Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Cymbałka, piękny domek :) jestem jestem - też mi się tak zdarza, ale mój lekarz jakoś się tym nie przejął, dopytam go jeszcze w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zmiennych nastrojów to przechodze w tym sama siebie :P :D najbardziej mi zal mojego mezczyzny,biedaczek... wykoncze Go nerwowo.Najgorsze jest to ze mam nerwa,zaraz to mija i mi jest glupio ,ze narobilam niepotrzebnego rabanu :O.Spokojnej nocki mamusie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Marcóweczki:) Byłam wczoraj na wizycie i jestem bardzo zadowolona, uspokoiłam się już. Miałam usg (już trzeci raz), robiła mi badania na kość nosową (jest:) i właśnie na tą przezierność karku, wyszło mi 2,5, myślałam że to dużo ale powiedziała, że norma jest do 6 więc się uspokoilam. W trakcie usg mąż był ze mną, widzieliśmy maluszka, jest bardzo ruchliwy, robi fikołki, macha rączkami, nóżkami, mamy fotki porobione, ale niestety przez to ciągłe wiercenie się dzidziusia nie było widać płci. Zresztą lekarka powiedziała, że na tym etapie nie podjęłaby się oceny płci, bo bałaby się pomyłki. Trudno, musimy uzbroić się w cierpliwość. Martwie się tymi bakteriami w moczu, dostałam skierowanie na posiew i zobaczymy co dalej, mam nadzieję, że to nie jest nic poważnego, jakaś choroba nerek itp. Od ostatniej wizyty (26.07) schudłam 0,5 kg. wystraszyłam się tym, ale lekarka mi powiedziała, że to normalne i że teraz na pewno zacznę tyć. Zmienił mi się termin porodu, jak tak dalej pójdzie to wcale nie załapię się na marzec, tylko urodzę w lutym. Wcześniej wyszło mi na 5 marca a teraz na 1 marca, myslę, że ta data jest bardziej prawdopodobna więc zmienię swoje miejsce w tabelce, tym bardziej, że na podstawie ostatniej miesiączki wychodzi mi 2 marzec. Teraz mam iść do gin za tydzień z wynikami tego badania moczu, wtedy już na pewno nie będę miała usg, a szkoda... Jakbym miała taką maszyne w domu to cały czas bym podglądała co dzidzia robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------------WIEK---------MIASTO------------- -------------TERMIN tahitiana...............23..........podhale ......................28.02.11 Nassani.................26......Piastów(pow.pruszków). .....28.02.11 x 2 Milutek.................23...........woj.śląskie..... ............28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011..31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.....29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 madzia_;)...25świętokrzyskie....1.03.11 Upsy ...................26..........woj.podlaskie............... ..2.03.11 Historynka............23............Kraków........... ...........03.03.11 Andzia .................24.........Kraków.................. ........4.03.11 jestem jestem........27.........Rzeszów..........................4 .03.11 ewelunia21............24...........Skierniewice. .................5.03.11 Cymbałka..............26.........Wejherowo.......... ............6.03.11 Agawa_Agawa........37...........Poznań.............. ............8.03.11 Shastraa...............26 ............Łomża..........................8.03.11 ewelona................29........świętokrzyskie.... ...............9.03.11 katia 30...............28...........Żary(lubuskie)........... ......10.03.11 szczęśliwa78.........32..............WLKP.......... ..............12.03.11 single_mama.........28................Dublin........ ...............14.03.11 melonik85.............24.............lubuskie...... .................17.03.11 ORLLA.................28.............Belfast......... ................18.03.11 monisiacz3k..........24............Białystok ......................20.03.11 ila78....................32..........Wieruszów(łód zkie)..........21.03.11 puszek666............30............Carlow............ .............21.03.11 Nestea tropica.................................................. .....23.03.11 malwka85.............25..........Ruda Śląska......................23.03.11 kasia1919.............24............Katowice....... ...............24.03.11 anka87................23..............Wieliczka...... ..............26 .03.11 manika74.............36..............Szczecin........ .............30.03.11 jus29(alla111).......29..............Siedlce ...... .................31.03.11 Magda_1980.........30...............łódzkie....... ......................? Eli122.................27............Wielkopolska. ...............poł.marca? Paulka_Paulka.......30............Radom................ ..........01.03.11 swem..................33............dolnośląskie... ............ok 25.03.11 elwir_a...............32............Warszawa......... ..........03.03.2011 kropeczka2011.....23.........podlaskie................... . ....27.03.2011 voice of kalina......22.........śląsk.............................. .21.