Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila10025

mam problem z dobraniem stanika i ustaleniem rozmiaru

Polecane posty

Gość mila,ale obwod pod biustem
tutaj znajdziesz kilka pozytecznych rad: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,111048553,111048553,JAKI_POWINNAM_NOSIC_ROZMIAR_STANIKA_45.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie mam problem ze spaniem i ostatnio kładę się spać o 6 rano a wstaję po 13. strasznie się rozregulowałam przez ten wolny czas. wstanę, tak o 15 zjem chleb pszenny - nie jem innego, często nie smaruję ze 2, 3 takie kwadratowe kromki, potem 18 następne dwie kromki, obiadu nie jem bo po obiedzie tyje, naprawde nawet gdybym zrobiła ziemniaki, mizerię i jajko. Później jeszcze coś przekąszę ale do godziny 20 później nie jem nic. Słodyczami sie nie obżeram. Generalnie mam wrażenie, że jestem cały czas na diecie. Obsesyjnie ważę się codziennie. Piję wodę lub herbatę owocową, nie słodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,ale obwod pod biustem
i staniki moga byc rozciagliwe i scisliwe - nawet ta sama firma,ale inny model i material z ktorego stanik jest wykonany i mozesz miec 2 rozne rozmiary pasujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,ale obwod pod biustem
lepiej sprobuj przestawic swoj biologiczny zegar i nie przejmowac sie az tak waga :) Lepiej wstac o 6 rano, przejsc sie na spacer - moze z psem, dziecko bardzo mobilizuje - ja tak spaceruje energicznie od 7 do 10 z wozkiem :D i spodnie ze mnie zaczynaja spadac wiec oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fcale że nie!
kompletnie cię nie rozumiem, mam większy biust, no może parę cm ale dla mnie to nie jest kompleks, a dla mojego męża - raj :) na ziemi :) są takie biustonosze niby optycznie pomniejszające, np Triumph coś takiego oferuje, kosztują 120-150 zł, ale... wyglądają tak, że tylko pod sweter i na pewno nie na rozbieraną randkę ;) jest pełno sklepów, gdzie ci doradzą. w ogóle czego się wstydzisz?? ile masz lat??? bo z tego co widzę, to chyba nie dorosłaś jeszcze ;) sorki, ale tak odczuwam. W sklepie z bielizną pracują na ogół same kobitki i czego się wstydzić??? Przecież wszystkie mamy to samo, tylko w innym kształcie i rozmiarze ;) dokładnie cię wymierzą, dopasują rozmiar i wybiorą coś odpowiedniego - powiesz tylko czy wolisz bardziej/mniej zabudowany czy usztywniany czy nie, czy na fiszbinach (chociaż przy takim biuście staniczka bez fiszbin nie polecam no chyba, że taki sportowy) i kolorek ;) dadzą parę sztuk, pójdziesz do przymierzalni i mierzysz, zawsze coś pasować będzie, jeśli nie, w dobrych sklepach są takie specjalne dzwoneczki, gdy go naciśniesz, zaraz przyjdzie do ciebie pani z fachową pomocą i np przyniesie większe bądź mniejsze. Sama niczego nie ustalaj, bo wydasz pieniądze a potem dalej będziesz niezadowolona, że źle na tobie leży. Panie pracujące w sklepach z bielizną naprawdę nie gryzą ;) im przecież też zależy żeby coś sprzedać ;) zazwyczaj są miłe i uprzejme, służą radą. Ja osobiście nigdy się nie zawiodłam po wizycie w sklepie z bielizną, wychodziłam zadowolona i zawsze kupiłam coś fajnego i sexy ;) dopóki się nie przełamiesz, dalej będziesz żyć w przeświadczeniu, że w naszych (śmiem tak pisać, bo też jestem biuściasta) rozmiarach dostać można tylko coś babciowego a gówno prawda! Schody zaczynają się przy gorsetach, gdzie najczęściej jakieś babciowate body można dostać, ale wszystko jest kwestią poszukiwań. Obcykaj ten sklepik, co Ci linka wysłałam, jeśli jesteś z innego miasta, napisz, coś poszukam, mam urlop i mogę poświęcić troszki czasu :) buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestwic zegar biologiczny jesc 4-5 posilkow dziennie ale wartosicowych owoce warzywa rby z kwasami omega 3 duzo bialka chude miesko do picia zielone herbata skoro wazysz wiecje to nie jedzx mniej niz 1200 - 1400 kcal moze problem walsnie w ubgiej diecie i wlasnie moze chodzi o to ze jesz za malo organizm maxymalnie wykorzstuje co jesz i nie czeprie z zapasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam psa ani zwierzaka, którego mogłabym wyprowadzić. próbowałam się przestawić ale nic z tego, kładłam się wczesniej i tylko przewracałam sie z boku na bok kilka godzin nie mogąc zasnąć chocby dlatego, że burczało mi w żołądku. teraz mam wolne od szkoły i nie mam co ze sobą zrobić, na staż z up nie mają pieniędzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,ale obwod pod biustem
