Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona2222

Kupiliśmy main coona:)

Polecane posty

Gość hmmmm......................
andarielkaa - toz to Pan Kot ! :D jest piekny. Zielona , sliczny ten kotek. Czy jego matka miala tylko jego? Tak z ciekawosci pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......................
Ona , Twoj tez pewnie bedzie tak mruczal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andarielkaa
On "mruczy" tylko na obcych - głównie na facetów. Chyba chce mnie tylko dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm......................najprawdopodobniej jedno, ale pewnosci nie mam matka juz nie zyje , sasiad znalazl wczoraj- cos ja musialo w nocy zagryzc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......................
andarielkao - jest zazdrosny :D . Kocha Cie przeoogromnie. Zielona , cudownie ze go uratowaliscie. Biedne , sliczne malenstwo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......................
Zielona, nie mam pojecia do jakiej rasy podobny jest Twoj kot. My mamy dachowce (5 sztuk :D ) i niektore tez sa spokrewnione z jakimis szlachetnymi rasami. Moze odezwie sie ktos kto sie zna na kocich rasach i podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andarielkaa
Widziałam kiedyś u jednej Pani podobnego kocurka do tego z Twoich zdjęć Zielona. A jaki kolor sierści jest dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andarielkaa , siersc ma szaro-niebieska , taka podwojna , dlugie wloski stoja - wyglada jakby byla nastroszona... no i strasznie geste , nie widac skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa , najlepsze bylo- kociak mial jeszcze zaklejone oczka - w kazdym razie czolgal sie dopiero..... kupilam mu kuwetke , wlozylam kocizne do srodka i podrapalam w piasku- kot sie zalatwil......i poszedl spac :classic_cool: od tego momentu - chodzil tylko do piasku ! kilkudniowy kot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie udało :) kliknijcie na resztę moich zdjęć, to poznacie całą moją kocią menażerię i psinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka maine coonow
ja tez chce maine coona - moze za rok !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie o swoich
pięknych kotach, bo fajnie się czyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nec Moj jak dorosnie chyba tak wlasnie bedzie wygladal - klasycznie pregowany z bialym:) Moj Arnold od wczoraj łazi za moją Różą i stara sie ją nasladowac;] niekoniecznie zawsze bierze z niej dobry przyklad:P Wczoraj np zobaczyly na balkonie innego kota i stanely obok siebie na gzymsie i burczały jednoczesnie, komiczne to bylo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2222 nl
zjadam kocie bobki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie smacznego:) o takim wilczym apetycie jeszcze nie slyszalam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktos z Was powie mi jak sie tresuje main coona? bo chcialam go nauczyc aportowac i dawac lape - hodowca powiedzial ze to da sie zrobic tylko trzeba miec smakolyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2222 nl
tak naprawde to chcialam go nauczyc seksu ze mna bo teraz drapie mnie po d.upie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość are you serious?!
O Boze jaka bestia!!! jestem w szoku. Nie znam sie na kotach, nie mialam pojecia ze takie olbrzymy sa, bestie normalnie... slodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king-julian no wlasnie ja chce zeby byl jak najwiekszy:):) ale czy bedzie taki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAINE COONY sa slodkie
chyba brytyjski tak? tez wyrasta na takiego wielkiego kota? ile waza dorosle brytyjczyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczylam go dawac łapę i siad:) ale nie mam pomyslu na nauczenie go aportu, moze ktos wie jak to sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×