Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

hej dziewczyny :) single_mama ja latałam w pierwszym trymestrze miałam 3 loty i wszystko było w porządku, pytałam swojego ginekologa i mówił, że jak jest wszystko ok to nie ma przeszkód w lataniu. trzeba pamiętać żeby nie siedzieć cały czas i raz ja jakaś godzinkę przejść się po samolocie.W późniejszym etapie ciąży juz pod koniec może być problem z lataniem taki, że będzie wymagane zaświadczenie lekarskie od lekarza, że możesz latać, ponieważ linie mają ograniczenia do któregoś tam tygodnia. Drugie szczęście ja też mam ten problem co ty ja jestem w końcówce 11 tygodnia i już mam taki odrost, że nie mogę na siebie patrzyć w lusterku :( mi lekarz powiedział, że by wstrzymać się z farbowaniem do 20 tyg ale tyle nie wytrzymam!! Podobno, że ten pierwszy trymestr jest najgorszy ..ja się wybiorę za jakieś 2 tyg będę wtedy w 14 i też postaram się aby to była farba bez amoniaku i raczej z tych z tych "zdrowszych". Zrobię jakiś balejaż chyba, żeby mieć spokój na dłuższy okres z farbowaniem w kolorach mojego naturalnego kolorku. Ja też pracuje po 8h i będe siedzieć w pracy ile się będzie dało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia do fryzjera zapisywałam się jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży, dawno temu. Wiedziałam, że wrócę z urlopu i będę chciała się trochę odkurzyć a już na wyjeździe nie chciałam zawracać sobie tym głowy....Jutro chyba odwołam to ktoś skorzysta przynajmniej. Wolę nie ryzykować. Może zrobisz balejaż, który nie zaczynałby się przy samej skórze głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam odrost pasemek taki, że bardzo w oczy się nie rzuca, bo farba była trochę jaśniejsza. Teraz po lecie własy mi też zjaśniały i lepiej to wygląda. Zobaczę jak się będę czuła po 20tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam byłam na II usg, wszystko w porządku, czas więc abym poinformowała szefostwo.Tak się denerwuję że nie mogę spać więc trzymajcie za mnie kciuki.planowałam pracować do końca, ale może są firmy które doceniają lojalność,niestety moja nie bardzo. I wszystko zależeć będzie od jutrzejszej rozmowy. czy wy też macie problemu z pamięcią i koncentracją ? Bo ja mam takie akcje że mówię coś i za chwilę nie pamiętam o czym to ja mówiłam ;-))) wszystko muszę sobie zapisywać, wracam do domu i sprawdzam czy wyłączyłam żelazko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia29- ja też jestem bardziej "ciapowata" w ciąży. W pierwszej byłam po prostu bardziej niezdarna, wszystko leciało mi z rąk, trochę naczyń potłukłam, upuszczałam zakupy itd. Teraz jestem właśnie rozkojarzona (mimo że wyspana), zapominam co mam powiedzieć, mężowi nie przygotowuję na czas tego co potrzebuje. Dziś właśnie wieczór o wszystkim mi przypomnieli i miałam trochę szycia ręcznego i pisanie listu po francusku... A na dodatek jutro rano na policję jako świadek, a później do pracy- zdaje się że mam umowę na 3 lata, cud :) Ja tam głupia i naiwna jestem, wierzę w dobrych ludzi i okazuje się że faktycznie na takich trafiam :) Uczę trochę tej mojej naiwności męża. W małżeństwie mimo przejściowych problemów z seksem (no dobra, ciężki niedobór :P ) układa nam się coraz lepiej, tfu, odpukać. Może sobie zasłużyliśmy w końcu żeby normalnie było? Carrefour ma promocję na czerwone winogrona więc zmieniłam kolor (do tej pory białe jadłam). I jabłka dostałam, których w tym roku jeszcze nie jadłam. Też się opycham owocami, bo prawie nie jem warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie przez te owoce chyba za dużo przytyłam ;-( zawsze to łatwiej po nie sięgnąć niż po warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez mam ogromny problem z pamięcią, dzisiaj zapytałam mojego męża jak sie nazywa "domek w ktorym mieszkaja pszczoły" :) wyobrazacie sobie zeby nie pamietac takich codzinnych rzeczy :) i musze wszystko na kartce zapisywac co mam zrobić, gdzie zadzwonić, co kupić bo inaczej nie pamietam:) fonia29 super ze wszystko ok u Ciebie :) a praca nie przejmuj sie, rodzina i zdrowie Twoje i maleństwa jest ważniejsze niż to co beda mówić w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka.Paulka
