Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PGR

Która z was nie pojedzie nad wodę z powodu kompleksów ciała.

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia
Brawo Agnieszka. Trzymam kciuki i powodzenia w zyciu. Jak wrocisz to napisz jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a g n i e s z k a _ nic się nie martw,Niemcy takie lubią tak że spokojnie,Niemca masz zagwarantowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może,ale a g n i e s z k a _chce męża Niemca i innej możliwości nie ma,dla niej Polak to za biedny jest i bez perspektyw żeby mogła sie z nim związać,jej siostra tez poluje na obcokrajowców,jak na razie ma Szwajcara.Dla nich Polak nawet nie wchodzi w grę,więc ma gdzieś czy sie polakom podoba czy nie,ważne żeby sie Niemcom podobała albo innym z zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guguigu
pgr już nie chodzi o tych wszystkich, tylko o mnie. ja bym najbardziej się chciała sobie podobać, a niestety podobają mi się inne sylwetki niż moja. jednak nie potne się z tego powodu i nie bede siedzieć w chacie jak taki upał jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam agi, nie znam niemca :P sponsoringów Ci u nas dostatek, i nie będę wnikał kto jak lubi sobie życie układac. guguigu - no i prawidłowo, najważniejsze byś sama sobie się podobała. A faceci sami się nawiną nie wiadomo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie mam faceta polaka, jestem cholernie szczesliwa i nie widzi mi sie zaden inny fakt, wczesniejszy facet byl niemcem to w wielkim skrocie nie zycie sobie zeby ktokolwiek pisal takie rzeczy o mnie kiedy to jest nieprawda zajmij sie swoim zyciem a nie moim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na forum mozesz sobie
duzo zyczyc albo nie zyczyc. Tu kazdy pisz co chce. Nie wyszlo z Niemcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemiec okazał się za biedny i był za bardzo sknerowaty,po za tym musiał być za stary i za brzydki,musiało się nie opłacić z nim być,bogaty Polak tez nie jest zły a jak do tego hojny to już super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś byłam na plazy. z siostrą i szwagrem jakby sie kto pytał, opalałam sie w kostiume dwuczęsciowym, sisterka do mnie ze ma rozstęp na udzie a ja do niej ze ja na udzie nie mam ale mam na brzuchu, na co szwagier.. a wy nie macie większych zmartwień :):) heh ale to rodzina wiec sie nie liczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara co ma 2 dychy na karku
A ja nie pójdę na plażę, od 10 lat nie chodzę, całe plecy mam zrypane od trądziku i nic nie pomaga. Po prostu beznadziejny przypadek, kilku dermatologów sobie nie poradziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a g n i e s z k a _ dobrze,dziękuję że pozwoliłaś mi posiedzieć,tylko jak stwierdziłaś że jestem mały?Chyba tak samo jak to że debil ze mnie,na cóż prawda boli,nie można mieć wszystkiego,albo brzydki Niemiec ale za to bogaty albo przystojny normalny Polak ale niestety wtedy będziesz musieć iść do pracy a w tej pracy będziesz musieć pracować i to czasami ciężko,więc lepiej idź na łatwiznę i wróć do Niemca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stara co ma...
moze slonce na plazy pomoze na ten tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara co ma 2 dychy na karku
Słońce też nie pomogło, ani to prawdziwe ani "wypalanie" na solarium, więc żyję z koszulkami bez dekoltów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze444444
JA BYłam dzisiaj i nie żałuje;D myślałam ze będę najgrubsza,ale byly może ze 2 anorektyczki, a wiekszosc pulchniejsza ode mnie;D tak wiiec mam radoche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś ten trądzik można chyba wyleczyć, ja akurat z tym problemu nie mam, akurat cera to jest jedyne co mi sie u siebie samej podoba.... od czego masz ten trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> ciutki Nie jestem z rodziny a też bym powiedział - nie macie większych zmartwień - hehe, pokaż mi te rozstępy palcem bo inaczej nie zauważę > a g n i e s z k a _ Informuję Cie że masz rozstępy - w nicku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara co ma 2 dychy na karku
Od czego? To raczej złe pytanie, od 10 lat po lekarzach się przewijam i nic, kilkumiesięczne kuracje nie pomagają, wydałam już tyle kasy i żadnych rezultatów więc daje sobie spokój. Plaża dla mnie to miejsce w którym nigdy się nie pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alek informuję Ci żebyś zauważył - nie da rady ich przeoczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumam , ja wydałam już 5 tys na rozstępy i wiecej nie planuje i tak nie znikły ale sie wybieliły chociaz tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stara co ma...
zmien calkowicie diete. Zadnych czekolad, macznych rzeczy, kremow , lodow oleju i slodyczy. Tylko warzywa owoce i ryby przez co najmniej dwa miesiace. Zobacz wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oraz dużo wody, peeling na plecy (z kawy albo soli) i nawilzanie pleców, moze byc tez natłuszczanie mascia witaminowa. Poza tym, warto zrobic sobie tez badanie hormonów, mi pomogly tabletki. jako nastolatka mialam okropny (jak dla mnie :D ) tradzik na twarzy, nasilal się przed okresem, bralam tabletki anty przez 10 miesiecy, problem nie wrocil. czasami przez okresem pojawia mi sie pryszcz czy dwa, ale jest ok :) Ciutki, a co robilas na te rozstepy? ja myslalam o laserze albo dermabrazji :) Kurde, napalilam się a teraz to sie zastanawim. Wczesniej czytalam o laserowej depilacji bikini, aby miec problem z glowy, ale opinie raczej sa negatywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laser na rozstępy - przedtem były czerwone teraz są wybielone ale i tak widoczne, więcej kasy w to ladować nie będę, no cóż nie ma sie co łudzić rozstępów żadne kremy nie likwidują... ehhh faceci takich problemów nie mają, za to ja mam problem zeby z kims sie związac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam akurat blade, chodzi mi tylko o usuniecie ich, bo mam w nich całe posladki. A co do mezczyzn, tez maja rozstepy, szczegolnie jeżeli troche cwiczyli, mój facet ma na wew. stronie ramion :) Ale takie wielkie, szerokie ma, a ja na dupsku raczej waskie ale długie :o Czytalam o laserze, ktory ma złuszczac naskorek, później cialo jest opuchniete i ma się strupa na tyłku :D Moze takie cos by pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mi dermatolog powiedziała, że nie ma gwarancji na ich usunięcie, ale to już indywidualnie trzeba pójść każdy ma w końcu inne, może gdybym wpakowała w to więcej kasy wyglądałoby inaczej, a tak póki co spłacam kredyt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Monikucha
Monikucha masz śliczne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary tez ma piekne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×