Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

MARCÓWKO mam wizytę w środę, a w pon. odbiorę wyniki badań moczu, oby nie było białka... choć Ty nie miałaś a zatrucie było... ehhh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie na zapas,ale bądż czuj na.Moje cisnienie ciągle rosło i puchłam jak balon,nawet rano opuchlizna nie schodziła(puchniesz cała,nie tylko nogi ale twarz,ręce) Spuchnięte nogi pod koniec ciąży są zupełnie normalne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCÓWECZKO ja nie puchnę, nawet po nocy wyglądam normalnie. Tylko to ciśnienie... ale mam nadzieję, że wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam i zrobił na mnie dobre wrażenie, lepsze niż Chicco trio tour 4 kolor może dupiaty, ale nie było innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna wada to spacerówka - nie można jej zamontować przodem do siebie (czyli tyłem do kir jazdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Widzę że tuethe zaszalała z zakupami :) Ja jeszcze mam niestety zapakowane łóżeczko bo M robi mały remont w sypialni. Suelen ciesze się że już lepiej się czujesz :) Szczęśliwa mi bardzo podoba się z tych trzech Unlimit Reverse wygląda super . A ja mam kupiony wózek x-lander kolor czarno-pomarańczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dalej kluje w pochwie i mam czly czas uczucie pelnosci pecherza i juz mnie to wkurza bo to wcale nie jest przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sczęśliwa, to Ty podawałaś trzy linki do wózków ? z tego co wiem to ten pierwszy unlimit to właśnie firma jane mnie się podoba ale nie widziałam go na żywo bo nigdzie w katowicach go nie ma :( dlatego decyduję się na jane nomad - bo ten byłam w stanie zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane, ale naprodukowalyscie, bylam dzis u gina i niestety wyniki mi sie pogorszyly i dostalam zelazo w tabletkach. A i mnie zasmucil bo mowilam mu, ze swedzi mnie cale cialo i dal mi skierowanie na proby watrobowe bo moze to byc cholestaza i pilnie w poniedzialek mam isc na badania a we wtorek pilnie do lekarza z wynikami obojetnie jakiego. I sie umowilam z polozna ze zadzwonie we wtorek do niej i ona mi powie jak moje wyniki:( I czy mam przychodzic do lekarza, bo jak beda dobre to nie musze:) I kazala mi kupic wapno bo moze jakies uczulenie to tylko jest... Kurcze boje sie zeby to nie byla cholestaza bo tyle sie naczytalam o tym... I jeszcze nie poleca mi naszego szpitala do porodu tylko szpital w gdansku na zaspie, bo mowi, ze u nas nie umieja sobie poradzic jak cos sie dzieje z dzidzia po urodzeniu i tak zawoza dziecko na zaspe... A i podobno 2 lekarzy zle zszywa u nas w szpitalu, ze pozniej lubia sie robic zrosty wielkosci piesci... Mam dylemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE - suuper !! podoba mi sie łózeczko z szufladami...jest bardzo funkcjonalne :) Andzia - Nie wydaje mi sie abyś miała zatrucie....nie martw sie :* :* :* Ja wkońcu nie zjadłam jajecznicy tylko banana teraz herbatke i ide zaraz do wyrka chyba...... DOBREJ NOCY DZIEWCZYNY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś pytała o podgrzewacze więc odpowiem że .. Tuethe kupiła avent a ja kupiłam podgrzewacz tomme tippee uważam że są podobne.Butelki też mam tej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa a wiesz ze ja tez rozwazalam zeby kupic ten wozek bo ma 4 kola :P http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1472& Bardzo podobala mi sie kolorystyka,taka uniwersalna dla dziewczynki albo chlopca.Ogladalam na youtubie ten wozek.W rzeczywistosci widzialam gondolke tylko i niestety pomimo pochlebnych opninii zrezygnowalam z niego bo gondolka jest mala :( .Budke ma z cienkiego materialu,ale podobno taki ma urok i jest ok.Wozki Jane chwala wiec moze sie skusisz :). TUETHE az milo popatrzec na Twoja fotke z lozeczkiem :),ciekawe kiedy ja bede miec u siebie takie rozlozone ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASILEK podoba mi się wózek i w sumie podobny... ja czytałam opinie o nich i dwie znajome mają i wszyscy je chwalą, także nie powinnyśmy żałować :P a Ty chcesz nowy tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dostałam zaproszenie na NK ciesze się i bardzo dziękuje ale przyznaje ,że ciężko mi odgadnąć która to AC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla... dzięki za opinie... Mi bardzo podoba się ten wózek ale nie widziałam go na żywo :( Chyba będę musiała sie przejechać do jakiegoś fajnego sklepu z wózkami i pooglądać...Nie pwiedziałabym że ten wózek ma małą gondole - dzięki za info :) Basilek to ja podawałam te trzy lini :) Gula ten Twoj wózek też jest fajny... Oj ja już naprawdę nie wiem który wybrać...Muszę jechać do sklepu pooglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia , po pierwsze musze nowy bo dziadek dorzucił 1000 i inni z rodziny tez mówią że dadzą - więc byliby rozczerowani jakbym kupiła używany a po drugie , to pewnie moja ostatnia ciąża (jak będze cc to już drugie, a trzecie cc to już niebezpieczne, ileż można ciąć) więc chcę trochę zaszaleć , przy poprzednim dziecku miałam byle jaki wózek kupiony na szybko (nie miałam kasy) i dziecko o mało mi się nie udławiło guzikiem który sobie oderwała od wózka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka napisałaś Witaj Gula hi hi a ja już starsza pani to mam problem z odgadywaniem kto jest kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×