Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

lady to dobre pytanie :P za punkt oparcia przyjmijmy olsztyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady to dobre pytanie :P za punkt oparcia przyjmijmy olsztyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam domku na wakacje i narazie nic nie moge znalezc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nigdzie nie jadę... Chyba.... :P Robaczki moje będę wieczorem :* kochani jesteście :) Już mi trochę lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nigdzie nie jadę... Chyba.... :P Robaczki moje będę wieczorem :* kochani jesteście :) Już mi trochę lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady nie powiem :D a co będziesz piła?? ja myślę wyjechać do egiptu :) a może na cypr. jeszcze się nie zdecydowałam gdzie dokładnie, ale to aż we wrześniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady nie powiem :D a co będziesz piła?? ja myślę wyjechać do egiptu :) a może na cypr. jeszcze się nie zdecydowałam gdzie dokładnie, ale to aż we wrześniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nigdzie nie jadę... Chyba.... :P Robaczki moje będę wieczorem :* kochani jesteście :) Już mi trochę lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady nie powiem :D a co będziesz piła?? ja myślę wyjechać do egiptu :) a może na cypr. jeszcze się nie zdecydowałam gdzie dokładnie, ale to aż we wrześniu :P kurcze coś mi się zacina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kafe zamula...:P Ja mam ochotę na reddsa jabłkowego :D Dobra, znikam :) Do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piłam wczoraj piwo cooler czy jakoś tak :P smakuje jak redsik :D lady papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singiel a ty co planujesz?? :P dobrze musisz się streszczać bo wszystko co lepsze ci zarezerwują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozplanowalam od 9 sierpnia robie wolne:P tylko domek znajde:D w wrzesniu pod koniec tez robie wolne:-D Lady ja sie przylacze do was z winkiem do wieczorka papa. A ty Singielku co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa planuje,... Powiedzmy że nigdzie gdzie chce jechać nie ma noclegów jednoosobowych. Grrr Przecież to jest dyskryminacja. Najmniejsze noclegi to 2 osoby i wszystko wzwyż. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% nie wiem co wybrac chcialam jakis drewniany domek spokoj i cisze.. a do Egiptu gdzie chcesz leciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singiel :D możesz załapać się ze mną na wakacje :D będą wtedy 2 osoby :D:D dobrze a gdzie planujesz wypocząć ja pod koniec lipca mam rezerwacje w fajnym miejscu na mazurach tylko nie pamiętam dokładnie nazwy osrodka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo coś na pomorzu koło kaszubów albo góry. Najszybciej w górach coś znajdę bo tam są schroniska i coś może się znaleźć. 100% nie kuś nie kuś :P Pierwotnie chciełam do borów tucholskich, ale nie jdnososobówek tam. No chyba że się szarpnę na 2 osobowy pokój ale to bez sensu- szkoda kasy na takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sierpniu planuje Miedzyzdroje albo gory myslalam o Szczecinie ale tam nic nie ma Singielek :-P hmm Mazury:-D super tam jednak nie jade za duzo wspomnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze myślałam o hurghadzie (nie wiem czy dobrze napisałam:P) singiel byłam kiedyś w borach tucholskich i bardzo mi się podobało :) a może się skusisz i nie będę jedyną samotną osobą w towarzystwie :P ja też chce w góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singiel :D bardzo dobrze :P ja się mogę dostosować :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj poczatek sierpnia:-D 100% dobrze napisalas tez na to patrzalam ale to w wrzesniu a mialam tam lecieci z moim bylym:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×