Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

jutro musimy tam z tym jechac. M mial to zobaczyć w sklepie a nie ładowac odrazu do auta bo ja płaciłam. No ale kto by pomyślał,że się pomylą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jest dobry.poszedl do kuchni i sie drze z kuchni "chcesz parowe" mowie mu ze nie. a ten staje w drzwiach przystawil sobie gruba parowke do spodni na wysokosci wiadomej i znowu sie pyta "napewno nie chcesz parowy? " rozbawil mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i ma ale jest zakaz calkowity.a poza tym idzie za 1,5 h do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE rozumiem, że nie chciałaś takiej kombinacji wózkowej :) SONKA, trzeba było nie odmawiać mężowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzioł się za łóżeczko teraz:) Myśle o tym co Kikikiki napisałą co by zjadła i jestem głodna! a nie mam nic takiego do jedzenia w lodówce:P narobiła mi smaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia GRATULUJE fury ;p oby sie sprawdzala bo ja tez mam taki ale nie combi;p i powiem ci ze od czerwca co miesiac popsuty wiec jak bedziesz chciala rady od czego płyn w chlodnic tzn olej jest to pisz;p bo u nas to bylo cudowne objawianie ;p haah jak cud;p ale niby przyczyna juz jest;p ja własnie goferki wcinam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA no to mnie pocieszyłaś... :P a który rocznik Wy macie? TUETHE nie dziwię się, że Twój M się wkurzył... w końcu zamówiliście co innego... ehh :/ Właśnie dzwoniła pani od wózka, JEST MÓJ :) ale się cieszę!!! W poniedziałek zapakuję mojego pieska i wypróbuję... żarcik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia mam tylko nadzieje,ze poprostu dali nam nie to co mieli a te nasze sa na sklepie bo nie mam zamiaru czekac znow tyle czasu. Kurna! ja bym to poogladala ale ludzi bylo pełno, no cóz. Teraz wszyscy poprzychodzili i myślą jak składać łózko a ja bawie się pozytywka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canpol babies karuzelka z pozytywka:) 5 pluszakow na tym wisi w tym żyrafka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehehe ach te zyrafcie a canpola sa fajne sipralki z misiami do wyrek i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...tuethe poszlalas...ale szkoda ze zaistniala pomylka...no ale jutro pojedziesz i wyjasnisz:P Andzia gratuluje kupna autka:P u mnie jutro ksiadz chodzi:p kurde mam ostatnio problemy ze spaniem juz sama nie wiem jak mam spac bo zaraz mnie kregoslup boli i boki tez jak za dlugo spie na ktoryms z bokow....i ciagle snia mi sie dzieci:p albo ze rodze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - Tez myśle co by wszamać na kolacje i chyba se jajecznice z cebulka zrobie....na moją zgage w sam raz ha ha ha napewno w nocy pospie.....hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna i pluszaczki fajne;p milusie takie 5 osob to pilnuj ich ty jestes kierownik budowy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA to taki jak nasz :) też 2000 r. TUETHE nie denerwuj się poprostu zaszła pomyłka, tylko oby mięli ten wasz model na sklepie... jutro się wszystko okaże. Ej wiecie jak się cieszę z tego wózka, chyba bardziej niż z auta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie z nimi wadziłam bo chcieli mi dać jak najnizej szczebelek na materac a ja sie nie mam zamiaru tak schylac wiec wkoncu zrobili tak jak ja chcialam:) Tak patrze na to wszystko i dali mi chyba tylko złą gondole i dodatki tzn torbe i ten worek na zakupy ale wezmiemy to wszystko,zeby sprawdzili. Mama chciała,zebym wzieła plastikowe rzeczy w pozytywce a ja stwierdziłam,ze wole pluszaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE pamiętaj, że gdzie kucharek 6 tam... :P wiesz co tak się zastanawiam jaki jest ten twój wózek... wyślesz mi linka ??? a co do łóżeczka to myślę, że na początku to musi być materac na samej górze... przecież taki maluszek nie wypadnie, bo nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wszystko posprawdzalismy.. dali nam te rzeczy inne bo na kazdej foli jest całkiem innny zamawiajacy napisany i inna data. Co za pierony jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dziewczyny,ale napisałyście.Wstałam i jest lepiej,ale teraz nadrabiałam was godzine. TUETHE szalony dzień masz dziś,ale ile radosci.Widzisz ,a mówiłaś że nie dostaniesz prezentów :-) SUELEN twój maz musiał dokładnie sprawdzić czym Nataniel bedzie jezdził :-) do 20go,to długo każą ci czekać,moze dobrze,bo jak by było nieciekawie to by przyspieszyli badania ANDZIA u ciebie tez szalony dzień.2 fury na raz,ti i cisnienie skoczyło :-) a tak poważnie tozmierz jeszcze dzisiaj kilka razy. Nie chce cię straszyć ale ja mam dzwonić do lekarza jak będę miała powyżej 140/90 (po zatruciu trzeba być czujnym,tym bardziej że ja nie miałam białka w moczu i trudniej było wykryć) PUSZEK pozycja na plecach z poduszką pod kolanami ugietymi do 90 stopni odciąża kręgosłup(opinia ortopedy ze szpitala) Dziewczyny proponuje opić socziem fantastyczne zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCÓWKO teraz mam 107/59 puls 85., w środę oddałam mocz do badania i w poniedziałek wyniki, ciekawa jestem jak wyszły. A powiedz mi jak to jest z tym ciśnieniem, bo na 4 pomiary dziennie to jeden zawsze jest 140 na coś, albo nawet więcej, tak do 145 dochodzi, a trzy pozostałe pomiary są w normie... albo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE zielony przewijak i karuzelka :-) wszystkie drobiazgikupiłam zielone hihi jutro tez opijemy,sama widzisz że było podpisane dla różnych osób,wiec twojerzeczy czekaja spokojnie w sklepie. ANDZIA zrób sobie tabelkęi pisz data,godzina,skurczowe,rozkurczowe i tętno.Pokaż lekarzowi,kiedy masz wizytę? Jak masz skoki to chyba nie jest tak żle,gorzej gdyby ciągle rosło. Puchniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnuje,pilnuje:) to jego zadanie:) zmykam o idziemy do knajpy. M stwierdził,ze musi sie napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×