Cześć dziewczyny! Ja też mam problemy z pamięcią, to jakaś masakra. W pracy siedzę rozkojarzona i na niczym nie mogę się skupić:( U mnie w pracy wiedzą o dzidziusiu od początku, wszyscy bardzo się cieszą i gratulują( to bardzo miłe). Szefowa jest cudowna, nie często można taką spotkać... 07.09. mam wizytę nie mogę się doczekać, jak dzidziuś dobrze się ułoży to poznam płeć:)Bardzo na to czekam. Pozdrawiam was i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę dni temu siedząc w samochodzie na przednim siedzeniu zaczełam brac jedną lekka rzecz ktora lezała z tyłu i poczulam takie lekkie strzykniecie po prawej stronie brzucha, od tamtej pory co jakś czas czuje właśnie lekkie kłucie. Mam nadzieję że to nic złego. Wiem że jak zadzwonie do gina to on mi powie by brać nospe i jak nie ma plamień to nic się nie powinno dziać. Czy wy też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do farbowania włosów mojej koleżance gin powiedział że od początku może się farbować, tak zrobiła i Dzidzia urodziła się zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Mam termin na 25,03.2011 :) czyli prawie 11 tydzień. Widziałam juz swojego malucha jak przebiera rączkami i nóżkami. Jest jeszcze malusi bo ma 36 mm ale juz niezle sobie radzi. Jest tu może jakaś dziewczyna z Białegostoku?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka.Paulka masz wizyte na usg w ten sam dzien co ja, też sie denerwujesz??. A na te wizyte idziesz sama czy z mężem:))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus29 ja miałam podobnie i tez sien matrwiłam, tylko ze ja mądra siegałam wysoko po cos i poczsułam jakby cos mi sie w brzuchu przerwało, strasznie sie wystraszyłam, ale nie miałam niepokojacych objawów wiec nie przejmowałam sie, teraz byłam u lekarza jest ok wiec nie przejmuje sie:) dziewczyny za to ja mam problem bo zaczeły drętwieć mi rece i nogi i to najczesciej w nocy, budze sie z okropnym mrowieniem, lekarz powiedział ze tak ma wiele kobiet i jest to zwiazane z zatrzymujacymi sie wodami w orgaiźmie, powiedział zeby rekami nic nie dźwigać i brać magnez z B6 i biore 6 tabletek dziennie, czy Wy tez tak macie? mzebr witaj kobietko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a- staraj się nie leżeć na wznak, na płasko (chyba że tak na pół siedząco), ani na prawym boku, ani siedzieć bez zmiany pozycji. Najlepsze krążenie masz przy spacerze czy leżeniu na lewym boku. Ja dziś poszłam na policję, wezwana- jak się okazało- w sprawie afery łapówkarskiej w klinice w której leżałam w pierwszej ciąży. Musiałam opowiadać o pobycie w szpitalu, oczywiście się rozkleiłam bo każdy by się rozkleił. Kobieta która mnie przesłuchiwała, uprzedzona przeze mnie że jestem w ciąży, strasznie się przejęła, pół przesłuchania przepraszała mnie że w ogóle mnie wezwała, mówiła że jakby wiedziała że jestem w ciąży to bym nie musiała przychodzić i o tym mówić, że nie chciała mi takich nerwów fundować... W ogóle była tak ciepła i sympatyczna (nawet za rękę potrzymała jak zaczęłam beczeć) że nawet nie skomentowałam wybitnie grafomańskiego protokołu z przesłuchania :P Ale ledwie się powstrzymałam. No cóż, nerwy dziś za mną. Fonia29- dlaczego się aż tak przejmujesz pracą? Problem z umową czy chcą Cię przymusowo na L4 wysłać? Nie przejmuj się, nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a :widzisz ja czuje coraz jakies ukłucie, nie jest żaden ból , dzisiaj jak siedziałam w autobusie to przy każdym wdechu