Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila10025

mam problem z dobraniem stanika i ustaleniem rozmiaru

Polecane posty

każdy z moich staników leży na mnie fatalnie. nie stać mnie, aby kupić sobie taki za stówę bo jeszcze się uczę. może pomożecie mi ustalić rozmiar bo jak czytam na stronach te wszystkie pierdoły to nie chce mi się wierzyć w to co czytam. po przymiarce zapisałam wyniki : 105 - 106 w biuście a pod biustem 86-89. cholera nawet zmierzyć się dobrze nie potrafię. wiem, dużo ale nic nie poradzę. i powiedzcie mi jeszcze czy staniki pierze się w automacie czy ręcznie, bo ja czasem i tak wsadzam do automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko co za dziwny rozmiar, gdzie ja taki kupię w normalnym sklepie bo wiadomo, rozmiar rozmiarowi nierówny i skąd to podwójne f? ja niby liczyłam to wyszło 85 c więc jak to możliwe i jak to liczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak mogę pomniejszyć sobie piersi innym sposobem niż operacja? przecież ja mam dopiero 21 lat a wyglądam jak dojna krowa. jak ja nienawidzę swoich cycków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów z kafe
Bo to rozmiarówka brytyjska. Z polskiej to będzie chyba 75H. Polecam lekturę lobby biuściastych i galerię balkonetki. To są biusty w rozmiarze 34FF: http://balkonetka.pl/katalog/size/34ff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów z kafe
No co Ty, faceci lubią duże piersi ;) Pewnie jesteś też trochę przy kości, tak wnioskuję z obwodu pod biustem? Jeśli schudniesz, piersi też zmaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lekką nadwagę, skłonność do tzw otyłości brzusznej więc dlatego tyle pod biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów z kafe
Więc zaakceptuj swoje ciało i ubierz je w dobry stanik :) Obejrzyj te biusty z linku podanego przeze mnie wyżej i powiedz, czy wyglądają podobnie do Twojego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fcale że nie!
jak obwód pod biustem jest dochodzący fo 90 to skąd wytrzasnęłaś rozm. brytyjski 34? (polski 75) dziewczyno! Twój rozmiar to: 80E ewentualnie 36E lub 36EE :) ja przy 87 cm pod biustem i 110 w biuście noszę rozmiar biustonosza 80F, 80FF, czasem (w zalezności od tego czy bardziej czy mniej wycięty) 80G ;) nie stresuj się :) może te literki tak trochę daleko idą od ideału polskiej miseczki B, ale polskie kobiety cierpią na nieumiejętność dobrania biustonosza. Dobrze, że o to spytałaś :) pozdrawiam jeśli masz jeszcze pytania to chętnie odpowiem aha i nie kupuj nic na necie ;) idź do sklepu i tam Ci coś dobiorą polecam ten sklep: http://www.satine.pl/ jeśli z Wawy jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co niektóre ujdą ale reszta jak u starych bab czyli tak jak u mnie...co za masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fcale że nie!
jak zafundujesz sobie 85 C to będziesz się wstydziła z domu wyjść nawet w palcie :) za duży obwód - to raz, będzie brzydko wyglądać i będą ci cycki wyłazić bokami i górą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytam własnie tutaj bo bym się chciała dowiedzieć konkretnie jaki to rozmiar...w sklepie jakoś mi wstyd zapytać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów z kafe
Tak mi wyliczył elektroniczny kalkulator, ale rzeczywiście, lepsza będzie opinia osoby o podobnych gabarytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów z kafe
(bo wzięłam pod uwagę 86, nie 89)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z resztą na metki to ja nie patrzę, bo na każdej co innego jest napisane i nie zawsze precyzyjnie więc biorę na oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakiejś stronie czytałam, że się niby zaniża obwód pod biustem do 5 lub 0 w dół na innej nic nie było takiego...dla mnie kupno stanika to istny koszmar mimo, iż bardzo lubię zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak mam pomniejszyć sobie piersi chociażby optycznie? wstydzę się takiego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego masz je ukrywac pomniejszac piersi powinny byc Twoim atutem dobrze dobrany stanik i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi w dużej części składają się z tkanki tłuszczowej...więc jestem tłusta i wstyd mi za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila10025 to poprostu zadbaj o siebie dieta ciwczenia to jest do zrobienia a skoro masz duze piersi to je uwypuklaj odwroca uwage od reszty sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie gdzie znaleźć dobry dla siebie stanik pod względem rozmiaru bo dla mnie to jest duży problem, idealnego nie posiadam a w sklepie wybieram najbardziej pasujący...efekt obwisły biust o ile to można nazwać biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym że ja nie jem dużo ani kalorycznie, fakt mało sie ruszam, jedynie 30 min biegania dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,ale obwod pod biustem
mierzysz na maksymalnym wdechu, nie na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś wyglądałam pięknie, długie kręcone włosy i szczupła - 58 kg max 64 teraz niestety 73-4, brzydkie włosy, łamiące się, rozdwajające mimo długich i mocnych paznokci. dodam, że brałam kilka lat leki psychotropowe które wyostrzały mi apetyt. radzę, nie bierzcie żadnych leków bo skutki uboczne mogą być dla was tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,ale obwod pod biustem
szczegolnie jesli masz troche tluszczyku to wazne bo biustonosz musi opierac sie na zebrach wiec jesli bedzie za luzny to zapiecie podjedzie do gory po miekkiej tkance tluszczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zenie jesz kalorycznie to kwestiawzgledna napisz czego ile jesz to zobaczymy co mozna skorygowac ile to kcal pozatym zeby schudnac musisz jesc mniej niz zuzywasz a dipiero po uzyskaniu wagi mozesz stopniowo wracac do normalnego zywienia to ze stale odchudzasz sie jednakowo na tym samym poziomie sprawia ze pewnie nie tyjesz ale i nie chudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zapięciem i obwodem nie mam problemu tylko no własnie...nieszczęsna miseczka albo mała albo nie taki kształ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×