Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość fonia29
pytałam o ten kwas foliowy mojej gin powiedziała że jeśli nie było w mojej rodzinie chorób genetycznych i ja jestem zdrowa i moje dzieci poprzednie też są zdrowe, to jeśli w witaminach ( biorę prenatal) jest kwas foliowy nie muszę go brać dodatkowo, ale jeśli jednak brałabym go to nic mi się nie stanie ani dziecku, bo nie tak łatwo go przedawkować. a prenatal brałam dodatkowo dlatego że miałam mdłości a prenatal zawiera imbir, który je redukuje uff ja odetchnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dani_83
czesc dziewczyny, dzis i ja postanowiłam dołaczyc do wasezgo grona.... ja mam termin na 27.03. i juz nie moge sie doczekac :) obecnie czekam na swoja druga wizyte - mam wrazenie ze przez to oczekiwanie dni sie nie koncza ;) to moja pierwsza dlugooczekiwana ciaza .....:) tymabrdziej jestesmy z mezem szczesliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dani_83
kropeczka 2011 widze ze mamy ten sam termin :) super ciesze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może ja też się wpiszę :-) NICK-----------------WIEK---------MIASTO------------- -------------TERMIN tahitiana...............23..........podhale ......................28.02.11 Nassani.................26......Piastów(pow.pruszków). .....28.02.11 x 2 Milutek.................23...........woj.śląskie..... ............28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011..31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.....29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 Upsy ...................26..........woj.podlaskie............... ..2.03.11 Historynka............23............Kraków........... ...........03.03.11 Andzia .................24.........Kraków.................. ........4.03.11 jestem jestem........27.........Rzeszów..........................4 .03.11 ewelunia21............24...........Skierniewice. .................5.03.11 madzia_ ...............25...........świętokrzyskie.............. 05.03.11 Cymbałka..............26.........Wejherowo.......... ............6.03.11 Agawa_Agawa........37...........Poznań.............. ............8.03.11 Shastraa...............26 ............Łomża..........................8.03.11 ewelona................29........świętokrzyskie.... ...............9.03.11 katia 30...............28...........Żary(lubuskie)........... ......10.03.11 szczęśliwa78.........32..............WLKP.......... ..............12.03.11 single_mama.........28................Dublin........ ...............14.03.11 melonik85.............24.............lubuskie...... .................17.03.11 ORLLA.................28.............Belfast......... ................18.03.11 monisiacz3k..........24............Białystok ......................20.03.11 ila78....................32..........Wieruszów(łód zkie)..........21.03.11 puszek666............30............Carlow............ .............21.03.11 Nestea tropica.................................................. .....23.03.11 malwka85.............25..........Ruda Śląska......................23.03.11 kasia1919.............24............Katowice....... ...............24.03.11 anka87................23..............Wieliczka...... ..............26 .03.11 manika74.............36..............Szczecin........ .............30.03.11 jus29(alla111).......29..............Siedlce ...... .................31.03.11 Magda_1980.........30...............łódzkie....... ......................? Eli122.................27............Wielkopolska. ...............poł.marca? Paulka_Paulka.......30............Radom................ ..........01.03.11 swem..................33............dolnośląskie... ............ok 25.03.11 elwir_a...............32............Warszawa......... ..........03.03.2011 kropeczka2011.....23.........podlaskie................... . ....27.03.2011 voice of kalina......22.........śląsk...............................21.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka2011