je czulam. Ty nie czułaś zupełnie nic? Szkoda ze wizytę mam dopiero 13-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez miałam jakieś skurcze i kłócia z prawej strony. Co się ruszyłam to płakałam. Poszłam do lekarza a on dał mi skierowanie do chirurga z podejrzeniem ze to wyrostek. Oczywiscie chirurg to wykluczył :P Kazał wziąść taki syropek dla dzieci na przeczyszczenie. "Umierałam" cały wieczór po tym syropku, myslałam że wybuchne. Jednak pomogło :) trochę pogrzmiałam i po problemie. Niby to wszystko wina kwasu foliowego bo powoduje zatwardzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:-) widze dziewczynki ze nie tylko mnie cos "łupie" po prawej stronie:-)...z tym ze mnie tak zaraz pod zebrami z boku....ale to juz tak trwa ok 3 tyg....w sr mam wizyte wiec zapytam o to jeszcze.... Poza tym brzuszek rośnie:-)...wiec i czas juz po wizycie do tesciowej sie wybrac z wiadomoscia:P....jesli bedzie wszystko ok oczywiscie...a bedzie!:-) im blizej wizyty u lekarza tym pewniej sie czuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też strasznie dretwieja rece i nogi i zazwyczaj w nocy.... masakra Dziewczyny myslicie że to przejdzie?? A ostatnio zauważyłam ze nie moge spac na brzuchu bo mnie cos kluje.Wy tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drunia.......... bezposrednio na brzuchu to juz od 1.5 miesiaca nie spie...ale niby to na brzuchu niby na boku;-)...tak po srodku:P i jest ok:-) bo jakos zwyczajnie sie nie da:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drunia idę sama, bo mój mąż pracuje w innym mieście i niestety nie da rady dojechać, ale na 4d napewno pójdziemy razem:) Pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od miesiąca nawet nie leżę na brzuchu, a ostatnio czuję, że chyba dzieci mnie uwierają jak na brzuch-boku leżę z przewagą na brzuchu :D Dzisiaj mija 100 dni mojej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durnia .......u mnie 4 D kosztuje 200 zl przy pierwszym USG nie bylo meza bo nie chcialam. Ale teraz napewno pojdzie tak samo jak na 4D. Bardzo sie cieszy ze zobaczy malenstwo machajace raczkami i nozkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
powtórzyłam cukier i wyszedł w normie!!!ale sie cieszę. Mam pytanko do was trochę głupie a propo jedzenia. Czy uważacie że ryba z puszki taka w pomidorach jest bezpieczna?zauważyłam ze mam strasznego smaka na nią a sa różne info w internecie (często głupoty piszą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 4d z płytką kosztuje 200 zł, ale dopiero będe robić 20-22 tydzień, tak mi lekarz powiedział, wcześniej nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff i mam z głowy, kamień z serca, nie muszę się już ukrywać, powiedziałam w pracy. Nie była to miła rozmowa. Historynka ja w tej firmie pracuję 8 lat, ale jak już wspomniałam wcześniej ze względu na szefową która stara się o dziecko nie tolerują ciężarnych.Masz rację nie warto się denerwować. Najważniejsze zdrówko dziecka. Tylko że dalszy ciąg po porodzie w pracy niepewny. A jak wasi partnerzy/mężowie przeżywają wasz stan ? Bo mój ostatnio chciał żebym mu po drodze kupiła chipsy paprykowe. Więc zapytała czy to ja czy on jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!!Co do lotów samolotem ja na poczatku ciązy byłam na wakacjach w dwie strony samolotem lekarz wiedział ,że bede leciała i nie odradzałmi tego .ale dla swojego spokoju lepiej zapytac czy można.Ja troszke sie denerwuje bo wizyte mam dopiero 8 czyli w śode a wczoraj poleciała mi troche krew.było to jednorazowe może łyżka krwi zobaczyłam to dopiero wieczorem przy kapieli.Pytanie do dziewczyn które miały krwawienia u was było to jedorazowe czy krew sie ciagle sączyła.bo nie wiem czy nie jechac na izbe przyjeć.ale dzisiaj nic już sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×