Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila10025

mam problem z dobraniem stanika i ustaleniem rozmiaru

Polecane posty

Gość a fcale że nie!
pooglądaj sobie póki co w necie, możesz dać linkacza które ci się podobają najbardziej ;) tutaj linki przykładowe - i jak widać wcale nie babciowate ;) http://www.ullapopken.pl/ullapopken/pl/przeglad/default/dessous/buegel-bhs.html http://diores.pl/puszystych-biustonosze-puszystych-c-56_57.html?osCsid=1b43e5433f1b696301c20e8c4b4e79cc tutaj może jest napisane biustonosze puszystych czy cuś, ja puszystą się nie czuję, ale niestety nasz rozmiar biustu nas kwalifikuje do 4XL :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fcale że nie!
nie trzeba być dziwką by striptiz robić :D nie trzeba być dziwką by nosić sexy bieliznę :) no jeżeli sama byś się źle z tym czuła to nie rób tego, ale ja lubię czasem zrobić striptiz mojemu facetowi albo ubrać koronki itp, ostatnio nawet pas do pończoch zamówiłam i szykuję się na gorset, ale to już muszę mierzyć - i nie uważam się za dziwkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fcale że nie!
no widzisz i już sama potrafisz znaleźć co cie interesuje :) teraz tylko udać się do sklepu i nie wydziwiać by potem nie narzekać że znowu źle leży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fcale że nie!
no i błąd, za kilka lat będą obwisłe jak u 70-latki :o żle dobrane staniki są najczęstszą przyczyną deformacji piersi, niestety już nic tego nie naprawi poza chirurgią plastyczną... szukaj, dobieraj, może nei wszystko stracone! a... i przełam wstyd bo nic dobrego z tego nie wyjdzie jak będziesz się bać albo omijać szerokim łukiem dobre sklepy z bielizną a kupować na bazarku jakiś szajs, bo tani i mierzyć nie trzeba ;) idę w kimę pozdrawiam i więcej wiary w siebie!!! nie zaszkodzi na pewno a pomoże tak że olaboga! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,ale obwod pod biustem
Gość a fcale że nie!
a ten co wysłałaś taki sobie, ale ... rozmiary twojego nie widzę ;) pamiętaj! nigdy nie kupuj małych biustonoszy, stereotyp, że D jest miseczką największą dawno upadł i obrócił się w proch a żeby nie było, żem stara zgryźliwa baba to sama mam latek 25 ;) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a fcale że nie! do striptizu trzeba mieć odwagę i akceptować się i tego co robię w życiu, czego się uczę, w jakiej jestem szkole i tak długo mogłabym wymieniać, u mnie niestety ciężko z tym wszystkim się pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie, że moje się już zdeformowały...prawa jakby była większa i wisiała niżej niż lewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,ale obwod pod biustem
dobry biustonosz potrafi z czasem "uformowac" piersi wiec im szybciej trafisz na swoj rozmiar tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fcale że nie!
trzeci bardzo ładny i w moim guście, pierwszy jakby spłaszczał piersi ale też jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,ale obwod pod biustem
ale nie kupujesz takiego biustonosza raz na miesiac tylko dajmy na to raz na rok, no chyba ze kusi Cie jeszcze ten, i tamten :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich staników trzeba jednak mieć na zmianę trochę, no nie wiem ile ale trochę napewno. a ile liczy wasza kolekcja? sorki za głupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzaaaaaa
ja mam naprawdę dużu biust i staniki szyje u gorseciarki , dobiera mi taki by biust wyglądał na mniejszy,sterczący lub ładny równomiernie ułożony to zaleta szycia na miarę póki co mam ładny niezdeformowany biust i mimo że wielki nawet po zdjęciu stanika ładnie się prezentuje a biust to ogromne obciążenie dla kręgosłupa i dobrany stanik bardzo go odciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzaaaaaa
dodam że mam 32 lata w biuście autorko mam aż o 20 cm więcej niz Ty i jestem z niego naprawdę dumna ,zadbaj o niego ,niestety jest to kosztowne ale warto się poświęcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wszystkim za zaangażowanie w rozmowę oraz dobre rady. postaram się skorzystać. temat zamykam a w razie pytań o ile by się pojawiły to jestem dostępna pod nr gg 10784588. pozdrawiam wszystkich i dobrej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×