Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ihhiih no mam nadzieje ze tego niezrobi;p daj spokoj papraki juz bysmy go sprzedali no ale jak mój M uczciwa franaca jest i stwerdzil ze niewcisnie nikomu bubla bo niechce zeby ktos sie wkurwial jak my bo wie jak to boli;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Twoj M ma racje. Lepiej nie wciskac komuc bubla bo byscie mieli jeszcze przez to problemy. Ja juz dzisiaj uciekam. Musze się do M poprzytulać zanim zaśnie;) Dobranoc;) i powodzenia jutro na kontroli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola tkliwość piersi i bule mogą oznaczać zarówno że Wam sie udało jak i zblizającą sie @ ale życzę aby to byla ciąża!!!! dobranoc laseczki do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ja mam takie pytanko do was z czego macie pierkarniki w domu jestem na kupnie wlasnie chcialam kupic z beko ale podobno to lipna firma i sama juz nie wiem.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotpoint hihihi niewiem niema nigdzie naskrobane metalowy z elektrycznym wyswietlaniem godziny czasu pieczenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czytam o tych piekarnikach i mam metlik w glowie :P a chce taki w miare dobry i zeby sie nie psul..nie wiem jaka firme wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja swojego uzywam 2 lata i nic niedzieje sie z nim super jest piecze fajnie naprawde poprzednia nasza miala 8lat wysłuzyla sie i nadal dziala tylko ze jest na wsi my mamy nowa a babcia ma 2;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam takie pytanko odnośnie USG. Czy to prawda ze ostatnie sie robi tak jak Andzia pisała 31 tydzien?? i co to juz nie bede miec usg na nastepnych badaniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od lekarza czy zrobi jeszcze usg. Te w 31 tyg to planowo ostatnie. Mój nie robi z tym problemu i robi usg kiedy chce. A tak pozatym witam ponownie wszystkie dziewczyny. Nie było mnie tyle czasu :(ale to wszystko wina świąt i tego że zarobiłam sie prawie na śmierć. W 31 tyg ide na usg 4d żeby nagrali mi malucha na płytke, a przy okazji to ostatnie usg prenatalne. Nie moge sie juz doczekać żeby zobaczyć szkraba jak wygląda. Hehe mój mąz sie ze mnie śmieje że jak wstaje to jak zółw na plecach :P trzeba pomóc. Ciężko jest mi się ruszać, nie moge spać w nocy no i dopadłą mnie jakaś infekcja z której nie moge wyjść. A jak wy się czujecie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha czyli nie jest to zabronione. Strasznie sie niepokoje o małego o te nerki czy sie nie powiekszaja. Bedzie musiała napewno zrobić USG sprawdzić bo nie dałabym jej spokoju. Wczoraj tak poczytałam o tym po forach no i dzieci rodziły sie zdrowe moze to nic nie bedzie. Wszystko bym oddała byle mały był zdrowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka a co jest z nerkami malucha? Lekarz coś, mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja dzis pospalam .mezus wczoraj kupil termometro do pokoju wiecie ile mam w nocy temperatury w pokoju gdzie spie 8 stopni to jest szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku :) Wszystkiego dobrego ! nadrabiałam zaległości i pisałyście coś o upławach... ja miałam i lekarz przepisał mi globulki... dużo pomogły, ale mimo to jeszcze troszkę śluzu się pojawiło o czym powiedziałam lekarzowi i dostałam inne tabletki już bez recepty i teraz obserwuję, narazie jest ok... warto o tym powiedzieć lekarzowi, choć mnie nic nie piekło, ani nie swędziało, tylko pojawiał się śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orla jeszcze ja cos od siebie...... ilosia ma 100% racji. To nie facet tylko tchorz. Powinien przyjac na bary wszystko jak trzeba, kazdy problem, kazdy