Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona2222

Kupiliśmy main coona:)

Polecane posty

Ja marzę o kotku:) ale mójemu Lubemu ten pomysl srednio sie podoba..:P poza tym mnie osobiście przeraza siersc w poscieli, na podłodze, ubraniach, jedzeniu? wiec chyba odpuszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka20093
super! zazdroszczę wszystkiego dobrego dla kiciusia synusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka20093
eee nie jest tak źle nie ma aż tyle tej sierści w łozku czy na dywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikax
Super ;) Te kocurki są śliczne-tygryski;) Sama mam 2 koty-dachowce i 2 pieski ;) No ale o takim kotku jak Twój pomazyć mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikax
*pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annoslawa...szczerze? siersc jest wszedzie - na ubraniach, w poscieli, w jedzeniu:P jak zyjesz z kotem to Jego obecnosc jest wszedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar - wiem...pogielo mnie:) ale jestem taka szczesliwa:)) jak weszlismy do Pani ktora miala ten miot to od drzwi pprzywitalo nas cale slodkie przedszkole, najchetniej bym wszystkie wziela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeraza mnie tylko ilosc informacji ktore nam wczoraj hodowca sprzedal:) jak szczotkowac, co ma jesc kot, jak go pokazywac na wystawie, na co szczepic, co ile, jak czyscic uszy oczy itp:P mam nadmiar info, nie wiem jak sobie poradze:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona no fakt - pogięło Cię. Ale skłamałabym pisząc, że jestem oburzona ;). Uwielbiam koty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 tysia za kociaka MCO to przeciętna cena. Trafiłam na hodowlę, w której zaśpiewali mi 3 tysiące, bo kociaki po championach...:) Jedzenie ogarniesz- kupujesz dobrą karmę: wybór na rynku jest spory- moje żrą taste of the wild i codziennie trochę świeżego mięsa, czasami dostają trochę surowej ryby (raz w tygodniu), poza tym czasem coś zwiną ze stołu (np gotowane brokuły). Uważaj na karmę, bo jak dostanie sraczki i nie złapiecie go od razu, to będziecie sprzątać mieszkanie tak dokładnie, jak nigdy przedtem:) (Wiem z autopsji i nie życzę najgorszemu wrogowi) Szczotkuj koniecznie, bo robią się kołtuny- najlepiej codziennie. Podobno ma być mniej kłaków latających po domu, ale tego akurat nie zauważyłam:) Miałkun potrzebuje dużo ruchu. Z moich doświadczeń wynika, że żadne drogie, zaawansowane zabawki nie zdają egzaminu. Numer jeden jest grzechocząca myszka (w cenie ok 1zł w sklepach zoologicznych), drugie miejsce należy do kulek z folii aluminiowej (które później ku swemu zdumieniu będziesz wyciągać w ogromnych ilościach spod mebli), a trzecie do owadów, których teraz pełno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona, dawaj jakies zdjecia :D Moje tez lapia wszystkie owady, najbardziej to sie boje, ze moga pozerec jakas ose, co do domu wleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnm
nie lubię kotów ale ładny jest :)...musisz mieć duże mieszkanie żeby mieć takiego kota bo sam drapat dużo miejsca zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnm
drapak*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bedzie wystawowy:) dzis mial wszczepiony chip w szyjkę:) uszy są ogromne ale łapska robią wrazenie. Kochany ten moj 4 - letni bobasek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak, MCO warczą, co jest wyjątkowo zabawne. Naucz go jeszcze aportować, będziesz miała świetną zabawę. Aczkolwiek Bandzior z rana potrafi przynieść śmierdzącą skarpetkę z kosza na pranie, więc jest to pewne ryzyko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie,ja mam trzy maine coony, postaram się wkleić foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam, że nie trafi się drugi kamikadze z trzema...:) Dużo radości i duuużo latającego w powietrzu futra...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890987654321
mnie sie nie podoba akurat Twoj chociaz ogolnie rasa mi sie z wygladu podoba faktycznie dla mnie MCO to bydlaki ;) jesli chodzi o zwyklego kota hodowla wyzywienie i siersc zupelnie inaczej to wyglada nie jest takie uciazliwe MCO sa wymagajace i ta dluga siersc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam fotki mojej menażerii, może mi się uda :) http://www.fotosik.pl/moje_zdjecia.html Ajdyn [czesc} :D radości z obcowania z tymi sierściuchami nie brakuje, z futrem daję radę, mam tylko jeden mały dywan, kanapy skórzane, to się nic nie przykleja no i porządny odkurzacz w codziennym użytkowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha:) Ja wywaliłam dywan, a kanapa jest ze skóry, więc nic się jej nie czepia. Wywaliłam też ukochany czarny płaszcz, w którym wyglądałam profesjonalnie, a na którym sypiał Pirat, kilka koców, poduszek z aksamitu i kapę na łóżko. Wszystkie oczywiście pakują się do łóżka. Małżonek na początku trochę narzekał, ale teraz już się przyzwyczaił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szprotka m
czy z takim kotem chodzi sie na spacery na smyczy, czy wypuszcza sie go na podworko? :) Nie przeskakuje przez siatke? Nie wyskoczy z balkonu czy z okna? Jak patrze na zdjecia doroslych maine coon ów to jestem przerażona :) Nie sa groźne dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę też planowałam
kupić. Marzę o takim albo o niebieskim rosyjskim albo o brytyjskim. Main coon rudo-biały już by był u mnie, ale niestety mieszkamy jak żebraki u obcych na wynajmie i się państwo na kota nie zgadzają :O Nawet była sugestia, że co to za głupoty mi do głowy przychodzą, lepiej bym się o dziecko postarała :O Ale kot jeszcze kiedyś będzie mój! :) Choć jak słyszę o kudłach, to chyba zawita jednak u mnie rosyjski niebieski :) Ale main coony są cudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nec wklej link do zdjecia, nie adres strony. Ja tez jestem ciekawa jak to jest z chodzeniem na smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×