Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

biale to chyba ok, uplawy w ciazy normalne sa tylko nie wiem w jakiej ilosci sonka - bedzie dobrze, masz pessar wiec narazie nie urodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa mnie tez sie leje biale, szczegolnie rano jak wstane z lozka. Mam skrocona szyjke ale biore nospe forte 3 razy dziennie i lekarz mowil ze powinno byc ok. Z tym ze mialam lezec a ja styczen mam urwanie glowy na uczelni....teraz tez koncze zakowanie do egzaminu na jutro. W piatek mam wizyte i mam nadzieje ze szyjka dalej sie nie skraca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacobs uda sie zdac kochana ja zaliczylam wszio to i Ty tez:* daj mi znac bede trzymac kciuki;p dzieki Puszku zaraz poczytam oby moja Glutkowa Niusia siedziala w brzucholku jak najdłuzej powinna aby było tylko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok widze ze wszystkie juz zwialy .....to ja tez ide.... DZIEWCZYNKI DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM ZA WSPARCIE! WIELE TO DLA MNIE ZNACZY! DZIEKUJE ZA MILE SLOWA I KIBICOWANIE MI I MOIM MYCHOM, NAPRAWDE BYLO TO CZUC AZ W IRLANDII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mykam ogladam reportaz powturke na tvn o piskaku husky co mu gnoje glowe urwaly;/ huje jedne bydlaki przywiazali psiaka do fury i ruszyli;/ i co 2 lata dostana? pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIU wydano wyrok jeden dostanie 2 lata, a dwaj pozostali 10 miesięcy... Ja bym sama ich przywiązała i pociągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od 7 w pracy na pół śpiąco. Obudziłam sie o 2 40 i tak lezałam do rana. Zachciało mi sie spać na 10 min przed budzikiem normalnie szlak by trafił. Ale czuje sie dzis ok i jeszcze ta mysl ze to juz ostatnie dni. Tesknic bede za tym no i wracać już tu nie bede bo przeprowadzamy sie do mojego rodzinnego miasta 90km z tad. Pracy bede szukac juz tam jak mały do żłobka pójdzie ok 2 latek. Wstawać śpiochy!!! nudno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nikt sie o mnie nie martwil;)?....a zyje, zyje:):P ucze sie dlatego sie nie udzielam tak czesto:P.... dziewczyny nie straszcie wczesniejszymi porodami bo ja mam dopiero za 25 dni ostatni egz a bede wtedy w ponad w 37tc:P wiec nie ma mowy o wczesniejszym porodzie:P:P:P...musze wytrzymac!! a wtedy prano, prasowanko i pakowanko....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a za chwilke mykam do kosmetyczki potem UCZYC SIE:P:P a potem ksiadz chodzi:P:P Pisze tak byscie sie "nie martwily" ze mnie nie ma;):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja już wstałam :) jestem, jestem, miło Cię widzieć :) wybacz nam , mamy zwolnione myślenie ... :) zastanawiam się czy którejś z Was już opadł brzuch niżej ? bo mi przy pierwszej ciąży nie zdążył (było cc w 38 tyg) a teraz nie wiem... nie wiem czy będę umiała poznać :) a porodu się nie bójcie :) bo jak się zacznie to będziecie już myśleć tylko o tym żeby maleństwo już przytulić .... ja sie tak pocieszam , choć sama się boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry a ja co chwila popuszczam co chwla wyjde z kibelka i chlust z lozka sie podniose chlust kichne chlust smarkam chlust czuje sie jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek ja mam ogólnie nisko brzuch... a już bardziej opaść chyba nie może... Kuba się tak wierci, że obłęd... :D A mi zostało 38 dni to terminu z USG i 44 z OM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM Jak się czujesz? Zacznij od pakownia,w razie nagłej sytuacji ktos inny poprasuje ubranka.Ta kosmetyczka to dla ksiedza? :-) BASILEK Jak twoje stópki? Moje jak balony,muszę większe kapcie kupić.Lekarz popatrzył i powiedział że to zupełnie normalne pod koniec ciąży.Jednak kazał mi zrobić jakies badania w kierunku gestozy.Nie tylko białko w moczu bo za 1 razem nie miałam białka.No i cisnienie mierze juz 2 razy dziennie. SONKA wiem jak to jest.Na noc podpaske zakładam a w dzień to takie grubsze wkładki. Wczora przelezałam cały wieczór a dziś mam jakąś wenę.Pokreciłam się po podwórku(zalety mieszkania na wsi) .Przez ten lód to wychodziłam tylko do auta jak musiałam i to pod rekę K.Teraz juz jestem dotleniona.Posprzątałam,krupnik sie gotuje i biore sie za prasowanie.Wybrałam sobie 15szt najładniejszych bodziakóe na 62,ale myślę że to za dużo.Może nie musze wszystkich prasować ??????? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem że temat juz był wałkowany,ale prosze napiszcie mi nazwy 3 produktów,jakie wybrałyście tzn. 1 w czym bedziecie myć Malucha 2 czym smarować(chodzi o balsam,oliwki nie chcę) 3 co do pupy Więc ja mam emlium do mycia i do smarowania,ale okazało sie że od 1mca życia Do pupy mam sudokrem,linomag,bepanten(świetny do brodawek) bambino z cynkiem tez sie sprawdza. Chodzi mi o to że chciałam nivea,ale do mycia tez mają wszystko od 1mca,tylko mydło w kostce od urodzenia. Wiem,wiem,wymyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :-) marcowko ja bede kapala w oilatum i kupie chyba tez balsamik do ciaka a narazie mam oliwke z bambino i plyn do kapieli j&j, do dupci mam sudocrem i bepanten. jestem jestem prosze ladnie sie uczyc i nie wbijac sobie glupich mysli do glowy - dzidzia napewno zaczeka az mamusia zda wszystkie egzamiy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcówka, moje stopy to balony :) ledwo kozaki dopinam, chyba niedługo przejdę na trapery (i nie będę wiązać) rano jak się budzę to z łydek mi schodzi (są chude) w kostek też (tylko ta prawa kontuzjowana troche mniej) ale spuchnięcie zostaje na stopie (podbiciu - na górze ) powiem to w pon ginowi ja noszę rozmiar 40 stopy, ale kapcie do szpitala kupiłam szersze i rozm 41 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oczekuje na paczke z niemiec od D siostry. Odkupiła za grosze karton ciuszków od koleżanki. Mówiła że pobrała mi juz takie wieksze rozmiarki bo z tych najmniejszych to maly szybko wyrosnie. Juz sie nie moge doczekać jak przyjdzie to zrobie zdjecia. Za to do szpitala nic nie mam wy tu o pakowaniu piszecie a ja nie mam co w ta torbe pakować heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do mycia mam nivea 2 w 1 do mcia ciala i wloskow, do smarowania krem tez z nivea a do pupy linomag albo sudocrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek - wydaje mi sie ze mi juz opadl troche, ale u mnie ciaza dwa maluszki :-) ide jesc sniadanko :-) w nocy maluchy tak mi daly popalic tzn wiercily sie strasznie :-) Mojemu R snily sie nasze Myszki, bylismy w szptalu i na jakiejs tasmie jechaly dzieci jedno za drugim i pielegniarka mu pokazala ze tak tu sa panskie maluszki, wszystkie dzieci byly przykryte jakimis plastikowymi kopulkami i R najpierw odkryl sobie Adaska - a ten dopiero pokazal na co go stac - placzac ale podobno byl podobny do R a potem odkryl sobie Kasienke i zaczal krzyczec - bo Kasienka byla mala sliczna.......Murzyneczka hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam myć w Nivea i niebede szukala niewiadomo czego na J&J tez pisze od 1 miesiaca wiec w dupie to mam.... i on uczula moja siora brala nivea od samego poczatku i nic malej nie było wiec i mojej tez nie. http://www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzieci-i-niemowlat/Typ-produktu/Zel-do-kapieli moze Ci to cos pomoze;p ja dzis znowu latam do łazienki kurde;//// sprzatac mi sie niechce a kiecun dzis chodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kosmetyków, to już pisałam że mało mam tylko 2 rzeczy (są droższe ale już przeze mnie sprawdzone - uwielbiam je, mogliby mi kurde płacić za reklamę :) ) - lipikar syndet - żel do mycia (którym będę tez myć głowę) - lipikar baume - balsam do smarowania obie rzeczy można używac od 1 dnia życia jak coś będzie mi brakowac to mąż dokupi bepanthen też mam ale bardziej dla siebie na sutki ( pomogło mi przy karmieniu pierwszego dziecka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU biedny ten twój Robsonek.Przejęty do granic, stąd ten sen. podsumujmy temat.Kosmetyków jak najmniej,w małych ilosciach,mogą być od 1mca,nie popadajmy w skrajności.Może faktycznie reklamy zrobiły mi wode z mózgu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Basilek zdarzaja sie, ale u nas nie ma szans na to :-) Robsonek przezywa strasznie, biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie za to sie ostatnio śnił poród. Satałam w kolejce z cieżarnymi i jak dzwonił taki straszny dzwonek to znaczyło ze łózko sie zwolniło i następna i następna. A w tym pokoju to z 20 łóżek poprzedzielanych jakimis szmatami podchodziło sie do komputera zarejestrowac i na łózko. Normalnie uciekłam z tamtad i az sie w strachu obudziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×