Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona2222

Kupiliśmy main coona:)

Polecane posty

Gość o nieeeeeeeeeee
Ona 222 myślę , że Cię to przerośnie skoro jesteś laikiem :) A powiem jedno i to niezlosliwie ,Twoj kot jest wyjatkowo brzydki wg tej rasy :) czy to nie jest podrasa ? mieszaniec? Watpie z tymi Twoimi calyymi wystawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
fajny ten kotek, nawet nie wiedziałam, że są takie ogromne koty :) a jego trzeba wyprowadzać na spacerki skoro taki duży, czy raczej w domu siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie hodowca mi powiedzial ze one chodza na smyczy ale trzeba delikatnie i stopniowo przyzwyczajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
chciałam mieć psa. ale po przeczytaniu informacji o tej rasie chyba zmienię zdanie, śśśśśliczne są te kotki :) one naprawdę się przywiązują do człowieka? ile może ważyć taki dorosły kot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam, przywiązują się bardzo mocno i szybko:) dorosłe koty osiadaja nawet 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuś naszego kotka ma 1,5 roku i wazy 10 kg:-D a nasz ma 4 miechy i waży 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
a czy taki kotek (właściwie to ogromne kocisko ;) ) może zostawać sam w domu jak np. będę przez cały dzień w pracy? z tego względu właśnie nie mam psa, bo nie chcę, zeby się męczył cały dzień sam... sory za tyle pytań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale nie kupujcie żadnych whiskasów! ino Royal ps. kotek zajebiaszczy! a Ty jesteś śliczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......................
ladne kocie bo kocham wszystkie ale rodowod nie gwarantuje zdrowego zwierzecia. Moje serce jest jednak przy dachowcach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dachowca przekochany sierść a obecny rasowy: fochy, złości & nerwy ale też kochana :D ma takie ładne ślepki i tak mruczy..jak czegoś chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andarielkaa
Ja mam kota brytyjskiego i uwaga uwaga... waży 21 kg Wyobrazcie sobie co za bestia :D Wrzucilabym foty, ale aktualnie jestem w pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......................
andarielkaa - wrzucaj foty jak wrocisz do domu :). Kocham koty. Psy tez (mamy w domu jednego urwisa) ale wole zdecydowanie koty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andarielkaa
Najzabawniejsza jest reakcja obcych ludzi jak do mnie przychodzą :D Kiedyś jeden facet dosłownie zwiał z mojego mieszkania, bo się przestraszył jak kot wyszedł z łazienki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadając na wszystkie pytania: kot moze zostawac sam w domu nawet 2 dni, aczkolwiek ja nie zostawilam nigdy na tak dlugo bo wiadomo ze kot jest zwierzeciem towarzyskim:) z moja koteczka relacje sa coraz lepsze (przestala na Niego warczec i daja juz sobie buzi):) mysle ze ona nie jest zazdrosna, ani razu go nie przegonila, moja kotka jest uosobieniem dobroci i lagodnosci:) a warczy tylko jak sie boi i ew. ta emocja towarzyszyla jej z poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najzabawniejsza jest reakcja obcych ludzi jak do mnie przychodzą Kiedyś jeden facet dosłownie zwiał z mojego mieszkania, bo się przestraszył jak kot wyszedł z łazienki blagam Cie wrzuc fotosa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andarielkaa
Wrzucę jak tylko wrócę do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona jak na znalezisko jest zbyt piekny zeby nie byl rasowy albo przynajmniej pomieszany z jakas rasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona btw: dzis podziwialismy z moim manem taki dywan, na ktorym siedzi kot:) i zastanawiamy sie nad kupnem do salonu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andarielkaa
Mogę przerzucić z telefony jedno zdjęcie, ale nie będzie dużych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona , mnie tez sie zdaje ze to jakas rasa , tylko pewnosci nie mam , brytyjski, rosyjski albo karthuser? :O matka - dzika kotka , pewno uciekla komus , ale wygladala przecudnie , okocila sie u sasiada na dachu , sasiad znalazl gniazdo i wyrzucil malenstwo - przez okno !!!!! moje dzieci znalazly bidulke w trawie , nie dawalismy jej wiekszej szansy , ale udalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego dywanu nie kupuj :P jest beznadziejny :O siersci sie - gorzej od kota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu jaki uroczy POTWOR!!!:) boski misio:) dywanu juz nie kupie skoro tak mowisz a ten sasiad co wyrzucil kociaka przez okno - to nie czlowiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie moge sie napatrzec na to zdjęcie:):):-D kieciuś "majuuuutki" :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andarielkaa
Jest przekochany. Sierści z niego dużo, ale przy systematycznym sprzątaniu nie ma źle ;) Niestety nie ma rodowodu, więc nie wiem czemu wyrósł taki wielki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×