatę myję a nie dziecko no ale w sumie to przecież w myciu chodzi o to żeby dziecko wsadzic do pojemnika i opłukać więc czy to zlew czy wanienka czy miska to pewnie z perspektywy dzidzi nie ma to większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasecki jestem utesciowej ale ten komputer jej chodzi jak krew z nosa masakra jakas. ja jak narazie niewiem co z kombinezonem moze zzycze sobie na swietazeby mi kupili dlamaluszka w ramach prezentu gwiazdkowego:Pa co do pieluch tetrowych na razie mam 11 ale chyba paczke jeszcze kupie kto wie jak maluch bedzie sie slinil, ulewal pocil i jeszcze nie wiadomo co robil a do takichrzeczy tetrowki sa fajne, flanelowych nie kupuje bojakos za bardzomi siekojarza z koszulami flanelowymi i jakos mnie to odstrasza blee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie było mnie 2 h a Wy już tyle napisałyście ;) Ja kupie cały kombinezon. Suelen ja na Twoim miejscu juz bym nie kupowała kombinezonu jesli na taki z polarkiem. Przykryjesz Małego kocykiem jescze i wg mnie będzie idealnie;) Ja kupie tetrowych myśle,że góra 20. Jak będzie mi mało to się dokupi. Ewka4127 oni chyba sa niepowazni:/ tyle załatwiania przez debili bedziecie mieli! Brak słów! Też myślałam o takiej wanience z komoda i przewijakiem. Zobacze co mój M na to. Dziewczyny Wy tez tak macie ze sie szybko meczycie? Doszłam na miasto,popłaciłam(jak stałam w kolejce w agencji to jeszcze chwila i bym sie kipła), zrobiłam zakupy i ledwo do domu wróciłam. Normalnie masakra. Teraz musze isc jeszcze z psem bo brat oczywiscie to olał i sobie gdzies poszedł:/ za kare zrobie im tylko zupe na obiad, co sie bede meczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen :) ja poprosze o zdjecie Twojego brzusia :D . Podobnie jak Ty mam suknie ślubna na zbyiu.. najhętniej oddałabym ja w jakiś komis sukien ślubnych,żeby ją uplynnic,bo co ma lęże odłogiem :P tylko ja nie jestem filigtanowa i nie wiem czy sprzedaz przez neta by przeszla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe... ja do dużych sklepów nie moge chodzić, typu tesko, real itd. raz bym zemdlała, tak się duszno zrobiło, zero wentylacji, zostawiliśmy zakupy i wyszliśmy, dopiero na dworze mi się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLA wrzucę w czwartek zdjęcia, bo co czwartek robimy :) Ja swoją suknię oddałam za darmo tzn. za symboliczne śpioszki dla małego. od roku lezy w szafie, córce nigdy nie przekażę, bo będzie chłopczyk, na allegro roi się od kiecek ślubnych, a ja chociaż mogłam pomóc jakieś pannie. Znalazłam forum ślubne napisałam i zaraz był odzew :) myślałam, że nie znajdzie się dziewczyna o takim rozmiarze, ale o dziwo... odzew był duży. Ja to się męczę jak jakaś staruszka, mieszkam na 3 piętrze i czasem wchodzę na dwa razy, a zdyszana jestem jak nie wiem. Wyjście po zakupy to nie lada wyczyn dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka4127 ja mieszkam teraz w Belfascie :) i tu urodzi sie nasz pierwszy dzidzius :).Orientujesz sie może jak to jest tutaj z iloscia USG w czasie ciazy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie, w sobotę pochodzilismy po paru sklepach ,moze ze 45 min, a ja bylam tak zmeczona jakbym przynajmniej ze 3 godz łaziła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen no ja nie jestem za tym,zeby sie dorobic na sprzedaniu sukni... wazne zeby ktos ja chcial i faktycznie skorzystal z niej,bo mimo,że skromna to urocza :). Na fotki bede czekac we czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLA jakbyś kiedyś chciała oddać swoją myślę, że nie