Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tuethe - a jakie miałas ciacho ??? puszek - spróbuj moze cos co pomoze.... Zrobiłam sobie zielonej herbaty....i popijam moze zgaga popuści....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki tuethe - juz robsonkowi chcialam dac brzuch do pracy zeby troche ponosil ale powiedzial ze przed porodem mi go odda bo sie boi hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jestem załamana...siedzę prawie całe popołudnie i patrzę na wózki...NIE MAM POJĘCIA JAKI KUPIĆ :( Nie wiedziałam , że to będzie takie trudne... Chciałam EmmaljungaNitro Citi ale stwierdzam, że jest stanowczo za drogi (chociaż dziadkowie się już zgodzili żebyśmy go kupili) mi jest głupio ich na tyle naciągać...W sumie w takim standarcie jest dużo innych wózków i są o wiele tańsze.... Jejku ale mam mętlik w głowie! Masakra Czy znacie może te wózki, widziałyście je na żywo? C o nich myślicie? Będę wdzięczna za Wasze opinie :) http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1472& http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2023& http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1040&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek - spróbuj jeszcze jak leżysz na plecach złożyc nogi jakby do siadu tureckiego i dac pod tyłek poduszke......mi pomaga jak mnie pachwiny bolą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku współczuję, że tak Cię boli... Mam nadzieję, że zaraz Ci to minie... Mnie też ostatnio codziennie coś pobolewa ale t już chyba normalne na tym etapie ciąży...Musimy dziewczyny jakoś wytrzymać te ostatnie tygodnie..Razem będzie nam raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa - wózki ładne...Ale ceny tez powalajace......Nie widziałam na zywo tego wózka...ale moze poczytaj opinie na necie o nich moze cos gdzies piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiki jak sie poloze na plecach to juz tak zostane do 22 jak r wroci z pracy, sama nie wstane ;-) szczesliwa nie znam tych wozkow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyneczki :) już jestem, dzisiaj wszystko dobrze jest, mały się trzyma mamusi. Dzisiaj pojechałam o ICZMP i zapisałam się na wizytę 20 stycznia, Panie podobno nie odbierały bo były zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki rafaello:) a dokladnie nie ciacho tylko ciastko:0 bardzo dobre:) M na poczatku nie chciał ale jak słyszałm moje mlaski i zachwyty t poprosił:) Puszek a myślałam,ze R nawet by porod dla Ciebie zniósł a On chciał Ci brzuch oddac:P ahh faceci:) Szczesliwa tych wozkow jest tyle,ze nie dziwie się,że masz problem. Dobrze,ze ja juz mam wybrany i zaraz go będę miec. W tym unlimit reverse nie podonają mi się koła więc odrazu by odpadł. Fyn 4ds classic podoba mi się:) Bartatina tez odpada jak dla mnie ze wzgledu na koła:) wiec u mnie by wygrał Fyn:) choć jak dla mnie cena za wysoka:) a nie myślałaś o xlanderze bo wszyscy te wozki chwalą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA ja wiem jakie masz uczucie... kurcze ja mam takie od wczoraj... :/ dokładnie tak jak napisałaś... aż się boję myśleć. BASILEK wyślij linka do twojego wózka, który Ty oglądasz. Ja dziś byłam zobaczyć ten mój :) i biorę go tylko baba nie odbiera. TUETHE jak rozłożysz łóżeczko i włożysz pościel to rób fotkę, i wrzucaj :) PUSZEK mnie często bolą nogi i pachwiny... :/ a szczególnie w nocy i nad ranem... Kurka moje ciśnienie 142/73... ale to chyba, przez emocje... Bo dziś kupiliśmy samochód, i prawie wózek... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jak dobrze,że napisalas! Jeszcze troche i bym CI znów głowe zawracała smsami! Mam nadzieje,ze się na mnie nie złościsz z teg powodu? 20 stycznia juz niedlugo, tyle dobrze. Buziaki dla Natanielka:) Niech się Mamusi trzyma do marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia jaki samochod kupiliscie?:) Nam minął wczoraj rok jak kupilismy bmw:) a co do zdjecia... pościel dopiero będzie sie dzisiaj prać:P wiec fotke strzele jak będzie wyprana, wyprasowana i wsadzona do łóżeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE bo my dopiero wróciliśmy :) od rana ok 10 :P pojechaliśmy do lekarza, potem zahaczyliśmy o okulistę z moim K, okazało się, że musi jednak nosić okulary, badanie, szykowanie okularów itp. tyle nam się zeszło, że dopiero wróciliśmy, zjedliśmy obiad i usiadłam, żeby do was napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN - Dobrze ze oki...i szybko masz