usmiech a nie jak gowniarz spieprzac tam gdzie mu wygodnie. Nic sie nie martw!! za kilka lat stwierdzisz ze dobrze za dal ci spokoj i wyniosl z waszego zycia niz jak mialabys sie meczyc i znosic JEGO humorki. To on bedzie kiedys cierpial za swoje czyny nie ty!! Jedyne co mozesz zrobic to przestac sie obwiniac bo to nie ty sie poddalas a on!! I to on kiedys bedzie plakal patrzac na was z daleka nie mogac podejsc do ciebie czy wlasnego dziecka by normalnie zyc! Kara za swoj postepek, za swoja podlosc go spotka napewno....wczesniej czy pozniej.....!! A kochac to ty napewno umiesz:)!! papatrz na swoj brzuszek i poloz na nim reke i odpowiedz sobie na pytanie "czy umiem kochac"...... kasia amica zuzka idz na konsultacje do innego lekarza. Koniecznie! moze powie ci jeszcze cos innego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZKA Ja bym na Twoim miejscu poszła do innego specjalisty, który zajmuje się typowo usg płodowym. Ja myślę, że wiele z was pięknie podsumowało pewnego Pana, który dał ciała i dla mnie należy wykastrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pierzecie juzciuszki dla pociech bo ja sie wlasnie zastanawia czy prac bo nie wiem czy nie za wczenie hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka ja koncem stycznia badz poczatkiem lutego zaczne prac i prasowac:) wczesniej nie zamierzam wypuscic Miska z brzucha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za pranie wezmę się pod koniec lutego jakieś 4-5 tygodni przed planowanym terminem porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zaczelam juz bo prac nienawidze i prasowac tez wiec zaczynam juz powoli sobie porobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Ja też chce prać w lutym. Wiecie co od rana mam nerwa zadzwoniłam do przychodni bo kazali dzwonić na początku roku aby zapisać dziecko do okulisty na NFZ a pani mi mówi ze wolny termin jest dopiero na 14.03 bo reszta już zajęta kurna co za polityka.Jak zakończyłam rozmowę dopiero zauważyłam że to data mojego porodu więc zadzwoniłam po 15min ponownie a pani oznajmiła że następny wolny termin ma w maju i bądź tu człowieku spokojny wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i co do LICZENIA TYGODNIA CIAZY to widzialam sie z moja POLOŻNA jak poszlam rano po buleczki iii.... powiedziala ze niejestem w 30tygodniu wcale tylko 29 i 2dni ze to sie tak nie liczy i nawet w karcie ciazy mam wpisane jak bylam na usg w 21tygodniu i 4dni byly to niemam wpisane 22tydzien tylko 21/22 o tak to wyglada wiec juz sama niewiem powiedziala ze sie to tak niezaokragla a w 31 tygodniu bede za 4 dni o sie okaze jutro jak pojde na usg co pan doktor powie:))) az sie nemoge doczekac bo to ma byc to ostatnie usg juz a potem tylko bedzie podglądal bombelka tak dla siebie zdrowotnie czy wsio ok tak mi powiedzial;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam prac wlasnie dzisiaj:-) Wlaczylam przed chwila pralke z posciela dla maluszka i dorzucilam ciuszki pasujace kolorystycznie. Na jakim programie pierzecie lub zamierzacie prac ciuszki dzieci? Ja wlaczylam na delikatne pranie 30 stopni z podwojnym plukaniem i wirowanie na 400 gdyz na etykietce poscieli pisalo zeby jej nie wirowac i prac w 30 stopniach... Nie rozumiem czemu nie wirowac... Ale podejrzewam, ze oni ta etykietke wszywaja do wszystkiego co produkuja bo kupilam tez na pzyklad poduszke do karmienia czy ochraniacz na szczebelki i tam jest ta sama etykietka co napozewkach. A mam pytanko jeszcze jedno - czy bedzie praly tez ten ochraniacz na zczebelki ktory jest w lozeczku lub np. przybornik jak ktoras ma albo rozek? Bo sie nad tym zastanawiam czy nic sie temu nie stanie w pralce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×