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------------WIEK---------MIASTO------------- -------------TERMIN tahitiana...............23..........podhale ......................28.02.11 Nassani.................26......Piastów(pow.pruszków). .....28.02.11 x 2 Milutek.................23...........woj.śląskie..... ............28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011..31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.....29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 madzia_ ...............25......świętokrzyskie....................1.03.11 Upsy ...................26..........woj.podlaskie............... ..2.03.11 Historynka............23............Kraków........... ...........03.03.11 Andzia .................24.........Kraków.................. ........4.03.11 jestem jestem........27.........Rzeszów..........................4 .03.11 ewelunia21............24...........Skierniewice. .................5.03.11 Cymbałka..............26.........Wejherowo.......... ............6.03.11 Agawa_Agawa........37...........Poznań.............. ............8.03.11 Shastraa...............26 ............Łomża..........................8.03.11 ewelona................29........świętokrzyskie.... ...............9.03.11 katia 30...............28...........Żary(lubuskie)........... ......10.03.11 szczęśliwa78.........32..............WLKP.......... ..............12.03.11 single_mama.........28................Dublin........ ...............14.03.11 melonik85.............24.............lubuskie...... .................17.03.11 ORLLA.................28.............Belfast......... ................18.03.11 monisiacz3k..........24............Białystok ......................20.03.11 ila78....................32..........Wieruszów(łód zkie)..........21.03.11 puszek666............30............Carlow............ .............21.03.11 Nestea tropica.................................................. .....23.03.11 malwka85.............25..........Ruda Śląska......................23.03.11 kasia1919.............24............Katowice....... ...............24.03.11 anka87................23..............Wieliczka...... ..............26 .03.11 manika74.............36..............Szczecin........ .............30.03.11 jus29(alla111).......29..............Siedlce ...... .................31.03.11 Magda_1980.........30...............łódzkie....... ......................? Eli122.................27............Wielkopolska. ...............poł.marca? Paulka_Paulka.......30............Radom................ ..........01.03.11 swem..................33............dolnośląskie... ............ok 25.03.11 elwir_a...............32............Warszawa......... ..........03.03.2011 kropeczka2011.....23.........podlaskie................... . ....27.03.2011 voice of kalina......22.........śląsk.............................. .21.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj madzia jak ci dobrze:-)...ja tez juz chcialabym miec wizyte za soba....zobaczyc malenstwo i uslyszec ze wszystko jest ok! Strasznie sie martwie i nie moge juz doczekac. Jeszcze 13 dni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem zobaczysz szybko minie i też będziesz miała wizytkę:) Tak sobie pomyślałam teraz, że to forum to będzie świetna pamiątka, można potem swoje wpisy skopiować wydrukować i poczytać sobie, będzie cały obraz ciąży, naszych obaw, radości, a w przyszłości można pokazać dziecku, albo poczytać wspólnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ja ostatnio to myślałam że zwariuję, ciągle zastanawiałam się czy wszystko jest ok, najlepiej to żyć normalnie, oczywiście pamiętając o ciąży, ale nie myśleć cały czas o tym czy wszysko w porządku, bo wtedy czas między wizytami się strasznie dłuży, ale to nie takie łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naczytalam sie tyle o tych serduszkach ze az mnie strach ogarnia.... ....wyszukiwalam jakie sa objawy itp ....normalnie zwariowac idzie....chyba wylacze internet:P dla swietego spokoju.....ale z drugiej strony przeciez nie moge caly czas o tym tak myslec bo zwariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja tez się czesto zastanawiam czy wszystko jest ok, ale jestem dobrej mysli. mam wizytę u lekarza dopiero 20 września, ostatnio byłam 16-go sierpnia, widzielismy bijące serduszko Od tego pon jeżdzę juz do pracy (wcześniej byłam na urlopie 3 tyg). Mysłałam że bedzie gorzej ale w pracy i w pociągu czuję sie dobrze. Tylko niestety jak wracam, jest juz kolo 18 czuję mdłości. Wymioty mam tylko przy myciu zębow rano Nie mam żadnych zachcianek, ani smaków, ogólnie nie pociaga mnie jedzenie, a wczesniej byłam łakomczuchem:P. Na dodatek nie znoszę gotować, nawet podgrzanie obiadu jest dla mnie zmorą, fajnie że robi to mój mąż.A wczesniej gotowanie było moim hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja nie moge sie doczekac zeby dowiedziec sie czy to dziewczynka czy chłopak... podobno to sie czuje wiec mam nadzieje ze dziewczynka. A wy jak myslicie co wam sie za szczescie urodzi?