Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja ciążowe fajne dzinsy kupiłam za 40 zł na allegro chyba razem z przesyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz a mi mój M powiedział co masz zrobic bo go spytałam:) A ja mam 90 :) mierzyłam rózno z pępkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja sobie kupilam tez jedne na swieta takie eleganckie:) bo to marnota kasy....a w tych co dostalam to tez mam wielka dupe:P ale juz nie chce sciskac tej Malej w takich normalnych spodniach:) ale mala mnie kopi:P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzięki:) ja to w pracy na karteczce miałam napisane co się robi jak tak klawiatura się przestawi ale juz nie pamiętałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja ostatnio odgarniałąm śnieg o 15.30 jak czekałam na Meża aż wróci z pracy tzn było go tyle oby wcale wiec tylko sobie lopatą jeździłam i od tej pory nikt nie odgarniał i napadało śniegu po kostki- bylam śmieci wynieść i się zdziwiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez narazie mam 1 ciazowe i tez jakos duzo nie dalam ...jakies 45 z przesylka. Zupelnie nie zniszczone wrecz powiedzialabym ze nowe:). Musze kupic jeszcze jedna pare bo jednak 1 szt to malo. Natomiast czesto chodze w leginsach wiec nie jest tak zle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziś Maluszek tak raz kopnął ze pierwszy raz poczułam bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus miało być a nie Juz... ahh, szybko pisze i mi literki przeskakują albo złą nacisne i nie zauważe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mnie boli chyba się położe, oglądacie dzis top model?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest tak bialo ze szok:) ale mnie te reklamy wkurzaja....jejku mam tak dziwnie twardy brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus mnie moja Mała coraz częściej tak kopie,że zaboli. Ja zawsze jak zobacze m jak milosc to włączam top model bo się z Mężem nabijamy z mojej imienniczki:P a ,że dziś finał to napewno będę ogladac Tysia pomasuj brzuch, mi to pomaga jak sie Mała wypnie i brzuchol robi się twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia tez miałam wczoraj twardy jak wrocilam zimienin bo tak się obżarłam:P Tuethe a jak masz na imię jeśli mozna wiedziec?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suwaczek pokazal mi dzis 7 miesiac:) dzis jest rowniutko 27tc chyba sie zesram ze strachu jak bede jechac na porodowke:D....a maz to chyba podwojnie:D:D ...on strasznie przezywa ciaze....:D denerwuje sie, opowiada z przejeciem tzn strachem ....normalnie jak zaczne rodzic to chyba sama bede musiala sie zawieść do szpitala bo mi padnie w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ogladam tap madl dzisiaj :) na kogo stawiacie? jak dla mnie zadna z tej trojki nie jest fajna..wczesniej byly sliczne dziewszyny:P i poodpadaly niby ta paulina ladna powiedzmy ale jej zachowanie jest dobijajace i ten ang zenada troszke...bo how old are you to dzieci znaja w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ja tez:D juz sobie probowałam wyobrazac jak to bedzie gdy bede juz jechac do szpitala:P Jeszcze straszę mojego M ze na rozcinanie krocza nie dają znieczulenia bo i tak to jest nic w porownaniu do skurczy:P, jeszcze mu pokazałam zdjęcia wypadającej pochwy czy macicy po porodzie, ech wredna jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus Asia się nazywam... ponoc;P J estem jestem jak przeczytałam,że się zesrasz a Twoj Mąż podwójnie jak bedziecie jechac na porodówke to zaczełam sie smiać tak,ze az mnie brzuch zaczął bolec;P Mój też jest bardzo przejęty tym wszystkim. Pare razy mi mówil,ze sie strasznie boi stycznia bo wtedy będą 2 miesiące do końca a ja sie tyle prędzej urodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja jestem ciekawa jak moj M zareaguje i czy wytrzyma przy porodzie...hehe...choc sama strasznie sie boje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia,według mnie te dwie blondynki są identyczne i nie potrafię ich odróżnic:P, ta ostatnio co odpadła to śliczna była. no ale modelka nie musi byc ładna tylko fotogeniczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja stawiam na Pauline bo jest najładniejsza z tej całej 3. Może angielskiego nie zna ale bedzie miałą powód,żeby sie nauczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka ja dostalam kartke co mam zabrac do szpitala i nie mam napisanego żadnego ubranka. Musze się spytać w poniedziałek położej czy mam nie brac bo w szpitalu ciuszki Mała dostanie czy poprostu nie napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten filmik jest z tej stronki mamazone.pl czy jakos tak, tam jest dzuzo fajnych filmkow:) Chyba idę się położyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×