Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

andzia super ze u lekarza wszystko ok, no masz gigancka w sobie :-) i to najwazniejsze ze rosnie i sie rozwija a studiami sie nie przejmuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia a dlaczego żandych owoców i slodytczy w sensie ze nie wolno czy ze nie ma w domku????? no i do jakiego lekarza chodzisz bo pytałam czy do jakiejś kliniki czy takiego pojedynczego i czy w Twoim mieście z raci tego ze K.... to tyle biorą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia a ludzie jak nie wiedza to niech sie nie odzywaja... wszystko zalezy od budowy kobiety. Andzia oby kupil Ci cos dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zajdam amerynaske jabko;p ogromne jest czerwone i super slodkie;p ihihi biore sie za prasowanko chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie sie zaraz glodna przez was:P zjadlabym zapiekanke:P ja nie wiem ile mialam przed ciaza bo mnie to nigdy nie interesowalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYNKU ja chodzę do lekarza prywatnie, to nie żadna klinika, bo tam to bym pewnie z 200 zapłaciła, a ogólnie w Krakowie to mniej wiecej takie ceny... a owoców i słodyczy nie mam w domu, ale jak Ł mi przyniesie to się rzucę !!! Ja przed ciążą miałam 63 a teraz... coooooo???????95?????????? ja muszę jutro kupić nową miarkę... bo jak to możliwe, skoro Ty i TUETHE macie takie małe brzuchy a ja taki wieeeeelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia a ja 53:P a ile masz wzrostu? pewnie juz pytalam ale mam skleroze:) Pewnie jestes wyzsza odemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w czerwcu 2010 wazylam 54 to moze mialam mniej w pasie.....ale tak normalnie to 58 moja waga jest wiecdodaje do tego 58 bo jakbym miala dodawac do 54 to 19 na plusie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wcieło :p byłam na NK :P pytałam bo ja miałam OM 13 czerwca ale już sobie przypomnialam ze Ty miałas termin na 23 :P o ile dobreze pamietam :) Andzia pytałam bo to bardzo dużo ... ja chodziłam z moim M do klin iki Macierzyństwo do androloga i myslałam ze moze tam chodzisz ze tak dużo płacisz a ja przed ciążą miałam wage 53-z chakiem do 54 :) a brzuszek mierzyłam we wcieciu w tali a teraz mierze na wysokości pępka wiec nie wiem czy to bedzie wiarygodne porownanie :) kurcze na owoce też mam ochote ale nie cchce mi sie iść na targ bo to mniej wiecej 25- 30 min odemnie wiec ponad godzina wobie strony plus buszowanie na targu a lekarz pozwolil na 15 minutowe spacerki dziennie i musiałabym 4 dni iść :Pa moj M dopiero w piątek po południu ma być w domku ;/ coś bym jeszcze zjadła ale bym już nie zmkieścila ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek pamiętaj,ze masz 2 dzieciaczków w brzuszku:) Andzia to jesteś wyższa 4 cm odemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek jest wyzsza odemnie o 4 cm... tak mialam napisac:) ale ze mnie ciołek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu ja chodziłam z męzem do androloga Leszeka Bergier w sprawie "chłopaków" mojego M, bo nie chcieli działać :P a byłam raz na badaniu połókowym u Krzysztofa Mirockiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie wy jesteście ?? oglądacie moze tv?? ja na razie znikam bo musze przejrzeć zdjęcia które nadają sie do wywołania a musze do 500 sztu k uzbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek fajny pajacyk:) Dlaczego 500 zdjęc?:P M włączył Castle wiec patrze a On zasnął:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff dopiero teraz usiadlam. Ta paczke z ciuchami dostalam kurcze nie spodziewałam sie ze tyle tego bedzie. Normalnnie pierwsze pół roku mam z głowy z ciuchami nawet buty mi przesłała zabawki jakies. Super dopiero teraz udało mi sie to poskładać z powrotem do kartonu. Zaraz sie kłade jutro praca, wy to pewnie znów do późna posiedzicie ale spoko z rana nadrobie heheh. Dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×