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze dziewczynka....a maz chce syna:-) jednak wszystkie gwiazdy na niebie wskazuja ze dziewczynka....chyba wszystkie....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tez cały czas myśle czy wszystko jest dobrze z maleństwem:) ale dzisiaj byłam na usg, lekarz zmiarzył kość nosowa i jest i przeziernosc -mam wynik 1,6 wiec mieszcze sie w normie, powiedział ze jest ok i nie mam sie czym martwić :) lekarz miał problem ze zmiarzeniem bo maleutkie cały czas sie wierciło i przekrecało na boczek:) słodki widok :) i równiez powiedział że na określenie płci jest zbyt wcześnie bo moze sie pomylić:) moje małe ma już 6,2 cm a zobaczyć mozecie mojego mieszkańca pod linkiem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/435f56da2fafc81e.html ja i mój mąż chcemy dziewczynke i chyba te pryszcze które męczą moją twarz moga wskazywać na to że bedzie córcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i pierwszy raz miałam usg przez brzuszk a nie transvaginalnie :) troche biolało bo lekarz naciska na brzuch, ale da sie wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie juz duża dzidzia:) moje maleństwo ponad tydz temu miało dopiero 1,5 cm:) Też bym chciała chyba dziewczynkę, moj mąż synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matka elwir_a zebys miala racje ja mam ten sam problem..hmm A mąż chce synka i zwraca sie do mojego brzucha (fasolku) a ja oczywiscie (fasolko) . nigdy nikomu sie nie dogodzi:) ale nadzieje mozna miec. Wiec czekamy i czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ile macie wizyty u gina, ja miałam 16 sierpnia, nast 20 wrzesnia, nie wiem czy za duża różnica, daty nie ustalał lekarz ale pani w rejestracji ze wzgledu na dużą liczbę pacjentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej wiecej co miesiac. Tylko ze pomiedzy wizytami osobno jest USG. te panie w recepcji wiedza dokladnie co ile maja zapisywac ciezarne takze nic sie nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyty do 3-4 tygodnie, ostatnia wizyte miałam 11 sierpnia a teraz ide do lekarza 1 wrzesnia, dam znac na kiedy lekarz ustali mi kolejna wizyte. madzia_;) ja tez mam liczbe bakterie w moczu, bede teraz robiła drugi raz mocz i zibaczymy, kupiłam sobie zel do higieny intymnej z AA i mam nadzieje ze to poskutkowało i teraz wynik bedzie dobry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia dlaczego.....dlatego sie strasznie denerwuje....tym bardziej ze zaczal mi sie juz 13 tc a badania te pierwsze mam robic za tydzien....gdzie tak naprawde powinnam juz robic nastepne.... jak pojde na wizyte to go chyba zbije ze tyle musialam czekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o ten mocz gin kazala mi oddac do badania jeszcze raz po cos tam jej sie nie podobalo. Ale powiedziala mi ze 4 dni przed oddaniem probki mam brac 1 tabletke wit.c dziennie i powiedziala ze samo powinno sie wyrownac:) Masakra jakas z tymi badaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ELWIRA ja też byłam 11.08 a teraz 1.09 z tym ze miałam tą przezierność w między czasie:) U mnie jakiś starszny humor mnie dopadł i smutno mi bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nic nie robimy:P wolę chyba przeczekac 1 trymestr, różnych rzeczy się naczytałam ,a pozatym jakoś nie mam ochoty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby ok, ale jakos inaczej.Może dlatego ze wiem ze jestem INKUBATOREM i troche sie boje ze cos tam moze sie stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze co miesiąc (byłam już pod koniec 06, 26.07 i 25.08), za każdym razem miałam podczas wizyty usg (chodzę prywatnie), a między wizytami mam badania jakieś, po pierwszej wizycie dostałam skierowanie na badania krwi i moczu, po drugiej znowu na badania moczu i na grupę krwi, a teraz znowu na mocz (tylko teraz na posiew). Wczoraj jak rozmawiałam na poczekalni z innymi przyszłymi mamami to własnie dużo osób mówiło, że czują co będą miały, albo że wcześniej czuły od początku w poprzednich ciążąch i zawsze się sprawdziło, a ja nie mam takiego przeczucia. Mąż oczywiście chce synka, a mi to własciwie wszystko jedno, żeby tylko było zdrowe, poza tym to pierwsze dziecko więc płeć jest mi obojętna, ale ogólnie to chciałabym parkę. Ale jeśli ta parka by nam nie wyszła i przy nastepnej ciąży miałby trafić się przykładowo drugi synek, lub druga córcia, to chyba wolałabym dwie dziewczynki mieć niż dwóch chłopców. Albo pomyslelibyśmy o trzecim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy zakaz :( ale zapytam lekarza teraz jak bede czy nadal mam zyc w celibacie czy moge juz troche poszalec;) mnie brakuje bardzo sexu, moj mąz tez nie skacze z radości ale jakos dajemy rade ;) ooo Andzia to mamy tak samo i termin porodu mamy podobny, Ty na 4 a ja na 3 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×