Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

oj...no wiesz ...nalezy sie zawsze dokształcać...ale ocena ryzyka zawsze dobrze wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
Witam Szanowne Państwo :D jak mi sie nie chciało do pracy wracac wrrr... Dosżło więcej osób, robi sie coraz weselej...:) Poprzeglądałam rózne tematy i doczytałam się, ze Ty maxym w moje strony sie udajesz:) pogoda u nas jest ciagle super, słonce, słonce i jeszcze raz słonce:) no dobra.. w sobotę troche popadało. ale wyschło w moment:) Wypadałoby się chyba zaczrnic, ale najpierw musze jakis nick wymyslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
taak wszystko jak piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
a tak na marginesie, to tak sie opalałam:) ze miałam dwa dni goraczki po tym... pierwszy raz w zyciu tak mnie spotkało, chyba czas za zakup jakiejs czapeczki czy kapelusika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
zach.-pom. oczywiscie nie nad samym morzem :), tam tez musze dojechac, ale godzinka autkiem i jestem na miejscu:) zazwyczaj jezdzimy do Pobierowa lub Łukecina, mniej ludzi, spokój. ale w Pobierowie ciekawiej, cos tam sie przynajmniej dzieje. 30, no widzisz jak człowiek czasem poszaleje, to jakby tracił głowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
na szalenstwa nie ma limitu wiekowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
:D:D:D lece do domu paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona...a ja mam prawie 700 i wale do Pobierowa już trzeci raz...a widziałem tam i rejestracje z Rzeszowa:) a mnie sie tam podoba i nienawidze okolic zatogi gdańskiej choć o wiele bliżej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko....ten chłop znowu Ci spokoju nie daje:) przystopuj bo Ci dziewczyny beda zazdrościć hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ rzućcie jakąś czekoladą... może być whiskey-kawa :) Chce mi sie słodyczy!! Dostałam tak cudnego mms od męża z moim małym, że się rozpływam w zachwytach :) Szkoda, że Wam pokazać nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzka czekloada pod ręką jedynie... 30-ka.. rzucać ? ;) Pada....pada....ale jutro już będzie ładniej....jestem pełna nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×