Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Tuethe cicho bo się znów odezwie ale teraz jakoś spokój może czasem zakuje ale ból do wytrzymania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek a jedziesz w sobote na te zdjęcia czy dałas sobie spokoj?:) Mój będzie w gotowości od 1 lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula dobrze, dobrze juz jestem cicho... Puszek to te nasze kabelki chyba gdzieś się spotkały na randce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy też tak dzisiaj macie że czujecie się jakoś wypompowane,głowa mi pęka i ciągle chce mi się spać wrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe skad Ty masz taka pamiec do takich rzeczy, dokladnie pamietasz co kto i kiedy.....super :-) chce jechac ale jak dzwonilam do tego kolesia i pytalam o kase to powiedzial ze sie dogadamy - hmnn i w sumie nie wiem ile to bedzie kosztowalo, a jutro R jedzie wymienic olej w autku, bo sie kontrolka zapalila, obejrzec podwozie auta i cos tam jeszcze zrobic wiec znowu kasa na mechaniora......ja juz nic nie dostaje od poczatku roku wiec zyjemy z jednej wyplaty i w sumie nie wiem co z tymi fotkami, bardzo chce :-) bo wiem ze to moja ostatnia ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula - boli ale ja juz na to nie zwracam uwagi - co ma byc to bedzie. Mooniska kobieto odezwalas sie - mi chyba troche opadl a Tobie? hehehe Tuethe - nabroja i bedziemy mialy male kabelki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek o zdjeciach zapamiętałam bo też chce na zdjecia jechać i chyba pojade ale sama... z takim chłopakiem pisze i wiem,że za jedno zdjecie bierze 10 zł. Troche dużo ale ja chce chociaż kilka zdjec miec. Zamiast na paliwo do bielska będę miała kase na pare zdjec:) tylko M jeszcze o tym nie wie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe chcialas napisac Mooniska a nie Manika - chyba.... Tuethe Ty jak wiedzma.....hmnn pierwsze slysze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zrobic R kanapki do pracy..... Tuethe sliczniusio wygladasz - szczuplutka i tylko sliczny brzuszek z Julcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe widzę że scrable się przydały :) Zdjęcie super ale to spojrzenie aż ciarki przechodzą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek poprawiłam się:) Któraś mnie tak nazwała ale nie chce mi się tego szukać:P:P Jak nabroją i będą małe kabelki to przynajmniej będziemy miały zapas i nie będziemy szukać jak ciołki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA DZIEWCZYNY, WPADŁAM NA CHWILĘ by napisać ze neta nie miałam od kilku dni i dlatego mnie nie było:P Murzynku spoznione życzenia urodzinowe: wszystkiego co najlepsze, zdrowego i kochanego dzieciaczka, buziaki:) a dzis wizyta tesciow tak więc zabieram się dalej do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie ŁAZANKI zjedliśmy i zachwile bedziemy rozgrywac rodzinny turniej domino hi hi tz Ja Natalka i Mężuś :) :) :) :) :) Dzis sie nie mogłam opanowac i otworzyłam oliwke z NIVEA posmarowałam sobie ręke....mmmmm ten zapach :) :) Juz nie moge sie doczekac :) Otworzyłam tez dzis paczke pampersów BABYDRYM z rossmana i porownałam je z pampersami oryginalnymi...i powiem ze nei widze duzej róznicy :) ciekawe jk w uzytkowaniu bedzie :) tuethe - mniammmmm uwielbiam naleśniki ze szpinakiem :) :) i sosem czosnkowym pychota :) Ja napisałam ze mina jak czarownica ha ha zdjecie super ale mina i tak taka sama hahahaha puszek - nooo mówie ci masakra i to nie raz na jakis czas tylko codziennie !! echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki ale mina wydaje się łagodniejsza niż na zdjeciu czarno białym:P:P Łazanki zjadłabym ale M nie może wiec nie robie:P Jus dobrze,że sie odezwałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - Nooo zartuje przeciez...slicznota z Ciebie :) :) Za mna chodziły łazanki juz dłuuugo :) Ale Ja lubie łagodne a mój mm ostre i duuuuzo kiełbasy wiec robie zawsze tak jakby 2 miski....dla mnie i Natalki czyli kapusta łagodna i troche kiełbaski....a dla męza kapusta ostra i duuuzo kiełbachy :) hi hi Aha mówiłam ze posciel przyszła ?? chyba tak ale to nic...najwyzej jeszcze raz sie pochwale :) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ktore maty fajniejsze??? moge miec za 80zl jedna i druga tylko musze zaraz odzwonic do M czy chce i ktora i karuzelke tez za tyle ale tylko ta co wy na to:) pomocy:) http://allegro.onet.pl/bb-mata-z-karuzela-i-swiatlem-my-baby-kurier-i1408786079.html http://allegro.onet.pl/mata-edukacyjna-firmy-bright-starts-i1418671915.html http://allegro.onet.pl/fisher-price-karuzela-z-misiami-c0108-i1402249625.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki wiem:) ja tez sie nabijam z tego.. szkoda,że jestem taką czarownicą,która nie umie czarować:P Mój M nie może kapusty jeść.. chirurg mu powiedział,żeby lepiej nie jadł ale nie pamiętam dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki chyba nie pisalas o pościeli:) Ilosia mi się bardziej ta fioletowa podoba:) też taką chce:P a karuzelka też super:) ogladacie moze to co sie dzieje w sejmie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa mi ten kwiatek a karuzela super i opłaca się za tą cenę bo ona jest droga. Tuethe to są jaja co dzieje się w tym sejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula nigdy nie oglądam tego ale dzisiaj właczyłam i słucham... Kaczki to już słuchać nie umie. On jedno i to samo jak katarynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O smoleńsku jest gadka. Najpierw Premier mówil i wg mnie powiedział jak najbardziej do rzeczy a teraz Kaczka jak zwyle,że to jego wina itp. Pis zachowuje się jak banda oszołomów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe widzę że mamy podobne poglądy on mnie też wkurza :-P a ten co wypowiadał się po J.K to kolejny idiota ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×