Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

puszek jak mnie pytasz to juz ci mowie w pasie mam 99 a mialam hmmmm.....nie pamietam ale cos 75 czy 78....nie wiem dokladnie.....a nie chce mi sie wracac na poczatek do tego co pisalam :P bo MOZE gdzies skrobnelam:) i przytylam +12....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam, nawet wyjatkowo pospalam dzis ja mam duzy brzuch jak na 32 tc bo 105 cm, ale przytylam +9 kg na razie, malutka waży 1900. Ale Wam to musi byc ciezko z bliżniakami, wszystkie kopniaczki x 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem wlasnie gdzie ty chowasz te Myszorki:) Ja patrzac na swoj brzuch tez nie moge tego pojac ze tam moze siedziec 2 kg Misiak....przeciez tam tak malo miejsca sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek ojojojoj....sama przed soba dzis udaje ze sie ucze:D.....w sumie to tydzien mi tak zlecial.....ale od jutra napewno wezme sie za to wszystko 😭😭........;) w koncu niewiele czasu mi zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam z Blazim pospacerowac i już nic mi się nie chce;) J estem jestem czekolada zjedzona? Tosmag dobrze,ze sobie dłuzej pospałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski! Ja juz po egzaminie w poniedzialek mam ostatni i koniec tych cholernych studiow:) wczoraj jak wyszlam z domu o 8 to wrocilam o 21;30 tak sie wymeczylam, jeszcze mi sie samochod po drodze na uczelnie popsol ale jakims cudem sie sam naprawil i dojechalam na ten egzamin. Przy okazji kupilam na wyprzedazy kornelce 2 bluzy kazda po 9,9:) A dzis niestety straszne zle sie czuje, mala sie tak jakby mniej rusza i leze w wyrku, pewnie dlatego ze wczoraj sie przemeczylam. Jestem jestem powodzenia w nauce, wiem co czujesz;/ Tuethe tez mam ochote na pierogi i na spagetti pomidorowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zazdwoszcze niektórym z Was że juz niegługo a ja jeszcze 2 miesiace ... ostatnio juz mi sie dłuży bo tak doczekac sie nnie moge no i jak już wczoraj pisałam nie wiem jak my 2 w 1 pomieścimy sie przez 2 miesiace !!! tym pardzej podziwam Was puszki nassani nie wyobrażam soie jak wy sie mieścicie i nie pękłyście jescze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem czyli juz praktycznie zjadłas:P u mnie leży chyba ze 6 czekolad i nie mam na nie ochoty:P Jacobs odpoczywaj! Malutka napewno jeszcze dzis da Ci popalic ale jak narazie odsypia wczorajszy dzien:) Puszek a jak się dziś czujesZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynku Ty chcesz juz, a ja od stycznia się stresuję strasznie ze to tylko dwa miesiące , styczen zaraz zleci, potem krotki luty i marzec , mam wrazenie ze to juz tak blisko, a jeszcze jak bylismy na porodowce ostatnio w szkole rodzenia to wrocilismy zieloni ktoras z Was decyduje się na pobor krwi pępowinowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobilam prawie 40 stron szok :O :P juz nie moge was opuszczac na tyle bo pozniej jest ciezko to wszystko nadrobic.Ilosia no chyba wezme tego XQ wydaje mi sie najfajniesze tylko musze sie na kolorek jakis zdecydowac..podoba mi sie energy i rocky..mojemu R tez sie tez wozek bardzo podoba..patrzylam jeszcze raz na implasta bardzo ladne sa ale wydaja mi sie strasznie ciezkie..i jakies takie duzo wieksze. Ide na prasowanko koszul mojego R do pozniej dziewczyny tylko nie szalejcie zabardzo ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem dasz rade ja tez sie martwilam sesja a jakos poszlo...bede trzymac kciuki! Kasia mnie tez sie podobal xq ale koniec koncow wzielismy xa:) Kolor energy, na poczatku nie bylam do niego przekonana ale jest naprawde super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza zamowiona :) z szynka pieczarkami i cebulką na cienkim ciescie :) i sos czoskowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm kikiki jaki wykwintny obiadek:) Jak to dobrze ze istnieja fast foody i dostawy do domu:) A mnie mama robi spagetti..kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki ja nei lubie na cienkim cieście:P musi być grube:):):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole na cienkim bo lepiej smakuje to co jest na pizzy a tak czuc samo ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus my chcemy podpisać umowe jak przyjdzie mi wypłata w lutym :) my to znaczy ja bo mój M nie dokońca jest przekonany :P ale doszłam do wniosku ze teraz jeszcze zaoszczedzimy na czym innym i jakoś damy rade a przy drógim dziecku chyba sie nie zdecydujemy i jak by co nie daj Boże to można wykorzystać tą krew od ppierwszego dziecka też dla drugiego... a masz już wybrany bank??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Wpadłam na sekunde napisać że wszystko ok,ale leze bo kregosłup wysiada Dobrego dnia. Nadrabiania juz mam sporo,ale dam radę Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizzy na cienkim cieście nie idzie podnieść a ja nie cierpie jesc nozem i widelcem:P Murzynek masz jeszcze czas na obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko nie bardzo mi sie chce tuethe bo meza nie ma mamy też nie wiec dla siebie samej nie bardzo mi sie chce :P moze sie zmotywuje albo wyciągne coś zz amrażalnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murznku nie mam,myslałam ze jest jeden tylko taki bank w Polsce, my jeszcze nie jestesmy zdecydowani, wiadomo koszt jest, przy drugim dziecku bysmy się też juz nie zdecydowali, ale jak sobie pomyślę ile chorob jest to w stanie wyleczyć to chyba warto, a podobno codziennie powstają nowe pomysły jak jeszcze wyorzystac tą krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcowka odpoczywaj ile wlezie:) u mnie zapiekanka się zapieka juz od pol godziny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie intymne pytanie, czy Wam tez na piersiach dookoła brodawki tzn juz poza nią porobiły się ciemniejsze miejsca z białymi plamkami?:P to wygląda jak ciąg dalszy brodawki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×