nawed wizyte :) tuethe - lubie rafaello....zreszta czego ja nie lubie.....tylko podrobów wszelkiego rodzaju i mielonych... Andzia - ale to 1 wysokie masz...Ja Cie prosze pisz sobie to jak mierzysz i pokaz ginkowi ! Bo dla dzidzi to za wysokie cisnienie...i ta rozbieznosc miedzy 1 a 2....martwi mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE kupiliśmy nissana primera kombi, w sumie to go jeszcze nie widziałam :) SUELEN jak to były zajęte... co za głupie baby... PUSZKU a Ty jaki wózek w końcu kupiłaś dla swoich myszek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen wiem jak to jest jak sie załatwia pare rzeczy odrazu. Ciesze się,że wszystko załatwiliscie i ze się odezwałas. Zresztą spróbowałabyś nie:P Chrzestny napisal mi,że za 20 minut będzie. Tak na styk przyjedziemy do sklepu bo jest do 18 otwarty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKIKI to jest za wysokie??? kurka, no ja to zapisuję... i mu pokaże, mierzę cztery razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia fajny samochod:) w sam raz dla rodzinki:) Kikikiki ja kupilam posciel razem z wypełnieniem:) Ok ja zmykam. Ubrać sie musze. Wyjdziemy z M przed dom zeby sybko wskoczyc to samochodu i jechac:) Będe pozniej! Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIU gratuluję zakupy autka :) KIKI fajniutka ta pościel, a który wzór wam sie podoba? Dzwoniłam calutką środę, dzwoniłam dzisiaj do 11 i nic, nikt nie odebrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN - Wszystkie ha ha ha ha ha ale jak dostane kasiore (wypłate) to cos wybierzemy.......tz Natala wybierze tak długo czekała na brata to teraz aktywnie uczestniczy w przygotowaniach :) Andzia - noo fajne duze auto :) oby Wam posłuzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA fajne te wózki, tylko czemu w takich mrocznych kolorach??? Mi się bardzo podoba ten kolor mojego wózka pomarańczowo - niebieski, a moja mama mi dziś mówi, że bardzo jej się podoba tylko czemu taki kolor... ??? Najważniejsze, że mi się podoba :) W końcu każdy ma inny gust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa widzę że bierzesz pod uwagę wozki jedo, ja oglądałam jedo bArtatina allu plus, bez skrętnych kol ,kosztuje kolo 1300-1400, jest bardzo leciutki, najlzejszy ze wszystkich wozkow jakie widziałam i dlatego nie potrzebuje tych skretnych kol, bardzo dobrze się skręca, i chyba na ten wozek się zdecyduje, a i w ogole jedo bartatina ma bardzo dobre opinie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podoba każdy kolor wózka, byle by nie był cały czarny. Sliczny np. jest ciemno szary lub czarny z różem, albo zielenią. KIKI wcale się nie dziwię, bo każda jest prześliczna pościel, ale Natalka na pewno coś wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy kombika jaka wygoda.najpierw prawie kazdy mowil po co wam kombi, takie duze , jeszcze ropniak to bedzie palic duzo i takie tam .a teraz sie okazuje ze wygoda jak .............. juz 2 przeprowadzki nim zrobilismy nasza i bracika co chwila ktos cos chce przewiesc i co chwila do meza dzwonia i tylko prosby do meza bo mamy hak i mozna spokojnie przyczepe ciagnac, wiec teraz nagle jest przydatne a i dla malucha badzo bo wozka skladac nie trzeba tylko do bagaznika i juz.a spalil nam 6,5 litra przy przeprowadzce i kilka razy jechalismy po wegiel z przyczepa wiec mysle ze nie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh już dzisiaj nie zawracam sobie głowy tym wózkiem... nie mam na to już siły... Tuethe dzięki za opinie :) Jutro wyciągnę męża na miasto...może coś kupimy Marysi :) Ajjj ale mnie teraz kopie :) :) :) uwielbiam to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA a niech kopie mamusię :) pójdź obejrzyj na żywo wózki, pojeździj sobie nimi i może coś wam przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus Bartatina mi się też pdoba, chyba najbardziej, no i opinie żeczywiście ma dobre :) ale tak jak mówi Suelen muszę zobaczyć te wózki na żywo... Andzia w sumie to co do koloru to jeszcze nie myślałam... czarnego na pewno nie wybiorę ;) może czarny z jakimś żywym kolorem...jeszcze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU fajny ten wózeczek, ciekawe tylko jak Ty taka drobinka będziesz go pchać :) SZCZEŚLIWA jak będzie czarny z jakimś super kolorkiem np, różem (bo u was będzie księżniczka) to myślę, że będzie super :) weź koniecznie męża, bo mój zaczął oglądać wózek od zawieszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×