dani_83 skąd jesteś?może spotkamy sie na porodówce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brzuszek też widoczny, połowa 13 tygodnia:) Podejrzewam, że to przez mój okropny apetyt na ciasta wszelkiego rodzaju, po prostu nie potrafię się powstrzymać:( Co do USG 3D/4D to lekarz mi powiedział, że najlepiej po 20 tygodniu, bo teraz ciąża za mała. 7.09 idę na wizytę mam już poznać płeć- nie mogę się doczekać:)Pozdrawiam wszystkie mamusie:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka_Paulka ale superowo, ja tez jestem w 13 tygodniu i myślałam ze płec mozna rzpoznać w 5 miesiącu, chociaz słyszałam ze jak malutekie dobrze sie ułoży to nawet wcześniej:) ale ten czas leci:) 1.09 mam wizyte, powiem żeby lekarz dobrze sie przyjrzał to moze już coś tam wypatrzy :) a chciałabyś chłopca czy dziewczynke??? wiem ze najważniejsze zeby zdrowe było, ja tez tak mowie ale w glebi duszy modle sie o córcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka2011 A gdzie ty masz zamiar rodzić?? bo widzę że razem jesteśmy z podlaskiego:) Ja jestem z Białego i mam zamiar rodzić na warszawskiej jak dobrze pójdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka2011
ja jeszcze do konca nie podjełam decyzji,ale najbardziej zastanawiam się nad klinika na parkowej.Chodze tam na wizyty i jakos mi tam dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w gronie wszytkie nowe mamusie :) Brzucha u mnie slabo widac, tylko ja widze a ogolnie to wyglada jakbym sie obzarla :D 10 tydz i 5 dni, przytylam 2 kg. Pryszcze wyszly dwa na poczatku na czole, teraz mam pieknie gladka buzke, tylko mi sie one przezucily na plecy! Duzo mam wypryskow na plecach a nigdy nie mialam.. :( Dziewczyny jak to jest z tym usg? Mozna robic ile sie chce? Czy to nie zaszkodzi i czy mu nie przeszkadza..? Ja mialam pierwsze w 6 tyg, teraz jestem w 10 tyg i sie zastanawiam czy nie isc za 3 tyg prywatnie, bo usg panstwowo mam dopiero 5 listopada! Troche za dlugo mi czekac.. chcialabym zobaczyc i sie dowiedziec czy wszystko jest ok.. Mama znowu mowi ze ona wcale mnie i brata nie widziala jak w ciazy byla (nie bylo usg) i jakos przezyla i zebym nie przeszkadzala malenstwu.. ale mnie tak korci.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem w 10 tc i do tej pory mialam dwa razy robione usg. Chodzę prywatnie do lekarza i wydaje mi się, że takie badanie będę miała robione przy każdej wizycie. I nie wydaje mi się żeby to w jakiś sposób moglo zaszkodzić. Lekarz poza wizytami w przychodni zaprasza mnie jeszcze do szpitalaw czasie gdy ma dyżur, żebyśmy mogli popatrzeć na dzieciątko na "lepszym sprzęcie". Moja mama też mi opowiadała, że jak mnie nosila widziała mnie na usg tylko raz. Ja bym chyba umarla zestrachu. Zresztą może to glupie, ale gdybym miala w domu aparat do usg, to całą ciąże bym przelezała i patrzyla na dziecko :P No i niestety mdłosci i wymioty mnie nie omineły, ale chyba niedługo przejdzie . Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe forumowiczki :) u mnie pomalu leci,dzidzius prawdopodobnie ma sie dobrze a ja sie zareczylam z moim mezczyzna :D kto by przypuszczal :P,ale w sumie jestem szczesliwa :).Pozdrawiam ciepluuutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single_mama ja miałam juz około 7 razy robione usg, w czwartek ide na kolejne, a po wizycie 1.09 bede pewnie miała skierowanie na kolejne badanie. Chyba tak długo nie dałabym rady wytrzymać żeby nie zobaczyć maleństwa, tym bardziej ze teraz tak szybko rośnie:) oczywisćie szkodliwość jest, ale bardzo niewielka, usg wysyła ultradźwięki pulsacyjne, jednak płód jest chroniony poniewaz jest oddalony od głowicy. Poza tym w 6 tygodniu widziałaś mała kropeczke, a w 12 widac juz raczki, nózki, cudny widok..... Po usg czuje sie spokojniejsza, wiec ze z maluszkiem wszystko ok, widze jak sie rusza i jakos tak błogo na sercu mi sie robi, lubie to uczucie:) Decyzja należy do Ciebie, jeżli to ma Cie uspokoić to idz i zrób, w Wawie place za usg takie bez skierowania 120 zł, ale jak jestem poza Wawą to place 60 zł, wiec nie jest to zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a ale Ci fajnie,ja jeszcze nie widzialam mojego dziecka,mysle ze to kwestia 1,5 tyg,czekac mam az bede w 12 tyg ehhh... :) ciekawe jak przezyje emocjonalnie to pierwsze spotkanie ,,oko w oko,, z bobaskiem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka2011 Słyszałam że tam na parkowej w porządku jest,ale tam chyba poród ok 800 zł kosztuje,dobrze słyszałam?? Ja do ginekologa chodzę do Biedryckiego(Storczykowa) bardzo go sobie chwalę mam nadzieję że tak będzie do końca:) Teraz czekam na to badanie między 11-14 tyg mam za tydzień nie mogę się już doczekać tak się martwię żeby wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka2011