jedna dziewczyna by sie odzewała, którą możesz uszczęśliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLLA nie mam pojęcia bo ja juz od dawna jestem w Polsce i tutaj prowadze swoja ciążę:) Pewnie tak samo jak w całej UK dziewczyny coś pisały chyba jak sie nie mylę:) Wiem za to że są kosmiczne kwoty dla mamy z dzidziusiem. Koleżanka tam rodziła mała już duża bo ma teraz 3 latka ale ona napisała bodajrze że ojciec nieznany bo się pokłócili i on nie chciał mieć nic z dzieckiem do czynienia i dostawała przez bardzo długi czas po 400 funktów miesięcznie na mieszkanie więc sobie wynajmowała ten kurnik ichny z salonem i kuchnia na dole a na górze 3 pokoje i łazienka:) Potem poszła do pracy to jej płacili za przedszkole jeszcze i jeszcze jakieś świadczenia miała:) A malutka obywatelstwo ma Wielkiej Brytani, Irlandii i Polskie:) A ty tam mieszkasz na stałe?? Ja sie zmyłam bo mnie przygnębiali strasznie:) I męczyło mnie pytanie o wiarę heh my tam jeszcze bylismy jak dopiero co IRA broń zlożyła więc było wesoło ogólnie:)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny....ale szalejecie...nie było mnie 2 dni i nie mogę nadrobić zaległości....napiszę do Was więcej popołudniu...teraz piszę byście trzymały za mnie kciuki....idziemy na 15 do lekarza...może poznamy na 100% płeć naszego dziecka....och już się nie mogę doczekać....buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja ja do takich sklepów jakims cudem moge isc, czasem mi tylko zapachy przeszkadzaja. Gorzej jest w małych np osiedlowych, bez wentylacji, ludzi pełno albo w centrum mamy taka hale targową. Tam sama juz nie ide bo zawsze prawie mdleje. Jak juz tam jestem to z kimś i po 10 minutach musze wyjsc:/ Ja stwierdziłam ze swoja suknie ślubną zostawie sobie na pamiątke tak jak moja mama swoja;) Dużo miejsca nie zajmuje bo była prosta więc tym nei musze się przejmowac. Suelen ja mam problem ze schodami jak jade do teściów. Oni też mieszkaja na 3 piętrze i na 2 pietrze zawsze mam postój bo nie daje rady:/ Inwazja słodkie te okrycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myśle,ze nie mam potrzeby zostawia swojej sukni na pamiątke :).Mieszkam,za grania mieszkanie malo,trzeba bedzie skombinowa jakas komoe na rzezy dla dziecka,bo narazie nie ma na nic miejsca .Moja suknia slubna wisi od dnia slubu na karniszu :P i kurzeje.Musze ja oddac do pralni,a potem szybko oddac czy sprzedac... Nie nastawiam sie na zarobek z niej :).Chetnie bym zamienila na np.łóżezko dziecinne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luuudzie jak ja pisze :P same literowki!!! WYBACZCIE!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie sprzedałam mojej sukni ślubnej, kupiłam ją na jesiennej wyprzedaży w salonie sukien ślubnych za cenę wypożyczenia i na początku miałam ochotę ją sprzedać ale, że nikt się nie zgłosił to została i już wisi w szafie 1,5 roku:) Co do kombinezona to ja mam bardzo podobny do tego http://allegro.pl/mothercare-nowy-kombinezon-np-na-chrzest-68-cm-i1293033690.html tylko nie ma na kapturze uszek i zapinany jest na zamek a przy górze na guziczek, ma też podobnego misia:) Kupiłam go w lumpeksie za 9zł.:) Wygląda jak nowy, jeden mi starczy, bo jak wyjdę z maluszkiem pod koniec marca na dwór to już będzie blisko wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie... zobacze w "domu mody" ;););) czasem coś fajnego i taniego da się tam kupić, z ciuszki dziecięce są przeważnie nie zniszczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie co pisałyście o wózku X lander szukam wypowiedzi ale nic .....pogubiłam się kiedy o tym mówiliśmy ..czy widziałyście je na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula ja widziałam:) rozważałam nawet zakup ale zdecydowalismy się na murę4:) Opisze tylko moje odczucia bo wiadomo wszystko kwestia gustu :) Jak dla mnie gondola to jest nieporozumienie jest za mała nawet jak na dzieci wiosenno-letnie. Bardzo duży rozstaw tylnych kół mi to średnio przeszkadza ale kuzynka mieszka w bloku z taką wąską windą więc gdybym na przykład chciała ja odwiedzić to bym się do windy nie zmieściła zwłaszcza z powodu tego rozstawu. Kółka maja jak dla mnie brzudki niby to srebrny kolor wersja z 2008 była fajniutka bo koła były czarne ale to oczywiście ma mniejsze znaczenie. NO i koła nie odpinaja się wcale tak łatwo i lekko jak to jest w opisie wózeczka. Z pozytywnych rzeczy to oczywiście cena jak za taka jakość wyprofilowanie i materiał z jakiego jest zrobiona spacerówka, dość lekko się prowadzi, ma extra funkcjonalną torbę w zestawie i wbodowane w budkę od spacerówki zakamarki na drobiazgi i można do neigo zamocowac maxi cosi:) nie wiem czy można przełożyć siedzisko bo w sumie nie zapytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i to co mi się nie podoba w większości wózeczków to to że jak podniesie się materacyk w środku w gondoli to są jakieś wiury zbite pod nim:/ uważam po prostu że jak bulę za wózek ponad 2000zł to chyba mogłoby byc tam coś innego. M też się nie podobało że cos tam przy kółkach jest plastikowe bo mielismy z tym problem przy wózku jasiuli bo sie ciągle łamało . nie pamiętam właśnie jak to się nazywało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja włąsnie myśle o x landerze. Musimy jak narazie iść i pomacac te wózki bo ostatnio był taki tłum,że wyszlismy. Mi mama ostatnio mówiła,żebysmy przeszły się do lumpeksu pooglądać czy są jakieś ciuszki, moze akurat trafie na coś nowego dla Małej a jak nie to może coś dla siebie znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka4127 dzięki za odpowiedź :) Jak tak oglądam te wszystkie wózki łóżeczka na allegro to już sama nie wiem co wybrać chyba wybiorę się do jakiegoś sklepu żeby zobaczyć na żywo bo na zdjęciu wszystko wygląda super...a w rzeczywistości może być kiepskie :) Swoją listę też zrobiłam i postaram się ją wkleić żebyście mogły zobaczyć ale to może jutro :) Czekam na informację od dziewczyn które dziś miały wizytę u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula tak jest najlepiej ale uwierz że wyjdziesz ze sklepu jeszcze bardziej zakrecona:) mi się podobał na fotach bardzo bolder sd ecoline na żywo juz nie było wow ale jak ktoś ma mniejszy budżet to myślę że jest całkiem fajny:) MI się w nim tylko nie podobał materiał i stelarz taki jakby plastikowy a tak to jak dla mnie rewelka też. Bardzo ładna spacerówka i gondola bardzo duża jak się porówna x landera z bolderem to widać tę różnicę w rozmiarze gondoli:) no i też można montowac tyłem i przodem do kierunku jazdy spaceróweczkę i pasuje maxi cosi do niego też ale maja też swoje tańsze foteliki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
jakies dwie strony wczesniej poruszono temat ruchów, w którym miejscu itp. ja czuje nieraz zaraz pod pępkiem a nieraz baaardzo nisko w linii łona doslownie. Mam wrazenie ze za nisko..wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidian mnie Julka kopie w różnych miejscach. Raz nad pępkiem, raz pod czasem też włąśnie tak nisko. To z jednego boku to z drugiego. Wszystko zalezy jak się ułoży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×