Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

u mnie nie ma szans na takie cos bo maly sie rusza tylko jak na boku leze a jak chce pokazac mezowi to w momencie ucicha nawet jak chce zeby reke mezus przylozyl to maly go uprzedza i nie da rady.moj mezus jeszcze kopniakow nie poczul a tak bardzo bym chciala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA ojaaa... ale super, refren jest boski, aż łezka w oku mi się zakręciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mezow to moj tez nie jest taki jak myslalam...i ostatnio mowie do niego ze on chyba nie do konca wierzy w to dziecko ze chyba dopiero uwierzy jak sie urzodzi bo jak narazie to ja je nosze pod sercem czuje ruchy i ciesze sie jak glupia ze jest wszystko ok a on tylko na to "nie dlaczego,wierze" na szcescie pojechal juz do pracy bo juz mnie wkurwil prosilam zeby mi odgrzal pieroga jednego to wsadzil na patelnie trzy pytam czy tez bedzie jadl mowi ze nie to mowie po chuj tyle tych pierogow ja chialam jednego no a pozniej jeszcze go tak bardzo przypiekl jak dobrze wie ze ja nic nie lubie tak bardzo przypieczonego i powiedzilam mu tak...sam sobie yeraz go wpierdalaj i mowie juz wypierdalaj do tej roboty bo mnie wkurwiasz...poprostu czasem tak dziala mi na nerwy ze szok ze z checia tak bym go jebla w lep...no ale coz faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki dzis dzien wszystkie sie wkurwiaja puszek666 na poprzedniej stronce prawie na samym dole zobacz cudny filmik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czekalam na rybe po grecku od mamy ale meza niema... tankuje fure u cioci i zjadlam fasole po bretonsku i teraz sadze bąkoweny:((( niewytrzymam sama ze soba ihih;p muzyczka super posłuchajcie jeszcze halo dziadku tez super;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno ze faceci dopiero po porodzie sie zmieniaja na lepsze..zobaczymy jak moj sie nie zmieni to go chyba wyrzuce z domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż na szczęście nie gra na kompie :) ale za to uwielbia tv :( teraz siedzi i ogląda niemoralną propozycję :) powiedziałam mu że sama bym też się chętnie puściła za 1 mln dolarów , w końcu to jedna noc :) a on na to że za taką kasę to on też by sie z Redfordem puścił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahah basilek dobry ten Twoj M;p moj mi zapowiedzial ze po porodzie moim sie uchla z chlopakami i musze mu to wybaczyc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój siedzi z komputerem w pokoiku, ale Ja dalej się gniewam :( tylko, że on uważa, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde strasznie boli mnie brzuch na dole z kazdej strony:( ala....ojejciu....a tak to wiecie co odwalilam...chcialm talerz zamiast do zlewu to do lazienki zaniesc juz mi cos odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmiki i pioseneczka extra, mi wiele nie brakuje do takiego falowanie brzucha bo moje Mychy jak daja czadu to tez mam takie gorki i dolki ;-) szczegolnie Adas sie przeciaga a Kasia uderza mnie w hmnn szyjke od srodka ;-) Sonka jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia ty na rybe po grecku a ja dzis wpierdzielilam pol sloika kapuchy kiszonej z cukrem ale jaka dobra byla i to moze ona mi rozluznila jelita.ale w sumie ciesze sie bo nie zalega i jakas lekka sie czuje. nie wkurzajcie sie tak na mezowoni juz tacy sa taka ich konstrukcja .a maly mi boisko robi w brzuchu .ide pod prysznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek juz duzo lepiej ale zdalo by sie jeszcze kilka razy tak bym zlogow w jelitach nie miala ale coz.trzeba sie cieszyc z tego co sie ma.ide wygrzac juniora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiaaa ale pojechalas mezowi ..... moj to by sie nie odzywal do mnie chyba przez tydzien hahahaha zartuje ja bym sie nie odwazyla tak powiedziec, moze jedno skromne wypierdalaj i pewnie bym przeprosila po godzinie ehhh po 20 minutach....taka juz jestem ze nie potrafie sie gniewac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka do wanny? nieeeee, lepiej wez prysznic mi tez by sie przydala taka kuracja przeczyszczajaca haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie denerwujcie sie! prosze Was! Potem zaczyna każdą cos bolec.. Basilek poejchal sam na wakacje a Ty zostalas z dzieckiem? o nie! On przebil wszystkich! Suelen nie przyszedl Mąż z Tobą porozmawiac? Chyba dzis dzien anrzekania na Meżów... Na mojego nic zlego nie moge powiedziec... dba o mnie, jak mowie,ze cos mnie boli to widze az strach w jego oczach. Powiedział mi,ze dobrze,ze mam jturo kontrole bo sie o nas boi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE on rozmawia jak co dzień, uważa, że wszystko jest, a to, że jestem zła to chyba skutek uboczny ciąży tzn. hormony TUETHE Ty na swojego nie możesz nic powiedzieć bo on ma dzisiaj urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam pytanie czy farbujecie moze wlosy ? ja kupilam casting z loreala bez amoniaku i mam ochote zafarbowac bo juz mi siwe wylaza ale sie troche obawiam... niby lekarz mowil ze raczej w pierwszych tyg zeby nie farbowac ale sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mi mowi ze jest mu zal ze tak cierpie, widzi jak chodze zgarbiona po domu, uwaga moj byl na dole przytulil sie do mnie dal buziaka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja tylko na mojego marudze jak wychodzi na miasto bezemnie a tak to nie mam doc zego sie doczepic;) Kasia ja farbowałam poltorej miesiaca temu bo juz starsznie wygladały, gin powiedział,ze farba ma byc bez amoniaku wiec taka kupiłam. Teraz juz tez nei moge patrzec na wlosy ale pofarbuje po porodzie chyba jak bede miala dluzsze a M nie dostanei dzisiaj nocnego prezentu:( plecy mnie starsznie bolą, brzuch kłuje a do tego ledwo się ruszam... z dnia na dzien coraz gorzej się poruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on sie nie obraza bo wie ze ze mnie straszny nerwus i jak cos mi nie pasuje to zaraz mu to powiem...i sam przychodzi i jeszcze caluje i przytula mnie po tym jak ja na niego nawrzeszcze:P a teraz napisal mi esa "kocham cie moj nerwusku" heh..ja tak to tez nie moge na niego narzekac ale czasmi tak jakos dziala mi na nery ze nie umie sie powstrzymac...kurde wiecie jaki mam twardy brzuch i strasznie boli i juz sie zaczynam martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , że mój mąż przebił wszystkich z tymi wakacjami :) tak jak pisałam - często mu to wypominam :P ale od tamtej pory ustaliliśmy że na wakacje tylko razem albo wcale :) zobaczymy , bo w przyszłym roku ustaliliśmy że nie jedziemy nigdzie - ciekawe czy wytrzyma :) poza tym on tłumaczy to tym że wtedy młody był i głupi (miał 27 to chyba już nie taki młody :) teraz ma 34 zobaczymy jak sie sprawdzi przy drugim ze starszą ma dobry kontakt i interesuje się wszystkim (szkoła, koleżanki, pierwsza miłość :) ale tak jak pisałam zaczął ją zauważać jak skończyła 2,5 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiek to pewnie z nerwów. Połóż sie i odpręż. Mój nie umie się doczekać Małej:) ide z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×