Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

W kotlinie kłodzkiej ja polecam to : http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%99dne_Ska%C5%82y http://konread.blox.pl/2007/09/Gory-Stolowe-Pasterka-i-Szczeliniec-Wielki.html http://www.jaskinia.pl/jaskinia/pl/dolne.html A Kudowa to miejsce właśnie dla statecznych panów :D emeryci tam mają raj :P My z racji tego, że mamy małe dzieci nie wspinamy się po górach. Słowacki Raj nie jest dla dzieci :) Zresztą mój M. ma lęk wysokości (ciii..) Szliśmy ostatnio z Kasprowego na Beskid i potem Hala Gąsienicowa i grzbietami w dół na Kuźnice, to musiał się przełamywać :D Podobnie przy wspinaczce na czarny staw pod rysami. Gdy sie oglądał za siebie to lekko panikował :) W Tatrach zdobywanie szczytów mnie nie podnieca, ja lubię dolinki :) Hala gąsienicowa jest przepiękna, dolina chochołowska i kościeliska, w ogóle nie ma miejsca chyba, które by mnie nie ruszało :) Na szczytach wieje, najbardziej zawsze pamietam, że wieje..:o nie nawidzę tego ciśnienia w uszach i wiatru.. Może to jakaś fobia :P Nasz maluch nie ma jeszcze 2 lat i mąż nosi go na plerach w nosidle. Zawsze przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo dzieci. Nie zapomnę jak na wyciągu na Czarną Górę mały zaczął nam panikować i wyrywać się. W życiu tak się nie baliśmy-miał wtedy rok, był śpiący i zły. Takiej adrenaliny nikomu nie życzę :( Ale ogólnie dzieci lubią nasze wyjazdy w góry :) Uwielbiam ich zachwyty - mamo patrz jak tu pięknie :) A i my często z rozdziawionymi gębusiami stajemy :) Cudnie jest być razem w takich chwilach ;)... Wracając do tematu masażu.. to go nie było :D:D:D Przynajmniej masażu pleców.. ;) Za buziaka dziękuję - nie wiem czym sobie zasłużyłam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ poszalałeś maxym? :) Ona pewnie na plaże się zbiera... Ja mam dziś wolne. Kurier ma przywieźć basen - będę miała zajęcie :P - rozkładanie :P Ale dzieci będą miały radochę chociaż :) Gorąc się leje z nieba. Myśmy z okazji wolnej chaty po poludniu poszaleli wczoraj na świeżym powietrzu... mmm.. z nutką ryzyka, że tak powiem :D Bawcie się dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem :) wszystko ci zaplanowane zostało obejrzane :) szczególnie Park Miniatur pozwala za jednym zamachem znależc się i w Chinach,Egipcie,Brazylii.Grecji czy Francji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
Hello. byłam w drodze na morze jak pisałas post:) jejku dobrze, ze pojechalismy, woda super! Po powrocie do domu, a raczej po wyjsciu z auta, buchnął w nas taki zar, po prostu tragedia..Jak pracowałam jakos nie czułam az takiego upału, no ale dzisiaj "wyjatkowa " temperatura 35 stopni... W czwartek znów morze, codziennie nie dałabym rady lezec na plazy, bo bym sie usmazyła na zywca:P Jutro odpoczywamy z mezem na dzialeczce, na trawce w cieniu pod czeresnia :)bede sie wylegiwac:D , i tam tez jest wzięte pod uwage ryzyko, jak to wspomnialas 30 tka:P urlop to jednak jest niezły wynalazek:D maxym, podziwiam Cie, ze w te upały masz siłę zwiedzac... pozdrowionka dla Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby Inwałd? Omijam jadąc A4, ale kiedyś przejeżdżaliśmy obok ale czasu nie mieliśmy wtedy wjechać..:( Opowiadaj co gdzie z kim:P Ona.. miłych wrażeń ;) 🖐️ będę jutro cały dzień - towarzystwo mile widziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :) Inwałd:) dla starszych i wyrobionych Park Miniatur :) a obok dla młodszych znajduje sie Dinolandia :)dla każdego coś miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co będzie drzewo do lasu woził :) w sobotę zamierzam sie troszke poopalać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie roztapiam w pracy :( mam lniane spodnie i lniana koszulę i leje sie ze mnie...i agua di gio nie pomaga;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chciałam dodac, że ja wczoraj chciałam mu złożyć niespodziewaną wizytę po swojej pracy i co? Nie było go jeszcze :o Zawsze przyjeżdża wcześniej, a wczoraj na ostatnią chwilę - mijaliśmy sie na drodze bo czekać mi się już nie chciało, a właściwie do dzieciaków gnać musiałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×