Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

puszek - super ten wózio :) :) :) i sie fajnie składa :) oby był praktyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki ale wiecie jaki on jest szeroki, no w koncu dwie perly musza wejsc :-) Suelen nie wiem jak ja to zrobi bedzie to smiesznie wygladalo wlasnie dzwonily kolezanki czy moga mnie jutro odwiedzic, ale odmowilam, weekend jest dla mnie i Robcia, niech przyjda w tygodniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój oglądał koła, odpinał koła, obrócił wózek, sprawdzał pod spodem, pytał o wykonanie z jakiej blachy, wpinał i wypinał gondolę oraz fotelik. Ja to się tak śmiałam z niego i jego zaangażowania (oczywiście tak po cichu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK fajny ten wózek :) i 3-kołowy, tak jak mój :P, a skoro podoba Ci się JANE to nie chciałaś kupić np. używanego??? Mi się spodobał od początku, ale 3 tysi bym nie dała,dlatego kupuje używanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen to fajnie, ja lubie jak R oglada w sprzecie takie wlasnie rzeczy na ktore ja bym uwagi nie zwrocila :-) to takie fajne jest, mezczyzni patrza na swiat praktycznie :-) jem solone orzeszki mam nadzieje ze mi wolno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja za ten dalam grosze a Jane uzywany dla blizniat tu w irlandii ok 500 e wiec kupilam ten, foteliki mam pozyczone a jak beda umialy siedziec to kupie spacerowke silvercross, lekka ladna zwrotna waska tak ze ten wozek to jakies 8 miesiecy mi posluzy i pojdzie do wymiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen a jak ty sie czujesz? dlaczego wstalas.znowu zapomnialam o tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Suelen mialas lezec, a moze lezysz z laptopem :-) tuethe pewnie juz odebrala lozeczko :-) i wozek :-) sonka a Ty jaki masz wozio kupilas ten z allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, powiedziałam kobiecie, że dziś dam znać czy biorę ten wózek... i nie odbiera tel. Mam nadzieję, że mnie nikt nie ubiegł, bo bym się zapłakała... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam!:D Dobrze ze po Chrzestnego dzwoniłam bo naszymi autami bysmy chyba z 10 razy jezdzili:P Kupilam jeszcze laktator z aventu, przewijak, wanienke i karuzelke do lozeczka zeby z rabatu skorzystac:) Cały przedpokoj jest zawalony:P Nadrobie Was potem bo ide się bawić z Michałem bo składa wózek:) a pies lata i wszystko wącha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak puszku wzielam ten z allegro co byl za 150 a mezus wytargowal 120:D.bude ma troszke wyblakla ale wyglada tak jakby mialo to tak byc. i jak narazie stoi u bracika zeby ojciec sie nie czepial ze mamy kase :P bracik przywiezie go jak urodze i bedzie ze niby on nam go kupil:P ale jestem przebiegla hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku nosidelko dostalismy juz dawno temu od znajomego.niestety jak mi sie zdaje jest z chicco alecoz innego nie kupie bo nie maza co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze wygodnie i patrze jak M się bawi:) I nawet Babcia się angażuje,hehe. Ta to ma radoche:P) Puszek napewno da rade z wózkiem:) Ale faktycznie śmiesznie będzie to wygladac:) Andzia jak komuś innemu sprzeda ta babka wozek to wpiernicz dostanie! Sonka to ten wozek z radzionkowa kupilas?:) dobrze wymyslilas, niech lezy u brata i nie bedziesz gadania słuchała:) Puszek ano zaszalałam ale Babcia dołozyła:) Puszek Ty nawet nie prasuj! Masz leżeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, ale dzisiaj kochana poszalałaś :) oczywiście czekamy na zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe tak wlasnie tenz radzionkowa ale masz pamiec:P juz mi przeszlo ale czuje na dole klucie i to mnie zastanawia dowiem sie co mto w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen teraz to mi tylko pampersy zostały do kupienia:) a i taki termometr zeby do główki przykladac ale to kiedys tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka czasem cos zapamietuje:) zawsze zapomnialam sie spytac czy byiscie ogladac ten wozek:) Fajny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, jesteś moim idolem, mnie jeszcze troszkę zostało do kupienia :( ale w sobotę troszkę nadrobimy i dokupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podgrzewacz mam pozyczyc ale kumpela sie nie odzywa wiec nie wiem, obiecywala, obiecywala i milczy a glupo mi dzwonic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE - TAKI TERMOMETR do czoła nie jest za dobry bo niedokładny...miałam chyba 2....fajne sa termometry w smoczku lub do uszka....tez zazdroszcze zakupów....przypomniałas mi ze nie mam przewijaka...... puszek - jak ja Ci poprasuje to zobaczysz miałas odpoczywac !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co?! fajne jaja! Rame mam z warriora a całą reszte z jumpera dostałam, hehe. Wszystko idealnie pasuje. Bede musiala tam jutro isc sie o to spytac bo juz jest zamkniete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe no fajny nawet mojej mamie sie podobal a ona wybredna jest.sprawia wrazenie pozadnego i masywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×