ja skorzystalam z kalkulatora,ale i tak dobralam biustonosz w sklepie i rozmiar byl nieco inny - wg brytyjskiej rozmiarowki to 34 H a wg polskiej 75 H i jest idealny a ile komplementow nt. mojego "ponetnego" biustu Ja nosze Tango II z panache i jest fantastyczny,ale nie tani. Mam tez kilka innych kupionych przez internet,ale poniewaz w katalogu nie wiadomo czy to rozciagliwy czy scisliwy to zamiast zapinac sie na najluzniejsze haftki zeby potem mozna bylo coraz ciasniej kiedy stanik sie rozciaga to np. w Harmony Bra od razu zapielam sie na najciasniejsza bo jest to bardziej rozciagliwy stanik czyli powinnam zamiast 34 H kupic 32 HH (kiedy idziesz z obwodem w dol miseczka musi isc w gore-masz wtedy ta sama wielkosc miseczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z okolic Poznania i mam 21 lat tak dla sprostowania. od 18stki mieszkałam sama - z przyczyn przykrych dla mnie - obecnie z chłopakiem i jego bratem. nie mam z kim pogadać o babskich sprawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fcale że nie!
napisz ile masz latek :) coś wymyślimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,ale obwod pod biustem
a gdzie mieszkasz? POszukaj na Lobby biusciastych adresow sklepow oferujacych Bra fitting i wal smialo :) Niech Cie zmierza i cos dobiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fcale że nie!
kobito! w tym wieku wstydzisz się iść do sklepu z bielizną i poprosić o poradę dot. doboru biustonosza? Gdzieś się uchowała :) czas najwyższy to zmienić :) a jak masz wolne to przeciez zawsze można udać się do pracy sezonowej - w okresie wakacji :) jakieś owoce czy cuś, też tak na studiach zarabiałam :) i będzie cię stać na fajny cyckonosz i nie tylko na niego :) zaraz coś poszperam co w poznaniu jest dla ciebie ze stanikowych sklepów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,ale obwod pod biustem
tutaj znalazlam jeden sklep w Poznaniu: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,111048553,111048553,JAKI_POWINNAM_NOSIC_ROZMIAR_STANIKA_45.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,ale obwod pod biustem
21 lat? Ja mam 33 i mlodnieje :P Wszystko wiec przed Toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzam iść na wiśnie, przecież nie przesiedzę wakacji w domu. niestety, jak będzie po wiśniach na dom będę skazana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,ale obwod pod biustem
cos mi sie zle wkleilo,ale to chodzilo o ten sklep ktory kolezanka powyzej dobrze skopiowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,ale obwod pod biustem
ale doskonale rozumiem ze mozna tak sie czuc, zycie nie zawsze jest uslane rozami, jednak trzeba miec nadzieje bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw wypadałoby schudnąć... wstyd mi się przyznać, ale jak mam iść kupić tampony, to już mi w ogóle wstyd...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fcale że nie!
znalazłam póki co jeszcze 2 :) oto opis z pewnego forum: Sklepik w obskurnej bramie, nazwy nie pamiętam ale ma napisane DUŻE ROZMIARY. Poznań, Święty Marcin chyba nr 30 Pierwsza lub druga brama za Skrzyżowaniem Marcina z ul. Ratajczaka (róg z FOTO KOŁECKIM) idąc w dół Marcinem od pon do pt 10 - 18 sob 14 - 18 albo MIKOMA Hurtownia Bielizny ul. Kopanina 54/56 60-105 Poznań infolinia: 61 661-61-96 oto link do ich stronki: http://www.sklep.mikoma.com.pl/index.php?main_page=index&cPath=86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym avocado część staników jest na pół przezroczysta:( chyba bym się czuła w tym jak jakaś dziwka. moje staniki są prawie wszystkie w kratkę. lubię elegancję bo sama ubieram się klasycznie ale nie takie firanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fcale że nie!
spoko, kiedyś musisz z tego wyrosnąć :D mój to mi kupuje podpaski jak trzeba i nawet ich po torbach nie upycha ostatnio z kiosku w ręku normalnie do domu przyniósł, troszki mnie to rozbawiło, a ten do mnie z tekstem: i z czego się cieszysz? że nie schowałem, tak? przecież to normalna sprawa, niech się wstydzi ten kto widzi :) kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoma już lepsza, byle nie białe, bo nie przepadam i przede wszystkim nie ubiorę do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fcale że nie!
zmienisz kiedyś zdanie młoda :D jakbyś taki ubrała to facet by oszalał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój czasem też mi kupi, i też w rękach wszystko nosi:) wszyscy faceci widzę te same nawyki mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio stwierdził, że nie zrobiłam mu nigdy striptizu ani nie przebrałam za króliczka. zamurowało mnie...przecież nie jestem dziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×