Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Singiel... Ciesz się, że jesteś tak daleko od nas :D Uwiązałybyśmy Cię :D do grzejnika np... :D Nam we dwie na pewno by się udało :D U mnie w porządku :D Jak ktoś potrzebuje optymizmu to zapraszam do mnie :D Mam go nadmiar wręcz :D ale nie pytajcie dlaczego....:) Dobrze... jak zwykle piękna fota ;) Singiel a może Ty będziesz tym jeleniem co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego... edukacje skończyłam jak na razie... :P w tym wieku chyba najwyższy czas poszukać swojej drugiej połówki... ale wiem wiem, masz mnie za smarkulę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u ciebie Singiel?? bo Lady ...to wiemy , może znalazła swoją polowe:-) a ja za tydzień mam wolne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel rzuć książki w kąt i na miasto dziołchy szukać! :P Dobrze będzie szukać drugiej połówki za tydzień co nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Anna Aniela
ZAPRASZAM NA DOKŁADNE WRÓŻBY. W FORMIE PYTAŃ ODPŁATNE 5 ZŁ. W FORMIE OGÓLNEJ CO CIĘ CZEKA W PRZYSZŁOŚCI ODPŁATNIE 7 ZŁ. - OBSZERNIE. anna_anielaa65@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak czasem mam... Tylko że w momencie kiedy zaczyna mi być dobrze samej, ktoś się pojawia i cały mój wewnętrzny spokój psuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę szukała swojej miłości:-D ostatnio usłyszałam ....ze stara się robię:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, przecież Ty młoda jesteś :D Nie słuchaj głupot :P Singiel z tą dziewicą to możesz mieć problem... Nie wiem jak to zrobisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam:-) Lady mam klona i psuje mi opinie😠 taki agresywny trochę Singiel po tych wierszykach co nam pisałeś już się tobie nie uda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
później poznasz wybrankę życia i będziesz nurkował:-D ale pocieszymy cie z Lady, będziemy tobie dopingować w szukaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle co to ma byc, poznam? A dlaczego to ona ma mnie nie poznać? :P Jestem za równouprawnieniem mężczyzn i chce też dostawać kwiaty i darmowe posiłki w restauracji na randkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha:D właśnie ja tez jestem za równouprawnieniem ...Singiel darmowy posiłek , to możesz dostać u nas w kuchni tzn. u Lady i u mnie :-P ciekawe jakbyś się czul dostając kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel kwiaty chcesz dostawać? Eeee... to takie hmmm... nie męskie :P Ale kolacja przy świecach zrobiona przez kobiece rączki...czemu nie :D Dobrze, ciągle spotykam tego klona na tematach różnych i też mnie wkurza... Ciekawe dlaczego uparł się akurat na kopiowanie Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, skoro mam u Was darmowe jedzonko to jeszcze dziś się pakuję i jutro jestem u Was :D LAdy, nie męskie? Toż to ja taki wrażliwy jestem przecie i potrzebuję kwiatów, przydałby się jakiś doniczkowy na parapet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupaaaaaaaa
ale Wy macie problemy. jak nie masz dziewczyny, to się zakręć i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel ty tylko obiecujesz i później z Lady po nocach płaczemy 😭 a gdzie ty tu widzisz ten swój erotyzm??? Lady zastanawiam się nad założeniem tematu Dobrze ma klona Dobze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... to jedzonko zrobione prze kobietę... świeczki, kolacja... a później... :P ale przecież założyłeś pas cnoty a klucz leży gdzieś na dnie Bałtyku...:P Dobrze, załóż... Będziemy po nim/niej jechać tak że sobie stąd pójdzie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×