Nie orientowałam sie jeszcze ile kosztuje poród ,zapytam przy nastepnej wizycie.ja badanie 11-14 tydz mam za dwa tygodnie i tez sie denerwuje-zanaczy bardziej nie moge sie doczekac kiedy znowu zobaczymy nasza dzidzie.ciaza dziwnie na mnie wpływa ogolnie jestem straszna panikara a teraz nie martwie sie tak mocno tym badaniem usg bo podswiadomie czuje że wszystko jest dobrze.wogole nie mam takich mysli że coś może byc nie tak. ORLLA -GRATULUJE I DUZO SZCZĘŚCIA WAM ŻYCZE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie przyszłe mamusie:) Mój lekarz już w 12 tygodniu próbował określić płeć, ale niestety maluszek się schował i nie chciał pokazać:) Mojej znajomej określił właśnie w 12 tygodniu płeć i się nie pomylił. Ja mam już jedną córeczkę ale jakby była druga to bardzo bym się cieszyła, za to mąż czeka na synka:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo voice of kalina za opinie, moj lekarz jest zdania ze im mniej tym lepiej, zwlaszcza jak sie nic nie dzieje, fajnego masz lekarza jeszcze udostepnia lepszy sprzet jak moze :D wspolczuje mdlosci ja na szczescie nie mialam i nie mam i mam nadz ze juz nie bede miala :) elwir_a ja chyba tez nie dam rady wytrzymac i nie poslucham mojego lekarza i sie zapisze na wizyte, nie dam rady do 5 listopada czekac, za dlugo. Tym bardziej jak mowisz ze juz bede widziala raczki i nozki :D wiec pomoglyscie mi podjac decyzje i ide za ok 3 tyg :) Tu akurat taka wizyta z usg kosztuje 120e, ale pieniadze nie maja znaczenia w tym wypadku, chcialabym sie tylko dowiedziec ze wszystko ok :) bo ciazowych objawow to mam bardzo malo. ORLLA serdeczne gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia :)
A ja miałam już 3 USG w 5, 7 i 11 tyg. a dziś idę na przezierność karkową:) napiszę potem jak wrażenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Andzia :) widzę, że Ty jesteś z Krakowa możesz mi powiedzieć gdzie chodzisz do lekarza i gdzie będziesz rodzić?? Ja chodziłam do lekarki w Wieliczce prywatnie i ona jest w szpitalu rydygiera ale po tym wszystkim co mnie spotkało zmieniłam lekarza i chodzę dodr Jaworowskiego na Centrum A On jest zastępcą ordynatora na Ujastku. W którym Ty jestes tygodniu?? Jeszcze 2 tygodnie i wizyte mam u lekarza tak sie boje czy wszystko jest wporządeczku............może ten mój starch minie jak przeżyjemy 12 tc Pierwsze Maleństwo straciłam własnie w 12 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla, gratuluję :) Kobietki, ja bylam wczoraj na badaniu na przezierność, wszytsko w porządku. Ale ulga.... A widok przecudowny, maleństwo macha nózkami, rączkami, ssie kciuk... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
jestem jestem rozumiem Cię, dla mnie to też najdłuższe 14 dni..... Ja jeszcze nie wchodziłam z Mężem ale od następnej wizyty mam zamiar poprosić by wszedł ze mną. Będzie mi zdecydowanie raźniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny postanowiłam napisać chociaż łzy przesłaniają mi oczy:( Ja tracę albo raczej już straciłam swoje maleństwo ukochane chociaż jeszcze trzymam się ostatniej iskierki nadzieii,której już mi dziś nikt nie dał.Robiąc dziś siusiu było sporo krwi to ja w te pędy przestraszona do ginekologa okazuje się że serduszko nie bije dostałam skierowanie do szpitala tam potwierdzono diagnozę ale pozwolili mi poczekać jeszcze tydzień(nie wiem na co chcę czekać,ale jakoś nie mogę dopuścić do siebie myśli że to już koniec) 09.08 jeszcze biło serduszko tak się cieszyłam :((( nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim:( wiem że muszę to jakoś przeżyć ale ciężko mi strasznie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiacz3k strasznie mi przykro :( nie wiem nie znam się może zdarzy się cud...jeżeli kazali poczekać. Nie mogę pojąć czemu tak się dzieje ;( naprawdę jestem z Tobą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka2011
jeżeli kazali poczekac znaczy że nie wszytko jest przesadzone i jest jeszcze nadzieja.musisz być silna i sie trzymać bo zamartwianie sie teraz nie pomoze a może wrecz zaszkodzic.napewno wszystko bedzie dobrze.wiem że pewnie pomyślisz żę łatwo napisać do kogoś a trudniej to przeżyc.ale jest jeszcze nadzieja.jestesmy z tobą:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×